Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrollldddda

kolczyk w penisie

Polecane posty

Gość marrollldddda

co o tym myslicie, pewnie boli że nie warto nawet myśleć ciekawe czy są plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
Coś Wam powiem z doświadczenia. Mój Mąż na 2 kolczyki: jeden w żołędziu (dydoe) drugi pod żołędziem (przekłuta skórka , gdyż Mąż jest całkowicie obrzezany). Oralnie - bomba, super pieści się członka z kolczykami, w trakcie stosunku czuję w pochwie kolczyk w żołedziu, ale też czesem, gdyż zawsze jestem moookra. Jeśli o mnie chodzi jestem na TAK i nie wyobrażam sobie członka bez koloczyków, nawet jeśli czasem Mąż je wyjmuje to jakbym się kochła z kim innym. Kto ciekaw nich do mnie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
ma też przekłute zwieracze odbytu, jedyny problem to czyszczenie po sraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbfiwbfiwbfib
a w rowie tez ma kolczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle coooo
spróbuj ze szczotką drucianą zobaczysz jaki odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrażam sobie loda
jak laska nie ma przekłutego języka, zupełnie inny lodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
Super inteligencie NIE podszywaj się pod mój login. Jak taki mądry jesteś to wróć do przedszkola, tam może zaczniesz edukację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w pochwie jest lepsze uczucie" ? - czy ja już śpię, czy naprawdę ktoś chce już sobie chuuja przebijać ? Oby nie dla lepszego "czucia" :O No nie mogę, jacy wy jesteście pojjebani. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
A ja oczywiscie zeby mu sie odwdzieczyc przeklulam sobie wary i mam je szczepione razem z odbytem.On mowi ze jest teraz lepszy poslizg i ze nie wyobraza sobie teraz kobiety bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kecaypl
Hej dziewczyny ja mam kolczyk w penisie nawet dwa , a z tym co pisze Mysia M to rroszkę przesada , w odbycie ?? no ok chyba że ktoś tak lubi :) ja zrobiłem sobie sam , tylko jeszcze nie miałem partnerki od tego czasu , i strasznie powoli sie goi,dam znać jak już będę miał to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały333
ja mam kolczyk na żołędzi i po całej długości penisa moja partnerka jest zadowolona natomiast ona ma na cipce przekute wargi sromowe ma tam 6 kolczyków i zastanawia sie czy jeszcze nie przekuc dzyndzelka namówiła mnie na przebicie sutków i pępka .podczas sexu jest super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
ja mam PA, ale nie noszę, bo żona go nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia M
ostanio przekłułam przegrodę nosową by połączyć z moją zadrutowana (drutem zbrojarskim.) pizdą i odbytem ponadto uwielbiam pokazywać swoje kapsko z 25 kolczykami na centralnym ostatnio tez spotkałam cpuna heleniarza ze strzykawą i poprosiłam go by zrobił mi tą igła kolczyka na dupie kolejnego oczywiscie sie zgodził.Natomiast mój mąż jest stolarzem i ostatnio wbij sobie kilka gwozdzi w jajca mowi wam ODLOT POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ma kolczyk w mozgu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenez69
ci co piszą bzdury i śmieją się z innych to mózgu nie mają , ja mam kolczyki w wacku parę lat i gejem nie jestem a jak się komuś nie podoba niech nie ogląda i tyle ( można poszukać fotki pod tym psełdo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuję założyć kolczyk w nosie, górnej wardze i w łechtaczce, wszystkie z platyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podsumowanie
Do każdego komu chodzą głupie pomysły !! Super inteligencie nigdy NIE podszywaj się pod mój login - Jak taki mądry jesteś to wróć do przedszkola, tam może zaczniesz edukację, nie masz pojęcia o piercingu jaką to daje rozkosz. Coś Wam powiem z doświadczenia. Mój Mąż na 2 kolczyki: jeden w żołędziu (dydoe) drugi pod żołędziem (przekłuta skórka , gdyż Mąż jest całkowicie obrzezany). Oralnie - bomba, super pieści się członka z kolczykami, w trakcie stosunku czuję w pochwie kolczyk w żołedziu, ale też czesem, gdyż zawsze jestem moookra. Jeśli o mnie chodzi jestem na TAK i nie wyobrażam sobie członka bez koloczyków, nawet jeśli czasem Mąż je wyjmuje to jakbym się kochła z kim innym. Kto ciekaw nich do mnie napisze.Oczywiście ma też przekłute zwieracze o***tu, jedyny problem to czyszczenie po sraniu usmiech.Ja oczywiscie zeby mu sie odwdzieczyc przeklulam sobie wary i mam je szczepione razem z o***tem.On mowi ze jest teraz lepszy poslizg i ze nie wyobraza sobie teraz kobiety bez tego.Ostanio przekłułam przegrodę nosową by połączyć z moją zadrutowana (drutem zbrojarskim.) pi**ą i o***tem ponadto uwielbiam pokazywać swoje kapsko z 25 kolczykami na centralnym ostatnio tez spotkałam Ćpuna heleniarza ze strzykawą i poprosiłam go by zrobił mi tą igła kolczyka na d***e kolejnego oczywiscie sie zgodził.Natomiast mój mąż jest STOLARZEM i ostatnio wbij sobie kilka gwozdzi w jajca mowi wam ODLOT POLECAM Mój mąż jest obrzezany bo postanowił zostać Jehudimem, w ogóle jak wspominałam on jest zbrojarzem i został obrzezany przez kolege z pracy w taki sposób w jaki tnie się drut zbrojarski.W*******m się że został parszywym żydem i w dodatku brak napletka uniemożliwia jedzenie serka a mastkę czyli smegme kocham , on w zamian za to postanowił się ukarać i jego kolega - Cieśła ( Cieśle współpracują ze zbrojarzami.) wbił mu w c***a 2 gwoździe - cudownymi są kolczykami.Braku sera pod jego napletem nie odczuwam bo przeciez jest u niego w pracy wiele wsiórów z Lublina ,Siedlec którzy ch*ji nie myją i sera mają pod dostatkiem więc mam ful a i jeszcze mnie przer***ają poprostu cudusmiech.gif Polecam posiadania męża żyda zawsze można go szantażować i korzystać na tym .Aha Ci mili panowie z budowy oczywiscie mi płaca za sex - jedzenie sera z pod napletka jest gratis bo ja to kocham pozdrawiam - Mysia w******** Cizia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnybravo74
Czesc wszystkim...każdy ma inne zdanie i to się ceni...ja napisze na swoim przykładzie.mam kolczyk na wedzidelku już rok...samo przeklucie troszke bolało ale po tygodniu już się zagoilo a przekluwala kobieta w salonie...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek27M
Kiedyś szukałem informacji na ten temat i trafiłem na taką stronę http://www.smedyczny.pl/kolczyk-na-penisie/. Ostatecznie zdecydowałem się na taką ozdobę i moja kobieta twierdzi, że jest jej teraz ze mną znacznie przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam w tamtym roku to na plaży w piaskach facet miał na penisie kolczyk z podkówką.Nazywaliśmy go szczęśliwy członek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też go widziałam pomiędzy 9 a 10 przy brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam go miał taką starszą chyba żonkę co skakała nago przy brzegu na początku plaży nudystów i chciała swoją nagością i dużymi cyckami zwracać uwagę przechodzących facetów. Śmiesznie to wyglądało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ja sobie zrobiłem kolczyk pod penisem ale na górze jader. fajnie wyglada i moja zona mi pozwoliła zrobic sama ma w jezyku i mówi ze fajnie mi z nim. pozdrawiam dawid wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa kolczyki na penisiepod spodem i wzdluz w srodku i wychodzi za zoledziem u dolu co do sexu za kazdym razem zona chce abym je zakladal bo ma lepszy orgazm i jest zadowolona z sexu jak ktora chce moze zemna sprubowac to nie kosztuje nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfbfiwbfiwbfib a w rowie tez ma kolczyk??Oczywiscie ze w rowie tez ma kolczyk Korzysc z tego jest taka ze jak sra to gowno sie rozpryskuje na dwie strony.Jest to cudowne.Nie wyobrazam sobie faceta bez kolczyka w rowie i conajmniej dwoch w penisie.No i oczywiscie musi byc obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machosta
Moja facetka ma powyrywane wary.Jedne i drugie.Jest taka...plaska.Mniam.Nie wyobrazam sobie facetki z warami bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również planuję zainstalować sobie kolczyk w wędzidełku. ma ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierz zecsklepu plej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 i jest super dziewczyny przy sexie az sikaja z radosci bo ich fajnie laskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×