Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Uznałem że moje 3 grosze są tu zbędne, ale piłem razem z Tobą chociaż się nie odzywałem ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaluj
Dzieki asiu dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie raz bedziemy mieli okazje wypic razem piwo, a wczoraj potrzebowalyscie sobie pogadac, wiec nie przeszkadzalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomsik23456789
Pepi_ ty to jakiś gejowaty jesteś dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche leniwie, ale i wesoło ;) Właśnie zasiadłem do kolacji, herbata gorąca też jest więc możemy teraz pokonwersowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie herbata to jest napój nr 1 i dziennie wypijam z 2l, nie wspominajac że posiłku sobie bez herbaty nie wyobrażam ;) Jak Tobie minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja herbaty wypijam dużo mniej,ale to bez znaczenia:Dogolnie pic trzeba:))) Myślę,ze minął dobrze,ciesze się,ze jeszcze jutro i weekend,najbardziej to o wstawanie chodzi:D Wesoło tzn:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bezczelna, odpisuje mi po 20 min, a ja jestem ten zły ;p masz farta że dzisiaj dzień kobiet ;) Wesoły dzień z powodu dnia kobiet. Nigdy chyba nie zrozumiem jak taki kawałek chwasta może sprawić tyle radości na twarzy kobiety ;) Dałem kwiatka mojej ulubionej sprzedawczyni kwiatka i odrazu chodziła rozpromieniona. Do której w ogóle masz czas dzisiaj, bo nie wiem ile mogę Cie jeszcze męczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moim czasie decyduje ja:P Odpisywałam tak dziś bo w łazience byłam:P już nie jestem:P Pamięć pomaga,wiadomo,ze coś jednak się znaczy:) Nie nazywaj mnie bezczelna:PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że decydujesz Ty, ale ja nie mam sumienia trzymac kogoś jak ma wstawać o 4:30 ;] Pochwal sie ile kwiatków/życzeń dzisiaj zebrałaś ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robione własnoręcznie,te chyba były dla mnie najcenniejsze:) Wiesz dzieciaki dają:) ale kupić to nie to samo co włożyć serce czas :) Jak będę padać to padnę ,na odległość nie czuć trzymania:PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem musiało być tego sporo :) Teraz się zastanawiam czy jeszcze raczyć się piwkiem czy pozostac przy herbacie. Co myslisz, dołączysz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze masz szanse opić zdrówko kobiet:) wcale nie było sporo,ale grupa robi swoje,to już kwestia zajęcia:) A życzeń to rodzina,przyjaciele:) Fakt,to mile:) A właśnie korzystając z okazji to prześle życzenia kobietom:)Ja od kobiet również miałam:) Dzisiaj Dzień Kobiet,wiec cycki w gore i zdmuchnij z twarzy gradowa chmurę!Niech żyje cellulit i kurze łapki,bo i tak jesteśmy fajne babki! Najlepszego fajnym babkom:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było założyć temat, tutaj i tak nikt nie wchodzi juz poza nami. Ewentualnie wchodzi i ucieka ;) Myslisz ze autorka już o nas zapomniała ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana,ze nie:)ma zajęcia po prostu,była w domu:) a fakt takiego pokoju tu się nie da by nikt nie widział,a szkoda:) A taki zastępczy by się przydał,po za tym:) Amazonko sto lat,najlepszego z okazji dnia kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i masz rację :) Co masz na myśli z tym zastępczym pokojem? No dobra składałem życzenia ogółowi kobiet, ale niech będzie, amazonko najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba kogoś wyróżnić:)tak myślę:) z tym pokojem,to nie jest czat,gdzie prywatne mozmna okryć właśnie w pokojach:)A wszyscy nie muszą wiedzieć tego co się tu pisze:)Za dużo tu gnoi i nie cofnę bo taka prawda:)Gnojówek tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ale nie chce mi sie strzępić klawiatury i rozpisywać sie na temat takich osob. Lepiej ignorować i tyle, nie karmić trolli ;) Czytając to bez dystansu można się w głęboką depresję wpędzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,mnie literki nie bolą:)ni ziębią ni parzą:) To tylko literki i tym je mierze,prawda wole te bliskie sobie:))) ale kto je pisze,niewiadoma nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroki internetu i tyle :) Zmienmy temat lepiej. Myslalas kiedyś o podróży w jakieś ciekawe miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na stopa do Hiszpanii, to by było fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×