Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość kafeteeeeerianin
rozumiem ze jestes za? Asik:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pijecie
No to chlap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteeeeerianin
zgadzam sie w polsce to domieszka chemi tez za tym nie jestem,legalizacja by zalatwila sprawe mniej by sie trulo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteeeeerianin
tylko co z ulazenioeniem fajki maja plastry gu,mmy z nikotyna narkotyki leki i zastrzyki a marycha co ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pjiecie no to chlup:)))))) Kafeterianin,myślę,ze to nie pora na dyskusje:) Powiem tak,samosiejka nie uzależnia fizycznie wiec mieć antydotum mieć nie musi,ale samosieja,a nie te dziadostwo na polskim rynku:) Alkohol i papierosy zabiły nie jednego,a jednak dozwolone. Maryska nikogo nie zabiła(ciągle mowie o tej prawdziwej,bez do mieszek) stad moje Tak. Nie teraz,nie dla polaków.Koniec-bo to temat rzeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteeeeerianin
Ja tez jestem za nie rozgraniczam to na polski towarr ale slyszalem ze jest do niczego.a za etonazja popierasz potrzebuje rady mylis kogos madrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteeeeerianin
napisz jak bedziesz jak myslisz o eutonazji kolorowych snow A siu milo mi bylo dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoh dzisiaj towarzyswto szybciej sie rozeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa yhyyym jase, ile razy było tak, że ja musiałem wstawać wcześnie i siedziałem do 3 z Tobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześnie tzn o 4.30:P? I tak długo siedziałam:) Teraz jedynie w weekendy mogę sobie pofolgować:) Zresztą jest różnica-nie było Cie wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj niespodziewana sprawa wyszła i musiałem wybyć z domu natychmiast koło tej 24. Dzisiaj już nie mam zamiaru nigdzie wychodzić, więc piwko można wypic. Ktoś się dołączy czy sami pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej godzinie,to ja już prawie byłam w łózko:) Miałam ciężki dzień i fizyczny i psychiczny,ale nie muszę się zalewać,aczkolwiek jak przeczytam jeszcze jeden temat na kafeterii i z dwie odpowiedzi,to naprawdę będę musiała to zrobić,by zrozumieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wychodzę z założenia, że zasłużyłem na małe piwo, na dobre zwieńczenie tego dnia ;) Skoro tez iałaś ciężki dzień, to też zasłużyłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki,był katastrofalny:D Musze się organizować od początku,jestem zmęczona,a na dodatek użerać z durna podlą baba:D a na piwko to ja zawsze zasługuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę nie mogę nie mogę czytać:D daj mi jakiś fajny link z muzyczka:D to nie będę przeglądać tematów innych-dennych i pustych:D Nie mam dziś cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak taki katastrofalny, to koniecznie musisz się znieczulic :) Taa dokładnie mam tak samo, czytam co ludzie wypisują i rece mi opadają ;) Skąd w ludziach tyle agresji i chęci zrobienia drugiemu na złość?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,taka moda-dziwna moda. Z reguły jednak to niedowartościowanie,kompleksy a net jest dobra maska. Wszyscy krytykanci tutaj są najpiękniejsi,najmądrzejsi,najbogatsi,nigdy nie popełnili błędu i są idealni-problemów tez nie maja. Tak siebie pokazują,tylko wiec czemu potem narzekają,ze jest tak źle,skoro 80 procent jest taka właśnie jw wymieniłam:) Obłudnicy:) Ich zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam pełno problemów, codziennie uświadamiam sobie jak mało wiem, ale jakoś nie mam potrzeby dogryzać innym, no chyba że najbliższym znajomym, którzy wiedzą, że zartuje i mi się jakoś odgryzają od razu ;) Kiedyś byłem złym człowiekiem i do dzisiaj mam wyrzuty sumienia, ale staram się teraz być lepszy ;) zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy sposób na swoje problemy,to uświadomienie sobie,jakie problemy maja inni. ja sobie często mowie,mam gdzie spać,mam co jeść itd mam 2 ręce,nogi i jeszcze narzekam,a kurcze a ludzie bez tego się uśmiechają-momentalnie przestaje narzekać:) Pewnie byleś pogubiony,a nie zły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem gówniarzem w stadzie baranów i tyle ;) Dokładnie tak samo się pocieszam, chociaż słowo pocieszam jest troche nie na miejscu ;/ Jak oglądam jakiś program o ludziach którzy są skrzywdzeni przez życie - kalectwo, choroba, patologia itp to momentalnie zaczynam doceniac swoje zycie. Tak jak pisałaś, jestem zdrowy, mam co jeść, w co się ubrać, mam w miarę normalną rodzinę, więc zdecydowanie mam dużo szczęścia, którgo wiele osób nie ma... Chyba idę zrobić sobie jakąś kolację, bo zgłodniałem trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy popełnia błędy,każdy ja i Ty i wielu innych,mało kto potrafi się przyznać:) Zły człowiek na pewno nie:) Jeśli wrócisz w miarę szybko,to jeszcze będę,jeśli długo zajmie Ci ta kolacja,to życzę smacznego a potem miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi to zajęło, ale już jestem. Nie zdawałem sobie sprawy jaki głodny jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tez jestem,ale pewnie nie długo-snu mało zostało,a jeszcze i łazienka czeka:D Chociaż dzień brudasa,tez nie zaszkodzi,będę się chociaż wyróżniać,toć na kafe każdy myje się 3 razy dziennie,a dwa to minimum Haha nie umyć się to zbrodnia:D a co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu wiecej moge dodac, mycie sie jest dosyc istotne ;p "a co tam" hmmm nic szczególnego, własie pożarłem ostatnią kanapke i zastanawiam się czy czegoś jeszcze bym nie zjadł ;) W tej chwili skupiam się głównie na błachych rzeczach, by przygotowac umysł na kolejny dzień intelektualnej harówki :) Jutro też pobudka o 4:30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest istotne,ale bez przesady:)każdemu się zdarzają różności:) Tacy ludzie co tak psioczą,ze 3 razy dziennie nie mogą w podroż się wybrać:P mało istotne w sumie się śmieje-toć brudna nie chodzę:P Zawsze tak wstaje. Chyba,ze mam wolne, bać dyżur,czy jakaś inna okoliczność:) Tak to chciej nie chciej musisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt by tylko ie przegiąć za bardzo, by nie być zbytnio umorusanym lub żeby dochodziły niepokojące zapachy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×