Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczny słonecznik

plisy czy poziome żaluzje

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem ogólnie takie żaluzje wewnętrzne są bardzo niepraktyczne, bo się kurzą i wpuszczają ciepło do domu. Osobiście wolę nie wieszać w oknie nic. Dla ochrony przed słońcem zamontowałam u siebie za to rolety zewnętrzne. Nie tylko chronią przed przegrzewaniem się wnętrz, ale też przed włamaniem i zimnem. Z zewnątrz widać tylko lamele, wygląda to bardzo estetycznie: http://empol.pl/rolety-zewnetrzne/#1485382194930-602b42c3-24893fcd-835a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym plisy. Wydaje mi się, że są bardziej funkcjonalne i pasują do nowoczesnych wnętrz. Ja plisy zamawiałam z www.dario-sklep.pl i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie zacinają się i ciężko je uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Plisy są bardziej funkcjonalne. Łączą cechy rolety i żaluzji więc jak dla mnie nie masz się nad czym zastanawiać 🙂 Na www.karnix.pl/plisy-premium-435.html jest ogromny wybór rolet plisowanych 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMichalak

Również korzystam z plisów firmy Karnix www.karnix.pl/plisy-premium-435.html bardzo dobrze się sprawdzają,  świetnie wyglądają, jak najbardziej są warte są swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

ja bym postawiła na plisy a to dlatego że wyglądają o wiele bardziej stylowo i łatwiej utrzymać je w czystości. Sama zresztą mam w domu plisy NAFI i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×