Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

hmm ja chciałem strzelać że jeszcze osiemnastki nie miałas ;> po cichu chciałem się wprosić na impreze urodzinową, a tu taki szok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
pepi, Twoja kolej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można obchodzić rocznicę osiemnastki :) Ja akurat mieszcze się z wiekiem pomiędzy Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
bliżej mnei czy Asi?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
polejcie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
hej, gorące osiemnastki ja lece spać bo jutro musze wcześnie wstać:( najsłodszych snów i nie zróbcie tu bałaganu beze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sacryficial Suicide Czestuj sie, jeszcze troche zostalo @Amazonka Standardowo pierwsza wymieklas :) kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem za bardzo do czego mam wiek odpowiedni, ale domyślam sie że to komplement, więc dzięki :) Ja teraz popijam własnoręcznie wyciśnięty sok z pomarańczy. Picie czegokolwiek % mogłoby się źle skończyć dla mojego porannego wstawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Alkoholu unikam ostatnio, więc herbatki się napije tym bardziej że deszczowa pora. Pepi to jak tydzień w lesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dzień też był śliczny i słoneczny. Rano wprawdzie padała śnieg, ale teraz zaczęło padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Sacryficial Suicide Pod warunkiem że będzie cieplej, ale dalej się boję z obcą osoba jechać w środek lasu ;] @Aska Jasne że każdy wiek dobry pod warunkiem że kultura jest w miare zachowana :) U Ciebie wiosna, a u mnie śnieg spadł w nocy, wiatr ostry wieje i zaledwie 2 stopnie na plusie. Tesknie za latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kiedyś prowadziłem takie lekcje przetrwania w lesie. Pepi w środku lasu jest o wiele bezpieczniej niż na zatoczonej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już się ciepła doczekać nie mogę:)Te mrozy mnie dobijały,choć wiem,ze w innych rejonach Polski było sporo mroźniej. Fakt kultura w necie jest bardzo uboga,mylą ludzie wolność słowa z bluźnierstwem,ale cóż zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w tym rzecz że się boje lasu, ja się boję jechać z obcym człowekiem do lasu ;p Mam zbyt bogatą wyobraźnie, żeby zaufać komuś i jechać z nim do lasu, gdzie nikt mi nie pomoże w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Heh robaki to najmniej drastyczny sposób przetrwania :D Uczyłem totalnie ekstremalnych warunków. Oczywiście w naszych polskich lasach można wiosną, latem, jesienia nieźle przetrwać żywiąx, się jagodami, grzybami, ziołami, owocami. No u mnie spadało do -30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
żeby zaufać komuś i jechać z nim do lasu, gdzie nikt mi nie pomoże w razie czego. Sądzisz że na ulicy by Ci ktoś pomógł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepi,spraw sobie psiaka,zwierzak kochany przez właściciela jest gotowy na lwa się rzucić w jego obronie,ja miałam maluszka a taki był,ale już nie mam:( SS trzeba wiedzieć jakie grzyby i jakie owoce,ja to bym chyba zginęła:) Aczkolwiek oglądam na discovery szkole przetrwania:) Zawsze coś tam w głowie zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły nie licze na nikogo, zbyt często się na tym mozna przejechać. Sęk w tym że taka nieznajoma osoba moze sie okazac morderca, zwyrolem seksualnym czy Bog wie czym jeszcze. Moje obawy tylko na tym sie skupiają. Żeby nie było, nie miałem na myśli żeby Cie urazić, tylko chciałem Ci przedstawić moje obawy przed wyjazdem w taka dzicz TYLKO z obca osobą. @Aska Od 4 roku życia jakiś ciapek zawsze ze mną jest, więc wiem jak pies potrafi być wierny. Zdecydowanie bardziej niż człowiek i jeszcze jest bezinteresowny. Kochane bestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda zwierzaki kochają ot tak po prostu za to,ze się jest.Ja mam w sumie w domu wszystko do przyjęcia,ale jeszcze chyba za mało czasu minęło,choć jak patrze na te wszystkie porzucone to mi się serce kraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pepi w moich rejonach można odgonic wiki od zdobyczy i zabrac im kawałek łupu :D Szkoła przetrwania w wydaniu extremalnym jest dość ciężka. Nie każdy potrafi pić swój mocz, czy wyciskać wodę porannych mgieł skupiających się na Naszych niezbyt świeżych ubraniach. Moje psy są chyba dziś nieszczęśliwe że śnieg topnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×