Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewfewfewfwe

kupujecie jakies markowe skarpetki czy byle jakie?

Polecane posty

Gość ewfewfewfwe

kupilam na allegro skarpetki po 3 zl za pare, i kurde po paru zalozeniach mam juz dziury na wysokosci duzego palca:O:O:O oplaca sie wydac wiecej i kupic skarpetki np w HM albo reserved?? mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem, używam tylko uniwersalnych. Ładniej wyglądają, no chyba że jesteś facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaaaaaaa,,,,
ja kupuje u Paździocha,polecam uczciwy sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
jakich uniwersalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
za ile i skad?? poradzcie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
no ale cienkie sa takie jesli je ubierac do botkow czy trampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kolllllllllei
ja kupuje skarpetki w marketach, około 3 zł-4 zł za parę, dość tak sie trzymają racie raz kupiłam ekologiczne skarpetki za 5,50 zł , po 1 założeniu zrobiły mu się dziury,,,,,, nie polecam! zadnej ekologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeee
dziwne to ze za 3 zł i masz dziure ja kupiłam na allegro parę za 1 zł :D i noszę już rok zadne nie ma dziury tylko lekkie zmechacenie Sa to skarpetki stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
ja kupuje u Armaniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
kurde czemu mi sie rozwalaj moze mam za duze stopy: 40 a jak sa skapretki 38-40 to sie szybciej niszcza bo sa male.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
czy ktos rozwiaze moij skarpetkowy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
puma adidas tylko biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje w roznych sklepach ale musza mnie wczesniej zauroczyc swym wygladem tzn. wzorem lub kolorem. ostatnio kupilam fajne w biedronce, sa do kolan i maja swietne wzory i polaczenie kolorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję obojętnie jakie ale nigdy nie tańsze niż 10 zł od pary, wtedy są w miarę trwałe i z naturalnych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej kupić dwie pary skarpetek w takim sklepie jak mówisz i samemu sprawdzić? To jednak nie taka sama różnica cenowa jak np buty sportowe z CCC a z Adidasa albo Pumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
chyba wlasnie tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam ostatnio 30 par
stopek po złotówce na allegro i spokojnie się trzymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
pewnie masz mniejsza stope jak one moga pasowac na 35-40? czyli jak ja mam stope 40 to sie rozciagaja na maksa i robia sie dziury na palcu a ktos kto ma 37 nosi sobie spokojnie i mu sie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeee
ja tez te moje stopki kupiłam 1 zł i chyba z 15 par i tez mam duze stopy tzn. 39 :o moze masz pazury za dlugie i kujące? i ine przebijają skarpete ja tak czasem miala i musialam obciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewfwe
mam krotkie,wlasnie obcinalam zeby mi sie nie robily a tu kurcze dizs kolejne, obie skarpetki maja dziury, a zaczelam je nosic z 2 tyg temu, mialam moze ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeee
moze liche te skarpety po prostu napisz do sprzedawcy reklamacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla67
Jak cię interesuje oferta dobrej jakości skarpet i getrów sportowych to zajrzyj na firmowy serwis pod adresem www.kimisport.pl. W ofercie sprzedaży znajdziesz tam nawet dzianinę przeznaczoną na odzież dla sportowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkap
wiesz co jeśli chodzi o skarpetki dla mnie to już od dawna nie kupuje jakiś byle jakich w zwykłych marketach. Zaczęłam kupować na http://pamela.com.pl/ i szczerze mówiąc nigdy nie ubrałam niczego lepszego! Wszystkie skarpetki, pończochy czy rajstopy które tam kupuję są niezwykle trwałe i spisują się świetnie przez cały okres użytkowania :) polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaraaa12
A ja , kupiłam skarpety dla mojego męża w nordhorn. Często jeździmy rowerami i jego stopy po takiej wyprawie nie dawały się nawet do pralki. Teraz kobietki chce się żyć, jego stopy są suche i nie .... dalej nie będę kończyć. Wypróbujcie te skarpetki, są super. A bym zapomniała, podaje wam link do strony sklep.nordhorn.com.pl/skarpety-letnie/61-nh-stopki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję może nie tyle markowe - bo to mi się kojarzy z nike itd. - co po prostu porządne i przeznaczone do różnych aktywności. Wiec jak np. śmigam na rowerze to nie kupuję skarpetek po 3 zł tylko takie sensowne, np. http://www.nastopy.pl/skarpety/damskie/sportowe/rowerowe/skarpety-rowerowe-expansive-bike-85-coolmax-odblask-20211 - specjalne na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×