Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Z kolei jakbym miała się napic to likieru jakiegoś no i chodzi mi po głowie malibu z mlekiem, starzeję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy z Kanady piszesz o.O ? Ja tam tylko słyszałem że się przed 12 nie pije i sie tego trzymam (zazwyczaj) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to daleko,choć i tak te same niebo:D a tu w kraju to w sumie jakby nie patrząc duza duzo bliżej:D A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie dla mnie początek dnia nastepuje wraz z moją pobudką. Jak np położę sie dopiero o 5 rano, to jest to jeszcze poprzedni dzień, wiec można pić ;p Długo juz w tej Kanadzie siedzisz? p.s Ja jestem z pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak obudzisz się o 13,to śmiało jeszcze w łózko możesz złapać za piwko:P? Zle zrozumiałeś,ja nie jestem z Kanady,pisałeś,ze masz do nas daleko,to napisałam,ze daleko to jest Kanada:) A wpadł mi ten kraj do głowy,pewnie dlatego,ze mamm tam rodzinę i to na pewno kawal drogi:) Ja tez z pomorza,tylko zachodniego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
pepi, ja tez jestem z pomorza, więc czekam na to piwko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no tak zapomniałem, Szczecin. Mam problemy z pamięcią ;p Ale powiedziałas że masz do kogo zadzwonic i przyniesie Ci piwko pod drzwi, więc chyba jestem zbedny ;) Amazonka, jak znam zycie to pewnie mieszkasz na 2 końcu pomorza, więc będzie ciężko przynieść odpowiednio schłodzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Ty zaproponowałeś,a tak ja bym musiała sama prosić:P i to o jakiej porze:P Na upartego mogłam do żabki,do której mam 10 minut,ale już za późno,ale mogę do cpn-u do którego mam no góra 15,albo i mniej bo ja to przesadzam z odległościami,ale mi się nie chce:P Jutro muszę pamiętać,ze dwa monopolowe pod blokiem do 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
do szczecina mam jakieś 80km :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
to chyba nie w te strone, bo nie kojarze tych mieścin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to juz chyba nie jest pomorskie, tylko zach pomorskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to kawał drogi, może użyczysz jej swoich dostawców, bo ja to bym z 5h musiał jechac pociągiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak i ok.
"kazdy ma prawo miec wymagania. to ze na kogos uwagi nie zwracaja modelki nie oznacza ze ma sie od razu interesowac brzydula z nadwaga. moze woli byc sam. " grubaski/ grubasy sa oblesne:D Gruba jak nawet schudnie to i tak kiedys sie spasie, bo to ma w genach. a tak btw. po co nieprawiczek wchodzi na na tematy prawiczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonkaaaa
jakie 5 h! 5h to ja do łodzi jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5h zeby przynieść piwo i wrócić do domu, to jest tragedia ;p Ostatnio jak jechałem do Szczecina pociągiem to jeśli mnie pamięć nie myli to jechałem 4,5h bez przesiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może ma 24h, ale ja dziękuje zspędzic 10h w pociągu po to by piwo przynieść ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie, a powiem wiecej, jak będzie cieplej to marzy mi sie zrobić trip z plecakiem i namiotem po Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×