Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amili

SZUKAM SPRAWDZONEGO STOLARZA Białystok

Polecane posty

Kto Może mi polecić dobrego stolarza, co nie zedrze i zrobi porządne meble do kuchni i sypialni? Słyszałam kiedyś o jakimś facecie ze starosielc, co podobno robi i dobrze i tanio, może ma ktoś namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba p. Marcin, właśnie!! Byłabym wdzięczna za nr telefonu, jeśli można to poproszę na bestona67@op.pl. Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta303030
Szukam dobrego stolarza który potrafi zrobić nowoczesne meble do salonu na podstawie projektu który powstałby po rozmowie z klientem (czyli mną :)) i przedstawieniem moich uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenika 898
Mnie p.Marcin robił kuchnię, zabudowę przedpokoju i meble do salonu i mogę go śmiało polecić. Są wykonane bardzo solidnie, nowoczesne, według mojego pomysłu, nie było z tym problemu. Projekt stolarz pokazał mi po wspólnych ustaleniach. Cena- jak najbardziej do przyjęcia, w porównaniu do tak zwanych "znanych firm". Poleciła mi go koleżanka i jednak nie ma to jak ktoś z polecenia, bo na znanych firmach co to klientow maja pod dostatkiem i idą na ilość a nie jakość czasem można się przejechać. Nr do p. Marcina 509-165-607.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yttfytcy
Jarosław Skutnik...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia B
Firma PBStol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobos
Bardzo dobry stolarz jest w Ełku, kawałek drogi, ale ceny dobre, jakość znakomita. Z tego co wiem, pomiary są bezpłatne. tel. 502123690 A i ma stronę www.polysk-elk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Jarka Polinskiego-jest nieslowny, "wpada" tylko po zaliczki. Montaz kuchni mial zajac max 2 dni a tu juz minal 5 dzien i konca nie widac. Bron Boze nie mozna zwrocic mu uwagi bo sie obraza i nie chce poprawiac. Szafki sa krzywo powieszone, od sciany sa szczeliny ok 5 cm i nie da sie tego niczym zakryc. Przy lodowce krzywo wycial blat ale powiedzial ze to nowa lodowka jest krzywa i sciany w kuchni nie maja katow. Ogolnie w kuchni pod zabudowe jest duzo szczelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa_1979
Najlepsza firma w mieście to PBStol. Pan Przemek wie co to znaczy dokładność i dbałość o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Krzysztofa Kuczyńskiego z Białegostoku. Jego zakład jest w Kurianach niedaleko Białegostoku. Złodziej! Wyłudza zaliczki, nie robi na czas, albo w ogóle nie robi mebli i nie oddaje pieniędzy. Ostrzegam przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na strone meblemajak.esy.es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam P. Maćka 609777024 Terminowość, kontakt no i wielka znajomość potrzeb kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo dobrego stolarza p. Grześka wykonuje szafy i kuchnie ale robi równiez inne rzeczy, podaje kontakt do niego 791474319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecę i przestrzegam przed firma mac meble, ojciec i syn Nurkowscy. Firma niby polecana ale do niczego się nie nadaje. Kłamią oszukują, nie znają się na robocie, lekceważy klienta, od 7miesiecy czekam na kuchnię. Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić Pana Piotra, podejmuje się również trudnych tematów. Solidne rzemiosło, starej daty. Solidnie i terminowo. W jego rękach stare meble dostają nowe życie. Jestem upoważniona do podania jego telefonu: 604 807 844.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam stolarza ze Starosielc, domaga się tylko pieniędzy, wszystko robi niechlujnie, to oszust, który sam sobie bierze wypłatę za nieskończoną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Marka Mikielskiego. Firma Miki house. Facet jest nieterminowy i nieslowny a przede wszystkim niedokładny i często mu się przydarza coś zniszczyć po drodze, to sufit to ościeżnice. Wziął kasę i nie skończył roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ktos tu polecal p.Piotra odradzam szczerze.Partacz jakich malo.Wszystko na latwizne I jak mu wygodnie szkoda ze nie moge dodac zdjecia jak zawiesil kuchnie szkoda slow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz przestrzegam Piotr Kobierski.Naciagacz za wszystko dodatkowo koszta,ktorych przy wycenie nie bylo,ze wszystkim problem.Pan wywiera bardzo dobre pierwsze wrazenie a pozniej tylko klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz bardzo stylowych i wytrzymałych mebli z Białegostoku to polecam Ci internetowy sklep Edinos. Właśnie trwa promocja: RABAT NA MEBLE - BIAŁYSTOK: https://www.edinos.pl/bialystok - dzięki niej dostaniesz rabat na meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam! Stolarz Adria

Nie polecam stolarza Adriana M. Białystok dziesięciny. Okradł mnie i potem śmiał się w twarz. Strata biżuterii 9 tys. Nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

 Zobacz ogłoszenia na clixs.pl, ogłasza się tam sporo fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC stolarz białystok

Ja robiłam kuchnię z firmą Bauex - muszę powiedzieć że ceny mają na prawdę konkrecyjne a nie jest to firma "krzak". Przygotowują wizualizację 3d, można podjechać do nich na warsztat i zobaczyć jak wszystko się odbywa i co najważniejsze kuchnia jest na prawdę solidnie wykonana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Polecam Stylowe Meble ! Świetne materiały, zawsze na czas. Z każdym pytaniem, problemem zawsze mogę zadzwonić. Kontakt jest świetny. Wykonanie, jakość i montaż na najwyższym poziomie. 

https://www.facebook.com/Stolarzbialystok/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×