Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gaba77

przemeczenie

Polecane posty

Gość gaba77

Hej wszystkim. Pozwolicie ze przedstawie wam moja sytuacje i problem, i licze, ze pomozecie bo w sumie sama nie wiem juz co mam robic. No wiec chodze do liceum, gdzie ostatnio mialam bardzo ciezki okres. Duzo nauki, zarywanie nocy, chodzenie spac o roznych porach (raz zdazylo sie ze spalam w nocy tylko dwie godziny), ogolnie bylam wszystkim wykonczona. Jednak teraz juz od ponad tygodnia mam ferie i myslalam ze troszke odpoczne i zmeczenie przejdzie. Jednak jest jeszcze gorzej: czeste bole glowy, ciagle rozdraznienie, w dodatku przez caly dzien chce mi sie spac nawet jak przespie 9 godzin. Wszystko wplywa na moje relacje ze znajomymi, rodzina, nawet nie chce mi sie z nimi rozmawiac i ciagle spotykam sie z ich ciagla frustracja z tego powodu. Mozecie mi powiedziec co moge na to poradzic? Staram sie spedzac czas na swiezym powietrzu, jem zdrowo, a zmeczenie nie przechodzi, wrecz jest coraz gorzej. Pomozcie, prosze! ps. Wiem, ze to wydaje sie byc glupota, ale serio bardzo mi to przeszkadza w funkcjonowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×