Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Mariusz nie sadze:))))) Wstaniesz rano pełny sil-ja to wiem:D Jestem przekonana:)))) Jak byś umierał,na pewno wezwała bym pogotowie-nie pozwoliła bym na to:D Musimy się przecież jeszcze piwka napić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA POWIEM To ze nazywasz kogoś szmatławcami nie znając to już świadczy tylko o Tobie,natomiast to kogo ja znam i gdzie ja bywam to już tylko moja osobista sprawa:) To nie jest temat polityczny wiec zegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
bartosz arlukowicz wyruszyl ze szczecina kurwa mac pewnie leczyl tylko wybrancow sld teraz po a pis olewal niech staruchy mochery umieraja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga bo zdazysz zadzwonic jak bede umieral, a tak ten magnez moglby mi uratowac zycie . Jak jutro nic nie napisze, to oficjalnie mozesz czuc sie winna ;p Ja bede sie zwijał już, bo padam, a dziwnym trafem lezenie na łózku jakoś nie przywraca mi obecnie sil, wrecz bym powiedział że jest na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosz jest ministrem zdrowia,bardzo dobrze,ze wybrał się na miejsce tragedii. Masz jakieś złe info,lekarz pediatra leczy dzieci,WIEC JAK staruchów???????zapewniam Cie ze leczył tak samo dzieci wyborców Pis-u jak i dzieci wyborców innych partii. KONIEC tej dyskusji,nie dojrzałaś(es).Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz,nie wpędzaj mnie w poczucie winny bardzo Cie proszę:)))))))))))) Nawet jak bym chciała to nie pomogła bym CI,jedynie co to wstawaj teraz i robimy pajacyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
tak kurwa a jaroslaw kwiecien jest twoim kochankiem-przewodniczacy szczecinskiego sld!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pajacyki na leżąco też się liczą, bo nie mam zamiaru ruszać się z łóżka ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
jak to latwo sprawdzic nie masz faceboka masz fotke samych realnych znajomych i paulina ma w znajomych jarka i te komentarze latwo sie domyslic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak k**wa a jaroslaw kwiecien jest twoim kochankiem-przewodniczacy szczecinskiego sld!!!!!!! Nie wiem skąd to wysnułeś hahahaha ale boli Cie to,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem przyjemnie się rozmawia, ale już nieprzytomny jestem i przysypiam ;p Bede sie zbieral, zycze kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak długo dałeś rade,za co dziękuje:))))) Również życzę słodkich milutkich snów,aż żałuje ,ze to ostatnia taka nocka bynajmniej do weekendu:( Snij kolorowo:* Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
tak boli mnie to!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
bezczelna!!!!!!!!!! najlepiej sie kurwic z kims waznym albo ty albo paulina a potem miec wyebane nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma Ci ulżyć,to na kochanka wolałbym takiego MARIUSZA,a Paulina to moja bratowa:)(ta z fotki,nie z innego tematu,TEJ NIGDY NIE WIDZIAŁAM,POTRZEBUJE POMOCY-OTO TYLE)Sam ocen:) A dwa każdy robić ma prawo co chce,nic Ci do tego,tym bardziej jak nie lamie prawa:) Tobie w głowie tylko zdrady,spiski itd-żałosne:D Tym bardziej,ze mylisz się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
ale nie zaprzeczysz ze znaja sie a ze ty nie masz fb znasz go pewnie bardziej!!!!!!!!!komunistyczne kurwy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego,ze ktoś kogoś zna?Jakie to ma znaczenie? Ludzie często znają się od piaskownicy,a wyznania religijne,polityczne upodobania itd nie maja znaczenia żadnego. Nie rozumiesz dziecko pojęcia "komunizm". Jestem przeciwniczka,znając znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
Sld to partia komunistyczna!!!!!!!!!!!! Chce komunizmu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się,cholernie się mylisz. czym jest dla Ciebie komunizm? co by się stało gdyby rządziła partia wedle Ciebie komunistyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POWIEM
co by sie stalo to co komunista przestawai podsluchy godzina policyjna zmuszanie do pracy obozy pracy brak wolnosci slowa!!!!!!!!!bys nie mogla pisa tego co piszesz bo bys byla aresztowana gdyby rzadzil komunizm czyli partia lewicowa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku co Ty wypisujesz? Mylisz się,cholernie się mylisz. Zachęcam do zapoznania się z programem. O równości,jedności. Brak podziałów. Chyba nie mówimy o tej samej partii. Zszokowałeś mnie tym postem,a z drugiej strony się uśmiechnęłam. Jednakże,niewiedza ludzka mnie przeraza. Ja jestem za równością,nie chce inwigilacji i dlatego tak glosuje. Naprawdę odsyłam do lektur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
obys sie nie mylila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem
DLA KOGO MASZ LINK W STPOCE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link ma znaczenie
uwazasz sie za piekna i wszechwiedzaca najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link ma znaczenie
Jakby to Jaroslaw Kaczynski i jego ludzie jechali na miejsce katastrofy tez bys to chwalila choc nie maja medycznego wyksztalcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×