Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felliccitaaa

Kosztorys wesela ?

Polecane posty

Gość Felliccitaaa

U mnie przedstawia sie tak: -suknia ślubna +dodatki(bolerko futrzane,buty, biżuteria) 2000zł -makijaż, paznokcie, fryzura ok.400zł -obrączki 2100zł -sala 120za osobę -zespół 2000zł.. -fotograf /kamerzysta znajomy z 500zł coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felliccitaaa
-Alkohol na 50osób 900zł:) -ciasta i owoce w cenie za salę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felliccitaaa
a kamerzysta na noc poślubną? chciałabym mieć pamiątkę z tej nocy, jak mój luby mnie dopycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze dochodzi ubranie butelek wódki, pudełka na ciasto, no i bukiet pani młodej balony księga gości kieliszki dla MP poduszka na obrączki kotyliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
tanio was to wesele wyjdzie, a powiedz mi z jakiego województwa jesteś że tak tanio płacicie za salę ? (macie z kucharkami czy nie) u nas o takich cenach w lokalach nie słyszeli od dobrych 10 lat :( od 180 wzwyż dlatego pytam tak z czystej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
ale ze swoimi kucharkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikikiakiki
My jesteśmy ze śląska - okolice Katowic i za jeden dzien płacimy jakies 200 zł/osoba (z napojami) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze sląska
mikikikiakiki czyli u nas na śląsku tak drogo :/ jak słyszę że ludzie płacą 120 zł a ja 240zł os osoby (i to nie w jakimś 5* hotelu tylko zwykłym lokalu, żaden przepych czy nie wiadomo jaki luksus, po prostu zwyczajny lokal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikikiakiki
kolezanko ze slaska 240 zl a to macie tez jeden dzien? W tym roku macie wesele tez? Mysmy objezdzili trche i tez sie zdazaly oferty za 160 zl ale jedzenia tyle ze nawet kot wiecej napłacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w cenie 160zł mamy obiad (2daniowy) i 3dania gorące, zimna płyta, deser lodowy, napoje,soki,tort kawa herbata wystrój już gotowy wszystko w cenie tylko wódkę dokupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocotochodzi
Obejrzałam tą promenadę, może i tanio, ale kicz jakich mało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzonapoweselu
ocotochodzi zgadzam się. Kolory chyba ślepy wybierał. Nic do siebie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się ta sala akurat bardzo podoba, miałam rózne do wyboru, ale ta najbardziej mi sie spodobała, nie uważam że jest kiczowata, tak samo jak balony czy moja suknia ślubna, to nie wam ma się podobać tylko mnie, bo to mój ślub,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze sląska
240zł ślub w 2013 r. (oczywiście musimy dokupić alkohol i ciasto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ze sląska
zapomniałam dodać że na 1dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas skromnie
usc- 84 zł odpisy aktu ur - 2x 22 zł obrączki - 400 zł zrobione z własnego złota sukienka moja ( biała z wstawką) używana ( do tego bolerko, toczek na głowę, koło, ozdoba na samochód i ubranka na wódkę ) wszystko za 500 zł :) ubranie pana młodego - 500 zł przyjęcia ślubne - 100 zł od osoby (całonocne od 16 do 6 rano lokal do naszej dyspozycji, 5 posiłków ciepłych, owoce, ciasta, przekąski, napoje, soki, szampan) woj warmińsko mazurskie cena 120 zł za wesele w tym samym lokalu z poprawinami. My poprawin nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno dowiedziałam się
jak drogie jest przystrojenie kościoła 700-1500zł (to tak średnio wychodzi) Myślałam że taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allusia89
U mnie tak 1900 zł dj 1500 zdjęcia 1000 kamerzysta na suknie przeznaczam 3000, a za ile kupie nie wiem moze tansza moze bede szyla nie wiem na pana mlodego przeznaczamy 2000 ciasta, tort 1000 za osobe w lokalu 170 zl wesele jednodniowe 2000 obraczki 500 zl samochod noclegi dla gosci 1500 zl wiazanka, butonierka plus dla swiadkowej bukiecik i kwiatek dla swiadka 600zl kwiaty i prezenty dla rodzicow 300 zl zaproszenia 300 zl pudelka dekoracyjne na ciasta, zawieszki na butelki, ozdoba na samochod, kwiaty do kosciola i materialy do ozdoby lawek, i kosciola co sama bede robila z siostra 1000 zl razem. Na oplate dla ksiedza przezaczamy 1000 zl tyle:) nie wiem co tam jeszcze powinno sie znaleźć na liscie aaa wiem jeszcze cos na fryzjera i wizazystke, ale nie wiem za jaka kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allusia89
oczywsita sprawa 3500 alkohol gdzies wodka i wino. Nie wiem czy kupowac piwo, bo poprawin nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo odradzam
bo kobieta potrafi się zdecydować między winem a wódką ale mężczyzna jak ma do wyboru wódkę, piwo i wino to z wina zrezygnuje od razu a między wódką a piwem nie potrafi wybrać i zaczyna mieszać a jak zmiesza to potem może być źle. Odradzam. Jak będzie wódka to będą pić wódkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale liczą dużo za kwiaty ostatnio koleżanka mnie poprosiła żebym jej ubrała Kościół samochód i zrobiła jej bukiet no i jakieś bukieciki na stoły bo w kwiaciarni policzyli jej 2500 zł normalnie jak tak sobie obliczyłam to za materiał wyjdzie jakieś 1000 - 1500 zł czyli mają 100% zarobku normalnie miała bym wyrzuty sumienia jak bym od kogoś tyle pieniędzy wzięła. Chyba muszę się zwolnić z pracy i założyć studio florystyczne przy takich cenach w kwiaciarniach była bym konkurencją cenową na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to teraz czeka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób skromne przyjęcie i nie krzyw ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie zastanowić się nad fajną dekoracją Sali weselnej, dekoracja jednak robi klimat, ja dużo nie płaciłam http://www.artico.com.pl/ a bardzo fajnie przygotowali moją salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×