Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Jednak gdy człowiek znajduje się w sytuacji ekstremalnej,jest gotowy zrobić coś ponad swoje siły,byle tylko przetrwać. Z reguły każdy piesek uwielbia śnieg,w moim rodzinnym domu,suczka jest inna,ona śniegu nie lubi,ogólnie zimna,jak pada to tylko 20 sekund siku,trzęsie się i ciągnie do domu.W życiu nie spotkałam się z czymś takim,każdy pies z reguły lubi dwór,a ona nie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten ból po utracie zwierzaka, mój miał 15 lat jak musiałem go uśpić, bo biedak był w takim stanie, że nie był w stanie chodzić, leżał i się dusił. Nigdy nie zapomne jak się na mnie patrzył jak mu weterynarz wstrzykiwał mu to świństwo i momentalnie osuwał mi się jego łepek na rece. Jak sobie teraz o tym przypomne to jeszcze mi łzy do oczu się cisną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Moje psy uwiebiają spać zakopane w śniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wcześniejsza w domu rodzinnym,tez trzeba było uśpić,nigdy nie chorowała i nagle aż tak,ale ja przy tym nie byłam,brat cioteczny. I maja druga już chyba ze 4 lata. Ja miałam króliczka i pieska,a teraz mam tylko rybki,królik się pochorował i tez niestety nie udało się go uratować,a również był cudny i wbrew pozorom mądry,latał po domu jak piesek,witał jak piesek i lizał jak piesek.I z Moim psiakiem się lubili. A ze tego nie mam,to do dziś nie wierze,mam zagrania dziwne,ze wychodzę do sklepu czy gdzieś to leje wodę w miskę i takie głupoty,za chwile dopiero dostaje olśnienia,ze co ja robię,dla kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem to, ja byłem tak przyzwyczajony do wychodzenia wieczornego tak, ze potem przez jakis czas wychodziłem sam w porze wieczornego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam. A był taki kochany i młodziutki mógł sobie jeszcze długo pożyć. A najgorsze,ze mało kto to rozumie,przecież to tylko pies,jak ja tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i jestem nienormalny, ale ja traktuje psa na rowni z czlowiekiem. Madry, kocha bezinteresownie, zawsze potrafi zarazic swoim dobrym humorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
U mnie za domem każdy pies ma swój kamień i rośnie drzewo. Życie i duch odżywa w nowej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam podobnie,członek rodziny:) Moj to był ewenementem normalnie,ile nikogo w domu nie było tyle wył,picia nie ruszył,wody nie ruszył,trzeba było później tak zorganizować by sam nie zostawał haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciała mieć swój dom,z ogródkiem a nie mieszkanie do tego nie swoje a wynajmowane.O właśnie szukając,tez musiałam szukać pod katem zwierząt,nie było to łatwe,na 100 ogloszen-2 akceptują zwierzęta futrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede mial kieeedys swoj dom z ogródkiem, to czemu nie. Bede się żegnał powoli, bo już trochę się późno zrobiło, a rano wstać trzeba. Do następnej wirtualnej popijawy soku/herbaty ;) dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim nickiem wszystko w porządku. Sprawdzałem czy można założyć konto na nick z małą literką (gdzieniegdzie taki sie da). Muszę miec pewność, że konwersuje z prawdziwą Aśką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jedynki musisz liczyć,bo już się zdarzyła jakaś,w temacie o polityce:) Ja się zastanawiałam,czemu raz loguje mnie tak,raz tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo źle wpisałaś, ja tak zrobiłem celowo przed chwilą i rzeczywiście mialem nick z małej literki. Jak tam dzień minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po pierwszym poście,samo jakoś się zmienia:) Nawet w miarę,ładny dzień,to i humor lepszy,a Tobie? Jutro to się chyba prawdziwego piwka napije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
no no no, nawet porządek zachowany, dobry wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zapasy mam narobione, ale coś czuje że zaraz bym zasnął jakbym wypił chociaz 1 piwo. No prosze kto nas zaszczycił swoją obecnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
u mnie dzisiaj sucho aż miło :) mimo, że mam ochote na jakieś piwko(za którym specjalnie nie przepadam) to brak zaopatrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny potrzeba Wam zorganizowanego faceta, który jest zawsze przygotowany na każda ewentualność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałałem o takim zwyczaju ;p Bym sie podzielił z Wami dziewczyny, ale za daleko mieszkacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez to wynika z samej istoty poniedziałku :P, no i chyba z piosenki Elektrycznych Gitar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie to bym mogla do kogoś zadzwonić i by mi przyniósł pod same drzwi,ale już nie chce być bezczelna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×