Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

hehe a myślałem że jednak nie otworze tego piwa, a jednak ;) jutro mam w planach od rana do poźnego wieczora siedziec z kalkulatorem znowu, wiec musze teraz przygotować się do tego psychicznie ;) Na szczęście to juz ostatni Carlsberg z mojego zapasu i teraz będę mógł pić normalne piwa ;p AJkie plany na weekend, poza oczywiscie obijaniem się ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pyszne piwko,czemu narzekasz:PPPPP będziesz się uczył?????? Skoro ja Cie lubię to dasz rade,nie to,ze ja siebie chwale:PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, ja też Cię lubię ;) a co do piwa, to wcale nie takie pyszne i nie łechce odpowiednio moich kubków smakowych ;p No baaa, wiadomo że dam radę, ale to nie zmienia faktu że mi się nic nie chce ;p Jak to dobrze określiłas wcześniej weekend juz jutro więc się odreaguje za cały tydzień ;) Jutrzejszy wieczór i sobotni juz zaplanowany, więc wypocznę odpowiednio (albo wręcz przeciwnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha typowa kobieta kusicielka ;] Też juz się robie powoli senny, ale musze dopić najpierw piwko jak juz je otworzyłem :) Plany odnośnie weekendu? To żadna tajemnica, jutro albo impreza urodzinowa osoby której nie znam, ale jako znajomy znajomego mam sie wbić lub piwko pod chmurką ze znajomymi z podstawówki. Co do soboty umówiony jestem na oglądanie meczu u kumpla, a jak znam życie to nie wrócę do domu po tym meczu, chociaż mieszka 30 min na piechotkę ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale nie jestem kusicielka i nigdy nie byłam:P racz Ej ZWOLENNICZKA ZDECYDOWANIA-TAK ALBO NIE:pppp hmm zostaje mi życzyć udanego weekendu,bo wygląda to fajnie i naprawdę zabawowo:)))))) Poczekam,aż je dopijesz-żałuje,ze podzielic sie nie możesz:PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh już widze podryw u Ciebie, zero owijania w bawełne, tylko od razu tekst "ja, Ty - wychodzimy" By dało rade wysłac piwo na maila, to bym zrobił Ci mały przelew piwka ;) W tygodniu raczej rzadko wychodzę gdzieś, więc w weekend staram sie nadrabiać. Za klubami nie przepadam, więc sobie układam inaczej grafik zabawy na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co oiwjac w bawełnę szkoda czasu,nie uważasz:PPP:P? Potem tylko nie porozumienia:) Zycie uczy:D Kajdy sobie planuje czas,tak jak lubi-to prawda:) Mozna w końcu nam wszystko dopóki to nie krzywdzi innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby zawsze wszystko było takie proste, ale z 2 strony bez zalotów wszystko traci swój smak :) Nie doceniamy rzeczy które nam zbyt łatwo przychodzą, dopiero wtedy jak je stracimy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy tak ma:) a zbyt długie zaloty,granie,kombinowanie-źle wychodzi: to czasem a i nie zawsze dobre dla nastolatków:) Owszem "Litwo ojczyzno moja ty jesteś jak zdrowie ile cie trzeba cenić ten tylko się dowie-kto cie stracił:) CO ma być i tak będzie:) Nie oszukiwać- lepiej wprost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze wypiłeś te piwko,bo ja już muszę się zegnać:) Zycze wiec kolorowych snów i spokojnej nocy:)))) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może powiem tak, trzeba zachować złoty środek. Przesada w każdej dziedzinie życia nie jest wskazana, ale do bezpośredniości też to sie tyczy ;p Piwko juz wypiłem dawno, ale nie wyganiałem Cie, bo "sama decydujesz kiedy idziesz spac" ;p kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki dosłowny no:PPPPPPPPPP Ja się tez nie wyganiam ale chociaż troszkę bym chciała,tym bardziej,ze przysypiałam:) Nie zloty-środek a magia przysypania:P tzn przyciągania -się liczy:)))) pa pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator tego tematu
niesamowita jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej pamiętliwy ;) Przyciąganie się rzeczywiście jest fajne, ale potrafi być chwilowe i prysnąć wraz z nastaniem poranka ;) pa ano jest niesamowita i do tego wolna, więc Panowie brac się za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:)lepiej nie badz pamietliwy,dla dobrego samopoczucia:p Magia przyciagania u mnie trwa wiecej niz chwile:D Jak bysmy juz sie nie widzieli,to zycze,udanego wystrzalowego wekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jednak wczorajszy dien sie skonczyl na murku w parku przy paru piwkach ze znajomymi. Jak mija weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czuje ze razem spedzimy wieczor na kafe, bo juz nie chce mi sie nigdzie wychodzic dzisiaj. No chyba ze Ty gdzies wyjdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal sie jak udalo Ci sie zepsuc telefon ;) Ja koncze ogladac mecz i biore sie za jakies pichcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieumiejętne użytkowanie,muszę się zorientować czy opłacać mi się będzie naprawiać,w sumie to telefon działa to wejście do ładowarki popsułam:) Smacznego:) Ps.Piwko pijesz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wkladac to trzeba umiec, mam na mysli ladowarke oczywiscie ;) Piwoko, to doiero bedzie do posilku, teraz jeszcze przy herbacie siedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo sie wyrobilas, jeszcze 3,5h i zyczenia by byly spoznione ;p dziekuje za zyczena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze moglas mi zostawic zyczenia na forum, by czekaly na mnie ;) Wasnie jestem w trakcie pozerania zapiekanek jakby o ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×