Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiaca:(

3 testy pozytywne a ja mam obawy

Polecane posty

Gość lindhha
Ja mialam podobna sytuacje. Juz ja nawet kiedys opisywalam tu na forum. Test pozytywny, druga kreska blada i jednorazowe plamienie. Na usg nic nie bylo widac. Skierowano mnie do szpitala na obserwacje. Hormon ciazowy wzrastal, ale bardzo niewiele, a na usg ciagle nic nie byloo widac. 4 dnia pobytu w szpitalu poziom hormonu lekko sie obnizyl. Dla pewnosci jeszcze raz zrobiono mi usg i podano metotrexat na poronienie badz wyczyszczenie, tego co bylo w macicy i wyslano do domu. Lekarze twierdzili, ze prawdopodobnie byla to ciaza pozamaciczna. W twojej sytuacji moze bedzie tak, ze za kilka dni pojawi sie zarodek na usg. Sporo bylo takich tematow tu na forum, gdzie lekarze chcieli wyslac dziewczyne na czyszczenie a z kilka dni zarodek juz byl widoczny na usg i wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minelo od ostatniego okresu juz jakies 6 i pol tyg. wiec moim zdaniem na usg przynajmniej powinien byc widoczny pecherzyk ciazowy... wiele dziewczyn w 6 tyg widzi bijace serduszko... moze ci sie przesunela owulacja... najwazniejsze wykonac usg na dobrym sprzecie. beta hcg nie zaszkodzi ale trzeba powtorzyc badanie 2 dni pozniej by sprawdzic czy poziom hormonu przyrasta i czy przyrasta prawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca:(
wiecie co ja poprostu nie mam jak isc jutro dlatego nie moge tego jutro zalatwic ale wpadlam na pomysl ze przeciez im wyzsza ciaza tym kreska na tescie jest ciemniejsza jak robilam 2 testy 10 lutego to drugie kreski byly slabo widoczne jak zrobilam 14 lutego 3 test kreska byla juz bardziej wyrazna a dzisiaj poszlam po kolejny zeby zobaczyc czy bedzie ciemniejsza niz na 3 tescie i jest roznica wielka bo dzisiaj druga kreska jest prawie tak samo widoczna jak ta kontrolna czyli z logicznego punktu widzenia stezenie hcg w moczu jest wyzsze jak myslicie dobrze mysle??prosze o odpowiedz:)pozdrawiam i dziekuje za wszystkie porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
dziewczyny jest bijace serduszko dzisiaj je slyszalam tydzien temu bylo widac dopiero pecherzyk a teraz jest juz serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to gratulacje!!!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×