Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gazia

praca w internecie to jest tylko dla specjalistów

Polecane posty

E tam, zresztą piszcie jak chcecie.:P Powiadomienie , że macie dla mnie prace może byc napisane nawet pismem obrazkowym.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem racuchy
Z takim podejsciem jak Ty Gazia to nigdy sukcesu w zyciu nie osiagniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Witam... znalazłam prace dodatkową, co prawda nie internetową..otóż nie miałam wyjścia! pracuję na etacie, dawałam korki, pisałam matury, ale to groszowy dochód. Zajmuję się od pół roku domem małżeństwa, które wyjechało za granicę; moje obowiązki: doglądanie zwierzaków, płacenie rachunków, pilnowanie domu, odśnieżanie, palenie w kotle...powiecie praca fizyczna, tak, mój wybór, potrzebuje kasy! pomagam bratu studiującemu w innym mieście/ on też pracuje na umowę/, niestety po śmierci ojca..musimy sobie radzić sami...na czynsz i jedzenie wystarcza, ale ... ja nie narzekam, na święta posprzątałam z grubsza , zrobiłam zakupy i upiekłam mięso...potem wyjechali...wiosną umyję okna, posprzątam... wiem ,że to przejściowe..w końcu zacznę żyć na własny rachunek.. wiele osób szuka zaufanych do sprzątania, pilnowania dzieci, gotowania.. moje obowiązki wykonuję przed 7 rano, po południu i w weekendy, bo tez pracuję..zaciskam zęby i żyję... polubiłam zwierzaki, wieczorem posiedzę na internecie...wiosną się wszystko zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem racuchy
to przedostatnie to typowa piramida finansowa. Czyli wplac kase i szukaj frajerow ktorzy tez wplaca i gowno z tego beda mieli hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamADIadik
Piramida? No i co z tego? Jak nie probowales to bzdur nie gadaj!! Nie czaje burakow wypowiadajacych sie na temat na który ... wiedza!!! Bo gdybys sprobowal to bys glupot tu nie wypisywal. Tak sie sklada, ze ja sprobowalem, 5 zeta to nie majatek, a ciekawy bylem. I sie oplacilo!!! Fakt ze 15000 tys nie zarobilem ale ponad 800 zl wplynelo na moje konto po 2 tygodniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
jaja jak berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Concordia, fajna praca! Pilnowanie mieszkania. Tylko sie zastanawiam, jak z tymi zwierzakami. To znaczy TY biegniesz tam rano?Ale czemu TY tam nie mieszkasz Po PROSTU? Albo źle zrozumiałam. I jeszcze jedno, czy opłaca sie ludziom , którzy wyjechali , zamiast wynając dom, zatrudniaja osobe do pilnowania domu? Po 1 , nie zwraca im sie na czynsz, inne opłaty, po 2 musza CI płacić. Ale pomijając ich decyzję, fajna praca. Na prawdę. Z tym odsnieżaniem tylko zastanawiam się czy dajesz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno sporo Ci płacą? Aha , palisz w tym kotle - potrafisz? Ogólnie fajnie, a zwierzaki to psy i koty? Czy trzoda chlewna też? Nie, nie żartuje pytam serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Grazia, pies i kot mieszkam tam, daję radę..wieczorem jak się odrobię, siedzę na internecie.. w sumie korzystam z kuchni,łazienki i pokoju.. oni nie wynajmują, bo to wyjazd w sumie krótki, a mają dom umeblowany i wiesz, z lokatorami zawsze kłopot...interesuje ich osoba ,która się zaopiekuje , w sumie jak pracuję, to na dodatkowe etaty nie mam czasu i siły...zresztą ja mam dość stresów w mojej pracy.. ja liczę,że jeszcze okna pomyję wiosną i uporządkuję ogródek, oczywiście bez koszenia trawnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Gazia, ja mieszkam w bloku, ale mnie przeszkolili w tym paleniu i gdybym nie dała rady jest piec gazowy, ale w sumie mrozy przeżyłam, a wiesz, pokochałam zwierzaki i chyba sobie sprawię w przyszłym roku /kotka syjama/, lepiej załapałam z nimi kontakt niż z ludźmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech....................
Nie chce mi się pisać ale trochę roboty jest ... ALE MASZ 99% racji. Możesz np prowadzić telemarketing z domu. Jest dużo firm. Zarobek koło 1 1,5 tyś pln. Dzwonisz po prostu z koma i jest to raczej praca dla kazdego......... kto da radę terkotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Conkordia : fajna praca i jeszcze za te pomieszkiwania Ci płacą, no super. jak Ty to znalazłas? Do Ech : hmm, ale wpierw trzeba posuzkac pracodawcę, który zgodzi sie na pracę z domu , z kompa i który za to zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na moją stronę http://pewny-ebiznes.cba.pl dowiesz się tam badzo wiele informacji na temat zarabiania w internecie. Ja to praktykuję i się z tego utrzymuję, zresztą nie tylko ja bo znam wiele takich osób. Serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesowaPANIENKA
zapraszam do krotkiej rozmowy na GG na temat mlm :) 11450570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, praca zdalna jest przeznaczona dla pewnych konkretnych grup zawodowych. Wspomniałabym tu jeszcze o webmasterach, korektorach i rozmaitych zawodach artystycznych. Sama jestem młodą tłumaczką i widzę, że nie tak łatwo odnaleźć się czasem w tym wirtualnym świecie ;) Ale grunt to dobra reklama - kiedy wyrobi się już sobie pewną renomę, zleceniodawcy będą znajdywać cię sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×