Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość nie zaluj
dzieki pepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
dlaczego sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz to wiem,ze jest ten nieszczęsny dzień:DDDDDDDD ale wiec czemu nie ma dnia dziewczyny?to już dyskryminacja:P Nie zaluj Nie chce tu się w taki temat bawić,bo potem ludzie się podszywają i próbują na sile coś ułożyć:) Spotkały się dwa światy,tak to w skrócie powiem:) Teoretycznie,to w ogolę nie powinno się zacząć. Dzieliło nas wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
a jednak sie zaczelo jak jest milosc to ona laczy nawet jak wszystko dzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzień chłopaka we wrześniu,dzień mężczyzny w marcu to dwa święta,a kobiet tylko jedno w marcu-dnia dziewczyny nie ma we wrześniu ani żadnym innym miesiącu:D a co napijesz się ze mną:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg wiedzy z internetu jest dzień dziewczyny w październiku, ale jest tak samo hucznie świętowany jak dzień mężczyzny i chłopaka ;] Już bym wolał mieć 1 święto a obchodzone niż 2 o których nikt nie słyszał ;p Sam a pewno nie będę pił, ale jak towarzystwo będzie to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
co dzielilo ze popsulo sie jakbys mogla cofnac czas co bys zrobila? bo ten utwor to jakbys Ty zawinila zdradzilas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam kurcze o takim dniu:D Ok jak jest to jest kwita:)))) otwieraj i wypijemy szybko jak menele:D:D:D najlepiej zatrzymać czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasu nie cofnę wiec nie chce myśleć,bo i tak raz myślę tak raz tak:D wiec w sumie nie wiem. Dzieliło naprawdę dużo:) Nie,o żadna zdradę nie chodziło:) napij się z nami,ale pod warunkiem,ze na wesoło nie smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
dzielilo a tak dlugo myslalas o nim?Kilometry?Pije wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilometry to był chyba najmniejszy problem,choć były duże:) Widzisz jaki paradoks,ale tak właśnie było,ze ciężko było zapomnieć:) Z tej przygody to chyba nikt nie zyskał nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
to co was laczylo nie kumam juz milosc od pierwszego spojrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie była miłość od pierwszego wejrzenia właśnie,bynajmniej z mojej strony,kontakt trzymałam najpierw z grzeczności:) w tym się nic nie zgadzało i chyba dlatego to było ciężkie przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
ale zalezalo Ci?chcialas sie zemscic ze nie wyszlo?ja tez zawinilam ale zaluje bardzo a on mnie zranil tak koniec(placz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,zależało mi.Popełniłam parę głupich błędów,ale właśnie myślę,ze zawyżyły te"po"a nie w trakcie.Myślę,ze po tym,może mieć mnie za kogoś innego niż jestem naprawdę.(w sensie,ze grałam przy nim,a jak zakończyłam pokazałam swoje oblicze,a to nieprawda,to był blef,ale nie musi w to wierzyć przecież)to wszystko jednak domniemania,a ja już nie chce o tym myśleć,jeszcze pewna data i pożegnam się już całkowicie z ta historia. Nie pytaj czy wyjaśniałam,bo To i tak nic nie dało,było za późno.Nie życzę mu złe,nie chce żadnej zemsty,życzę mu jak najlepiej. Co do Ciebie,to jeśli zawiniłaś staraj się wyjaśnić póki czas,po co cierpieć.Będziesz wiedziała,ze chociaż spróbowałaś,Bo jeśli boisz się sparzyć to się nie ogrzejesz.:)Nie będziesz sobie wyrzucała,ze mogłaś a nie zrobiłaś nic-to boli najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Nie bardzo rozumiem,powiec mi a gdyby tak nagle chcial sie spotkac zgodzila bys sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie chciał,wcześniej nie chciał wiec i teraz tym bardziej,niech zostanie to tak jak jest. Nie smuć się,daj sobie czas-ale jeśli możesz coś zrobić to zrób,nie wariuj,nie graj w nic,i nie unos się duma-bo głupia duma zabija. Pamiętaj,powiedz przepraszam Proszę Dziękuje-te słowa odmienia nas:) Ja się będę zegnać:)Bo muszę troszkę pospać,a jeszcze łazienka mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz czuje się oszukana przez Ciebie,miałeś pic ze mną piwo a jakbym pila je sama:P I to w dzień kobiet no wiesz:P ale wybaczam Ci to i życzę milej dobrej nocy:) Tobie koleżanko tez:)i samych dobrych myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
dzieki a sluchalas czegos jak tak polec mi bo tamtych slucham ciagle w kolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×