Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mortifer

Świat Holandii oczyma polaka.

Polecane posty

KOLEŻANKI O KOLEŻANCE - Urodziła synka, ale jakiegoś nie białego. - To nic. W Polsce ma jeszcze dwoje białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RODZINA - Jestem w ciąży. Będziemy tworzyli cudowną rodzinę. - A twój pięcioletni syn w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREK - Żyję z Grekiem, bo go kocham. Myślę nawet o dziecku dla nie go. W Polsce mam tylko dom, córkę i jeszcze się nie rozwiodłam. Nie mam do czego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKA - Ile już tu jestem? Aż sześć lat. Mam męża. Urodzę mu dziecko. Do polski jeździłam raz na pół roku. Bo mam tam synka. Siedem lat ma. Nie chce tu przyjechać, bo się tam dobrze uczy. Tak zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nie go
co to ta kie go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POŚPIECH - Jadę do polski. Na wakacje? Nie. Dziecku ojca jadę zrobić. Do męża jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powieeem tak
po co to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nie go co to ta kie go ? To coś takiego do przeczytania. Z błędem? Skąd że?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ Polki w Holandii zostawiają dzieci układając sobie życie z dala od niechcianego płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIESZCZOTA - Sypiasz z nim? Przecież on ma dziewczynę! - Hej! Nie jestem głupia. Mam przecież męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta aneta aneta
Tak już polki to rozpustne krowy, tylko sie bzykamy i wciskami kit o ojcostwie. Nie ma to jak brak inteligencji nadrabiać stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUREK - Mała bieda u mnie w domu. Żona, co z tego, że polka, nie pracuje. Dwoje dzieci. W Polsce troje i męża ma pijaka. Rozwodu nie daje. Bieda mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet bywa świnią, bo zostawia matkę z dzieckiem... Kobieta bywa wzorem, bo zostawia dziecko obcym. Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta aneta aneta
A my mamy pisać że 30l faceci mający rodzine chodzą do clubów upijają 16-18 i bzykają je w wc?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUMNA KOBIETA - Wyjechałam jak mieli po naście latek. Wyrośli na przestępców? Nie! No to czego chcecie? Przyjechali do Holandii? Przyjechali. Nie zapraszałam. A co ja MOPS?! I sami sobie dali radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto! Ja piszę o tym co widzę, a nie o tym co sobie kobieta wyobraża. To inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKA TERESA - Co miesiąc posyłam dziecku dwieście euro. Jak mu za mało to niech tu przyjedzie i zobaczy jak nam jest ciężko z mężem i trojgiem dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę na miętusa
mortifer Chcesz powiedzieć, że to przykłady z życia wzięte? Mi się wydaje, że to jest trochę podkoloryzowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta aneta aneta
Aaaaa to fakty o facetach to MY SOBIE WYOBRAŻAMY, a to co ty piszesz to fakt?!!!!! Współczuje, że żadna cie nie chce i wolisz sobie obrzydzać kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŁODOŚĆ - Ma dwa latka. Mama się nią opiekuje. I tak mało zarabiam. A to co zarobie to chłopak przepije. Dziecko nie ma tu przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem żonaty, mam 40 lat. Co jeszcze chcesz wiedzieć by się obronić przed prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta aneta aneta
To gówno a nie prawda. A te teksty to zapisujesz tak? Naprawde masz chory umysł człowieku. Te rozsmowy to na poziomie 2 cyfrowych IQ i nie wierze w ich prawdziwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko. Nie musisz wierzyć. A w ogóle czemu ciebie to tak dotyka? Masz dziecko w Polsce będąc za granicą? Bo to dotyczy jedynie tych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁA - Moja siostra ostatni raz mnie wqrwiła! Siedem lat był spokój! Zabrałam syna i przywiozłam tutaj. Nie będzie mnie szmata pouczać na temat wychowywania dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę na miętusa
Chcesz powiedzieć, że to przykłady z życia wzięte? Mi się wydaje, że to jest trochę podkoloryzowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta aneta aneta
Bo bardzo powierzchownie i w glupi sposób opisujesz i robisz fałszywy obraz kobiet. Jest wiele kobiet które mają dziecko np u rodzicóe w Pl a same szukają pracy w w niemczech, holandii fracji itp A dlaczego- dlatego że tatuś-polak to debil który role ojce zakończył w momencie zapłodnienia, i co z tego powodu taka kobieta ma być sama, bo jak pozna faceta innej narodowośći to już szmata która zostawiła dziecko??! Mało wiesz o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOJAŹLIWA Mieszkam z chłopakiem i jego bratem. Byłam dziewczyną jego brata. Mam nadzieję, że Maciuś nigdy się nie dowie, że wujek to jego ojciec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCIE - Zrobił mi dziecko i uciekł. Nie przyznał się. Xuj z nim. Przyjechała tu i tutaj ułożę sobie lepsze życie, a dzieckiem w Polsce zajmie się mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę na miętusa
wiesz co? Albo trafiłeś na jakąś patologię, albo...łżesz jak pies. Osobiście stawiam na to drugie. I tak nie odpiszesz, bo mnie zlewasz, więc baw się dalej żałosny dzieciaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×