Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Ok jestem najedzony, lekko nietrzezwy i zmeczony. Dobrze ze juz mm zalatwione wyjscie z psem. Teraz bedzie mozna lezec o gory brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak lozko mnie potrzebuje ;) Teraz jednak czas na relaks w goracej wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na dobra sprawe to juz dobre 5 min siedze w wannie, wiec poki cos piszesz to na pewno nie zasne ;) Co do piwka, to nie odmowie na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka0191919
my pijemy winooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ostrozny nie popsuje go ;p Nie nie i jeszcze raz nie, to ma byc relaks a nie terapia szokowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, a niewierzylem ze ktos jeszcze dolaczy sie do naszego picia ;p Witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka zdrowko:) Mariusz,to tylko w razie przysypiania:D Ja nie mam wanny:(masz za dobrze,powinieneś wyjść by było po równo hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
Pepi moze sie umowimy na piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i mam wanne, ale i tak na codzien tylko biore szybki prysznic. Chyba pierwszy raz od 3 miesiecy lezalem w wannie ;) Jasne czarnooka, mozemy nawet teraz, otwieraj i pijemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
w realu wchodzi w rachube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
tak we dwoje czy ty tylko tak wirtutualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu widocznie Ty nie potrzebujesz sie reaksowac tak jak ja. Sauna tez fajnie dziala na relaks, a potem pod zimny prysznic. Mometalnie wracaja sily do zycia ;) Hmm kolezanko a nie uwazasz ze to conajmniej dziwne by isc na browar z osoba zupelnie obca, z ktora nawet 1 zdania nie zamienilem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
wole poznac sie realnie niz tylko wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
wtedy poznasz pytam otwarcie jestem atrakcyjna dziewczyna i mam wiele do powiedzenia nie przy iinnych by sie zle nie czuly czy gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaw sobie za cel pozyskanie wanny i do tego daz. Kto wie, moze niedlugo sobie sprawisz takie cudo :) Taaa wolisz poznawac w realu, ale szukasz w necie. To sie nie trzyma kupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
Tu pytam ale poznac wole sie realnie ty chyba jednak wolisz panienki niskich lotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
chcesz mnie poznac umow sie od razu zreztygnujesz z reszty tu nieda rady sie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zawsze jest pretekst do odwiedzenia mamy ;) raz na miesiac tak wpadniesz, to mama az tak bardzo nie odczuje, tym bardziej jak wpadniesz z butelka wina ;) Fajnie ze oceniasz jakie laski lubie po tym, ze jestem nieufny ;) poza tym jedna sprawa nie wiesz ile mam lat, druga sprawa nie wiesz skad jestem, jak wygladam itd. Poza tym skad mam miec pewnosc, ze jestes kobieta, a nie kolejnym wcieleniem pravika ;p aj nieufny jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mame widzę prawie codziennie:P co do butelki wina,ona w ogolę nie pije alkoholu,wiec to się nie sprawdzi:) Na pewno z chęcią użyczy mi wanny kiedy tylko zechce ale ja tak nie lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
przeczytalam temat Pepi jestem kobieta umow sie poznasz jak fajan nie tak pusta jak tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnooka
wolisz takie durne wirtualne brzydkie laski?bez intelektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze, glowa mnie powoli zaczyna bolec, a to nie wrozy dobrze dla dalszej czesci wieczora ;/ Tak w ogole otworzylas juz to piwo czy nie ;> ? Dobra po tym co napisalas jestem napalony na maxa, gdzie Cie moge znlezc, umawiamy sie za 10 min !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×