Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Ale pomysl jakie byś miała zdziwienie wymalowane na twarzy jakbyś sie rano obudziła, wchodzisz do kuchni a tam posprzątane i nie wiesz jak to się stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie czuje,ze mogla bym się upić tak:D a jeśli bym tak się upiła to bym padła,a nie kuchnia zajmowała:) Poszła bym na karaoke sobie normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci sie humor załączyl teraz. Mnie to by musieli teraz zanosić jeśli gdziekolwiek miałbym iść. Tak mi się nic nie chce jak nigdy, no może poza checią snu. To chyba znak że najwyższy czas iść spać ;) Jak tam Twoje piwko, duzo jeszcze masz, bo nie chcę CIe zostawiać samej pijącej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jakiś czas pije sok grejpfrutowy:) Jutro może się wybiorę na te karaoke:D Mówisz,ze pora byśmy poszli do łózka;0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie nadaje na karaoke, nie mam serca krzywdzić ludzi swoim głosem ;p Co do łóżka zdecydowanie nalegam, no chyba że nie chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na karaoke to śpiewać każdy może,trochę lepiej lub trochę gorzej:) Skoro nastał czas na łózko,to się nie opieram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest różnica pomiędzy śpiewaniem a krzywdzeniem ludzi przez uszy ;p Jaka się uległa nagle zrobiłaś, jeszcze z 2 dni temu, to było że nie idziemy spać i już, a teraz to od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem ja się żegnam i życze kolorowych snów i zaczarowanej kuchni, która się sama wysprząta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na karaoke byś dal rade,tam każdy rytm,linia melodyczna jest do przyjęcia:D 2 dni temu piłam,to mi bale były w głowie,a do łózka to ja wole tak trzeźwiej:D I nie był to czas na łózko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że jest do przyjecia, ale tylko dla samego śpiewającego ;p eee tam nie znasz się, lekko wstawiony człowiek lepiej śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na łóżko jest zawsze dobra pora, tym bardziej po cięzkim dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć cuda się zdarzają,ale w takie kuchenne rewolucje to niewierze:D By musiał jakiś dobry elfik wskoczyć przez okno i to zrobić,ale dziękuje:) Ja Tobie również życzę milej cieplej nocy,z fajnymi snami:)Dobranoc:) Ps.Lekko upojony dla rozluźnienia,a nie niedopity czy napity:PPPPP Dla słuchających tez wszystko bo śpiewają z takim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja juz padam, w każdej chwili zasne, nie wime po co w ogole odpalalem kompa, to chyba uzaleznienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto normalny po lekkim chlaniu z kumplami po powrocie wchodzi na kompa ;] jak nic uzaleznienie ;p olaboga, spac do 15. Chyba tylko 1 stycznia sypiam do takiej godziny lub przy akiejs ostej imprezie ;) Mi gnojek od sąsiadów z góry skakał od rana i nie mogłem się tak wyspać jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało hhehe,wstalalm 15.19:)musiałam odespać i nabrać sil na następny tydzień:) Nie spij,napij się ze mną:) Jesteś normalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sao dziecko nie jest problemem, raczej jego rodzice sa niepowazni. Niewazne jaka pora dnia to sie tak z nim bawia zeb on biegal mi nad glowa przez cały czas. Nie jestem przewrazliwony, ale po 1h biegania nad glowa, gdzie wszystko se u mnie trzesie w mieszkaniu mozna sie zirytowac, tym bardziej w sobotę rano ;) Ty byś tylko piła i piła, ja już nie mam siły wypić ani jednego browara dzisiaj. Już mam pewien błogostan, który nie pozwala mi więcej wypić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz czutke włączona:D? Dziecko i 5h potrafi,ale fakt rola rodziców by jak najmniej w domu:))))) Nie spij ,nie wolno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ta "czutka" ;p poki co jeszcze daje rade nie zasypiac, ale nie wiem jak długo wytrzymam. Mam teraz taki nastroj ze moglbym wszystko zrobic, fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinienem dodać, że mógłbym zrobić wszystko pod warunkiem że nie musiałbym się z domu ruszać ;p Sił kompletnie nie mam na podróże teraz, ale nastawienie mam jak najbardziej pozytywne na taki trip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie, ja musze być nieprzytomny żeby dało se mnie przepytywać ;] Zazwyczaj wtedy nie pamiętam nic na 2 dzień, wiec wyrzutów sumienia nie mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mówie prawdę, no chyba że ma komuś sprawić wielką przykrośc lub zrobic krzywde ;) W ogole jak mozesz sie pytac o takie rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×