Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Oj to było dawno Zle to ujełam ,nie mam złych wspomnień tylko skojarzenia mam nie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nie groźna, bo nie chce miec z Tobą na pieńku ;) @Ania Może to troche rozwiniesz, bo teraz to zabrzmiało tak jakby ludzie w 3mieście byli jacyś inni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie byłam w odwiedzinach u koleżanki w Gdańsku Zwiedzaliśmy całe trójmiasto Ludzie są ok Lubie słonce,jak jest ciepło,trafiłam na pogode typowo barową i dlatego mnie morze nie urzekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście można doła złapać w takim przypadku. Człowiek ma kilka dniu urlopu, przyjeżdża nad morze poleżeć na piasku i poopalac się, a tu deszcz... @Asia Za dużo informacji o sobie podajesz i Cie wynajdują potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj taki zwyczaj z innych for internetowych. Zazwyczaj tak sie określa odpowiedź do konkretnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam
trzeba bylo nie podawac danych za jakiegos kundla leca takie pod bryke trzeba naprawiac i jeszcze sie panienka burzy za jakies gowno kudlate sam bym wszystkie powybijal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szanuje zdanie innych i z bólem serca jestemw stanie zaakceptowqać, że nie lubisz moża i naprawde z tego powodu nie będę Cię wyzywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga już pózno jest, morze przez "ż" napisałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
cos tak zamilkla odpusc to sobie bo nie kazdy na gowniane kundle hamuje zajmij sie czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja Cie znam co jest cos tak zamilkla odpusc to sobie bo nie kazdy na gowniane kundle hamuje zajmij sie czym innym " Ja odpuściłam,niech to załatwi i policja i prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za karę jutro spędzę pół godziny z lekturą słownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska olej go, jak zobaczy ze nie reagujesz, to pójdzie dajej kolorowac sobie obrazki w domu, bo tu nie będzie miał co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
nikt na kudlate stfory nie hamuje zapamietaj bys nie zalowala szkoda auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
trzeba byc pojebanym by zrobic taka afere jak ty zrobilas taka ladna dziewczyna a taka durna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi coś świta, ale nie zagłębiałem sie w temat. powiem tylko że nasza koleżanka Asia ma serce we właściwym miejscu, a nie jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
jestem wrednym kutasem i dobrze mi z tym :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cie znam co jest
pierdolenie kurwa przegiela z ta policja i prokuratura tysiac zloty malo kupi drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×