Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

I Poznań to bliziutko,jaki kawal drogi:)To ja do Wawy potrafię jechać i tego samego dnia wrócić,i pera godzin tam spędzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wszystko było inaczej,z Poznaniem długa historia,ale tak w skrócie musiałam komuś nosa utrzeć,ciężko pracowałam na miejsce tam:D Czekam na propozycje,co opijamy:) Aniu witaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu Taaaa ja sie zapytałem za co pijemy i mam sobie sam odpowiadac, jakie to wygodne ;] Ja dzisiaj dla odmiany Harnasia, bo tylko to mam z lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wydaje że dobrze by było wypić za szczerość życie było o wiele łatwiejszce gdyby ludzie byli szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to by było az takie dobre. Jesli chodzi o szczerość, to jestem zdecydowanie za, ale bez małych kłamstewek to by było strasznie niemiło na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam,ze są kłamstwa czarne i białe,czarnych być nie powinno,natomiast białe są wręcz potrzebne. Np,gdyby ktoś przed operacja zapytał czy myślisz,ze ja umrę(nawet gdybym tak myślała,czułą,ze może tak być) w życiu bym tego nie powiedziała,bo wtedy na pewno by umarł,z żalu. A tak póki ktoś żyje zawsze jest nadzieja,choćby jedno-procentowa. Gdybym tez wiedziała,ze ktoś na dany moment nie jest gotowy na ciężka traumę bo to grozi zawalem,również bym tej prawdy oszczędziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fałszu wręcz nie znoszę, juz nie raz sie na takich osobach przejechałem, ale tak jak mówi Aska, małe kłamstewka sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos widzę że ktoś Ci nadepnąl na odcisk dzisiaj. Na szczescie cociaz zwierzeta nie sa tak falszywe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ,jasne mozna zaoszczędzić bólu i cierpienia "kłamiąć" ale to są skrajne przypadki na codzień ludzie kłamią nie po to by komuś ulżyć w cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale np gdy jadę bez biletu,jest kontrola,pytają o dokumenty(ja liczę,ze może jak powiem,ze nie mam to puszcza)wiec kłamie,nie mam dokumentów przy sobie-tego,tez nie uważam,za jakieś tam podle wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak za szczerość,za ludzka szczerość-niech krople alkoholu w naszych ustach,zniwelują kłamczuchów,oportunistów ,obłudników itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech będzie, wypijmy za szczerość, by każdemu z łatwością przychodziła prawdomówność, a kłamstwa perfidne więzły w gardłach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie umiem kłamać,ale Ty się ucz-nieszczerość to do serca pewien klucz" tak mi się jakoś tekst przypomniał świetnego utworu:) Zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie smuc sie, palantów omijaj szerokim łukiem i będzie dobrze. Napij sie z nami i bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×