Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Zapomniałem zajrzeć w ten wątek ;p Jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
swietny kawalek masz w piosence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Ile popłynęło łez zanim los przywrócił sens, Ile pustych dni nim uwolniłam się z tamtych chwil, marze by moc tez tak zaspiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Tylko kiedy ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za święto, że o tej godzinie jeszcze nie śpisz :> ? Zgadzam się z Aską i Ty tak będziesz mogła zaśpiewać niedługo, pamiętaj moje słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja, Przyrzekam Ci więc, że każdy mój dzień będzie światłem tych którzy zgubią się....Każdy dzień oddala gniew bo jego ramię siłą jest,- a mi się te wersy podobają z tego:) I właśnie "NIE ŻAŁUJ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co przeskrobałaś ;p ? Tak swoją drogą jak jutro masz wstawac o 4:30, to nie wiem czy to dobry pomysł, żebyś za długo siedziała. Nie żebym Cie wyganiał, ale nie chcę miec Cie na sumieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Nie wiem co robic jak dalej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Ty wiedzialas?Czuje ze umieram z zalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego:)Kit tam z tym mandatem w sumie to mnie bardziej rozbawiło:) Wstaje rano oczywiście,ale dziś spalam 7h wiec mogę znów spać trzy:)Do tego jutro dzień kobiet,to będę mieć pewnie jakieś względy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze 25 min i bede mogl zlozyc zyczenia ;) @nie zaluj Nie smuć się, jutro jest Twoje swięto i kto wie, może akurat jutro uśmiechnie się do Ciebie szczęście. Nawet po najgorszej burzy wychodzi słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Aska Tak a marginesie to mi jeszcze nigdy nikt nie zlożył życzeń z okazji dnia chłopaka, więc powinienem zbojkotować jutrzejsze święto w rewanżu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty wiedzialas?Czuje ze umieram z zalu" Nie wiedziałam,gorzej by było jak byś nie czuła tak,to jest swego rodzaju żałoba i by ocalić umysł,siebie,są w niej pewne etapy.Pewnie zal przerodzi się w złość,będzie tez poczucie winny i to wszystko powoli doprowadzi do pogodzenia się z dana sytuacja. Pytania"dlaczego"itd tez są naturalne. Jak żyć,przede wszystkim się wyżal bliskiej osobie,wygadaj,wypłacz,a później spraw sobie dużo zajęć.Ruch bardzo pomaga wbrew pozorom,jak nie chcesz-zmuś się.Pomoże i fizycznie i psychicznie to przeżyć lepie,bo aby nie przezywać-takiego leku nie ma,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Zabije mnie te swieto powinnam sie umowic na randke mam do tego zmusic sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie oczekuje życzeń" żebyś się nie zdziwiła, znajomi znają moją skłonność do przekory ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
randka z kims innym niz marzylam moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak,kogoś kim innym nie zastąpisz,pustki w sercu tez nie,wiec jeśli to ma być zastępstwo nie umawiaj się na randkę(na spotkanie owszem,koleżeńskie,przyjacielskie),na randkę umów się wtedy,gdy ktoś nie będzie zastępstwem,a kiedy już zrobisz kolejne miejsce w swoim sercu. Nie wiem na"którym zakręcie jesteś"dlatego ciężko mi tak odpowiadać:) Wiem jednak-ze będzie dobrze:) Mariusz nie dokazuj mi:Dnie oczekuje:Szczera prawda,ale...:DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
co Ty robilas jak bylo zle na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą jeszcze możesz komuś zrobić krzywdę jak będziesz się z kimś umawiała a randki "w zastępstwo", bo nic do niego nie poczujesz, a co jak facet się zaangażuje emocjonalnie? Ta Aska już ja znam na tyle kobiety, że wiem co znaczy "nie oczekuje tego" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja robiłam niekoniecznie było dobre,zresztą u mnie schemat się nie sprawdził,pierwsze trzy miesiące było lepiej,dawałam rade,z perspektywy czasu patrząc na to,myślę,ze się oszukiwałam,ale wtedy tak czułam,wiec początek zła,zaczął się po 3 miesiącach od"końca czegoś",słuchałam np w kolko wtedy "igi porady mały książę"i róża,dniami i nocami,a później czasami:) I rożnych jakiś tam...potem sobie upatrzyłam utwór "kolęda dwóch serc" i "magia świat" kowalskiej,i nawet to posyłałam w wiadomym celu,ale teraz zbliżają się święta i już tego nie zrobię.Tamten rok zamknął wszystko,koniec i kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Swoją drogą jeszcze możesz komuś zrobić krzywdę jak będziesz się z kimś umawiała a randki "w zastępstwo", bo nic do niego nie poczujesz, a co jak facet się zaangażuje emocjonalnie" o właśnie a wtedy uwierz mi poczujesz się jeszcze gorzej... Mariusz nie oczkuje się nie oznacza,ze nie było by milo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Masz kontakt z nim wiesz co u niego slychac duzo minelo czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem niech będzie, moja wrodzona ogłada podpowiada mi że jednak powinienem złożyć życzenia, a zatem... Najlepsze życzenia dlaWas Panie, by ziemia lekką Wam była, by problemy życia codziennego nigdy nie przysłaniały pozytywów i by starczyło sił na realizację marzeń ;) Nawet chciałem założyć temat z życzeniami, ale coś nie pozwala mi na to forum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pierwsze trzy miesiące nie były dobre,nie powielaj błędów:) Tak,te-wszystko wróciło ze zdwojona silą później,praktycznie dwa lata,nie mamy kontaktu,coś tam wiedziałam wcześniej,teraz już nie bardzo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:))))) Po za czekolada przed wczesna i jednymi przedwczesnymi życzeniami to pierwsze moje życzenia:DDDD cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×