Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

co czytacie?

Polecane posty

Ale te robaki to moja jedyna słabość - węże, szczury, pająki, skorpiony mnie nie ruszają. Tak, że nie jest źle uwierz , że to nie tylko Twoja słabość - to powszechna słabość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowylamywany
a za miesiac bede mial sporo nowych ksiazek do przeczytania bo zawsze jak jade do pl to kupuje sobie cos nowego...a kupowanie ksiazek to dla mnie cos jak swiety obrzed...rozumie to tylko ktos kto jest daleko od swoich ojczystych stron...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z ratusza
No wiem, chociaż w moim wypadku to już trochę zakrawa o fobię, ale no cóż, nie można mieć wszystkiego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena jeżeli masz fobię na punkcie robaka , to jesteś zupełnie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
czytam kilka książek jednocześnie, takie zboczenie niegroźne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfttttt
dziś skończyłam sex w wielkim mieście od jutra zaczynam jakiś horror :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z ratusza
Spoko :classic_cool: Ale jeszcze to pokonam i będę Człowiekiem Który Nie Zna Strachu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
nie, książki to sama klasyka aktualnie, zboczenie to to, że zaczynam kilka jednocześnie i potem czytam raz jedną raz drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Ale jeszcze to pokonam i będę Człowiekiem Który Nie Zna Strachu lepiej nie próbuj , bo jakiś demon naprawdę wejdzie ci pod kołdrę, a wtedy to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze
nie czytam przed snem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś skończyłam sex w wielkim mieście od jutra zaczynam jakiś horror następna, co nie może się doczekać , gdy będzie się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie czytam przed snem rozumiem , że robisz coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena z ratusza
To wtedy nie dość, że będę nieustraszona to będę mieć wtyki w otchłani piekielnej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfttttt
następna, co nie może się doczekać , gdy będzie się bać.. czytam tylko Kinga,a on nie pisze az tak by się bać przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Jak się ma ADHD i jest się nadpobudliwym to nie lepiej. Jedną z nich czytam ktoryś raz więc znam na pamięć, drugą pierwszy, a trzecia nie jest powieścią więc traktuję ją jak przerywnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena z ratusza echhh te wtyki i wtyczki.... czytam tylko Kinga,a on nie pisze az tak by się bać przed snem ale wyobraźnia działa i potem możesz np.sięgać po okno lunatykując luka w baku jak sie jest nadpobudliwym , to najlepiej się rozprężyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Czytanie mnie relaksuje, ale jak masz inne propozycje to mogę je przemyśleć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyobraz sobie, ze podczas wspolnego spaceru wino zostalo kupione. moglabym polac. ale idziesz spac. i malo cos tworczo odpisales na moje pytanie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos wyzej pisal o kupowaniu koniecznie ksiazek w Pl - ja tez tak mam .Kupuje i pasjami czytam a w De kupuje i pasjami tez czytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glitch -co u Ciebie? Wszystko dobrze ? Moze jak komus sie nudzi albo smutno obejrzyjcie film : Upierdliwiec, Nietypowa wdowa czy Nic do oclenia . Boskie komedie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej Eleeene!! moja wybawicielko ;) u mnie dobrze, nowy mnie sprawdzian czeka, nie tylko mnie - wprowadzil sie.. nowy etap rozpoczety ;) a co u Ciebie?? dzieki za komedie :D wlasnie skonczylam ogladac Twin Peaks (uwielbiam te serial!) i zastanawialam sie co tu by zaczac nowego... a tu prosze, jak znalazl :P no i jesli chodzi o ksiazki to moja ulubiona "Ptasiek" :) przeczytalam kilka razy. buzki buzki dla wszystkich na dobry dzien! P.S. revolver - zaraziles mnie. tyle Ci powiem. czuje sie fatalnie, a za godzine do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×