Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiaca:(

3 testy pozytywne a ja mam obawy

Polecane posty

Gość martwiaca:(

mam problem ostatnia miesiaczke mialam 9 stycznia 5 lutego powinna byc kolejna ale 8 lutego mialam tylko brazowe plamienie i na tym byl koniec 10 lutego robilam testy 2 byly pozytywne choc bardzo jasne kreseczki poszlam 14 na usg dopochwowe lekarka stwierdzila ze nic nie widac (bylam prywatnie pierwszy raz u niej) i kazala przyjsc za tydzien zrobilam tego samego dnia kolejny test byl pozytywny rowniez mam wrazliwe piersi i troche sie powiekszyly musialam nawet biustonosz juz kupic troszke wiekszy bylam tez tego 14 lutego u lekarza na fundusz on zrobil normalne usg i tez nic jeszcze nie widzial kazal przyjsc w marcu na poczatku i powiedzial ze wazne ze testy sa pozytywne co o tym myslec ?? jestem zalamana juz:( chociaz dzidziusia bardzo bysmy chcieli ale niewiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko w normie
może ciąża biochemiczna albo pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
ponoc lekarka patrzyla i ciazy po xza macicznej nie stwierdzila moglo byc za szybko ja do 6 marca kota dostane z tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
czy ktoras z was byla w podobnej sytuacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byc za wcześnie, czekaj cierpliwie. Zrób sobie betę Hcg to pozwoli Ci określic na który tydzien wskazuje wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z postem wyżej, koniecznie zrób b hcg, aż się dziwię, że ci tego lekarze nie zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
chcialam poprostui wiedziec czy moze ktoras z was juz miala podobna sytuacje bo wlasnie te beta to najwczesniej moge zrobic w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
u mnie lekarz kolezanki ktora jest w 6 miesiacu ani razu nawet nie badal ginekologicznie ciagle usg a mi powiedzial prosze przyjsc za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
ostatnia miesiaczke mialam 9 stycznia ja przewaznie mam dosc dlugie cykle i lekarka powiedzial ze byc moze dlatego nie widzi jeszcze niewiem juz co myslec powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
tak 14 lutego bylam u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
srednio 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
wychodzilo by 5 tygodnie i dwa dni lekarka powiedziala ze przy dlugich cyklach moze to byc dopiero 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze bylo troszke za wczesnie lekarze mogli jeszcze nic nie widac bo teraz wedglu kalkulatora jestes 5tc i 4dni a bylas 14 wiec 9 dni temu. a moze w przyszym tyg idz do innego to juz bedzie ponad 6tc wiec powinno byc juz widac i nie martw sie tak sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja faktycznie 5 tc, to teoretycznie powinien być widoczny pęcherzyk, no w 4 tc, też już go widać, ale różnie bywa....ja bym poszłam na USG za jakiś tydzień wtedy już na bank chociaż pecherzyk powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie bardzo, że ci b hcg nie zlecili, bo to na samym początku ciąży dużo wyjaśnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
tez juz tak myslalam bo mnie nosi ciagle mysle wiecie jak czlowiek nie widzi to nie za bardzo wierzy a piersi mam caly czas wlasnie drazliwe wczesniej myslalam ze to przed miesiaczka ale tak zostalo juz do dzis. no raczej zeby 3 testy sie pomylily to chyba nie za bardzo nie?? dodam ze ten 3 test robilam po wizycie u ginekologa to kreska druga byla juz bardziej widoczna niz te dwa wczesniejsze robione 4 dni wczesniej i testy kupilam z 3 roznych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
no czytalam wlasnie ze lekarze zlecaja bete na poczatku ale moj lekarz chyba woli powoli sam do tego dojsc a ja bzika dostaje szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
a gdzie mam je wrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, 3 testy nie kłamią, tym bardziej, że nie masz miesiączki. bardzo możliwe że było jeszcze za wcześnie na USG, ale radzę i tak zrobić kolejne w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. jakby bez problemu pęcherzyk zlokalizował, to b hcg jest zbędne, chyba że byłby mniejszy niż powinien być na ten tc, albo wcześniej były jakieś problemy z ciążą. ale w twoim przypadku powinien dac skierowanie na b hcg, bo są wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
tak tez zrobie dlugo jeszcze do 6 marca a czlowiek do glowy moze dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendraaaax
no widzisz ja nie dziwię Ci sie że fiksujesz sama bym nie mogła na tyłku usiedzieć jeste jedno proste rozwiązanie powiem Ci krótko testy mogą wychodzić jeszcze długo pozytywne - a w ciąży możesz już nie być nic Ci nie da kolejny test bo on pokazuje tylko że w organ. jest podwyższony poziom hcg ale i tak nie masz pojęcia ile on wynosi i czy prawidłowo przyrasta rozwiązanie jest bardzo proste robisz bete np. dzisiaj kolejną po 48 h przyrsot ok dwuktotny w ciągu 48 h świadczy o tym ze ciąża sie rozwija spadek albo niski poziom że ciaża się nie rozwija wszystko w temacie czemu piszesz że bete w pn . możesz zrobic dopiero- przeciez to robi każde labor. -wynik tego samego dnia ew jutro- jeśli na prawde się niecierpliwisz to chyb anie problem podjechac do lab. nawet to innego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendraaaax
proste badanei z krwi a Ty chcesz czekać nie wiadomo na co powtarzam Ci ze możesz jeszcze sobei 10 testów zrobić i i tak nei wiedzieć czy nadal jesteś w ciąży beta jest jedynym badaniem które może to rozstrzygnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolendraaaax
czasami dziwię sie że lekarze tak olewają sprawę skoro miałas plamienie może to być ciaża zagrożona może potzrebujesz progesteronu na podtrzymanie a an każde przyjść w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×