Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

Blokady do szuflad, szafek...

Polecane posty

Jakie macie, które polecacie ? Jest tego pełno na rynku jednak trudno wybrać. Doradźcie mi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam z canpol i jak byly w biedronce za 2,90 czy 3,90 nie pamietam,wszystkie zdaly egzamin,smiesz amnie zabezpieczenia ktore kosztuja powyzej 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, uczę dzieci co znaczy 'nie' na wypadek, gdyby znajomi, czy rodzina nie mieli szafek pozabezpieczanych, jest to trochę upierdliwe, ale działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak wytłumaczyć niespałna 7 miesięcznemu maluchowi, że nie wolno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się łapie za szafkę mówisz: nie wolno, zabierasz i zajmujesz czym innym i tak długo aż zrozumie, u nas 'opanowanie' lodówki zajęło tydzień, a innej szafki już pół... z tym, że reszta jest dostępna, czyli wolno rozwalać cebulę po kuchni, nadgryzać ziemniaki, szurać pokrywkami od garów, wywalać reklamówki z pudła, czy drzeć papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasssa
nie zakladalam, dlatego ze jak z dzieckiem pojde do innych domow,gosci czy w ogole gdzie indziej i tam nie bedzie zadnych blokad to dopiero wtedy bym sie miala.Od początku uczylam ze nie wolno, nie ruszac, i teraz gdy chodze z dziecmi po innych mieszkaniach.instytucjach , znajomych, oni nie mają tam blokad a dziecko wie ze NIE WOLNO otwierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak. Odkładanie w inne miejsce i tłumaczenie... i tak w kółko - metoda SuperNiani :D Nie mówię NIE, ale co jak babcie na wszystko pozwolą pod moją nieobecność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjhuog;c;uh
a ja kupiłm na allegro takie tasmy z rzepem samoprzylepne i zabezpieczyłam wszystko co się dało, bo mój syn nawet z kibla potrafił wyciągnąc zawartosc, na piekarnik kupiłam dwie blokady po 30 zł i wreszcie trochę odetchnęłam, nie używane gniazdka zakleiłam taśmą klejącą to zależy jakie kto ma dziecko, moje WSZĘDZIE wlezie teraz spokój, jak widzi gdzieś charakterystyczną białą taśmę to już nawet nie podchodzi w to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
to jak idziecie w gosci to pozwalacie swoim dzieciom lazic im po calym domu? ja mam zabezpieczenia z clippasafe i jestem z nich zadowolona.mlody wie,ze nie ma po co pochodzic i probowac otwierac,bo zamkniete,a jak jestesmy u kogos to mam go na oku i z reguly nie opuszcza pomieszczenia,w ktorym my jestesmy,a jak juz wyjdzie to ja albo maz idziemy po niego..ja tez bym nie chciala,zeby czyjes dziecko chodzilo mi po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×