Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczek666

hej

Polecane posty

Gość 8*8
koleżanka - żałosna jesteś z ta znikomą znajomością ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakiś problem, z tym podszywaniem się pod różne nicki? Chcesz możemy się spotkać w życiu realnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zmieniam nicku. Potrafie chwalić lub gnębic idiotów pod tym samym pseudonimem. Przeczytaj to co napisałeś przez ostatni tydzień i znajdź mi śensowne Twoje zdania bo ja widze tylko, że jesteś napalony i szukasz podniety przez monitor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamusie "morze" specjalnie napisałem przez rz, żebyś się wpierdolił jak łysy warkoczami o parapet. I mógł się tym podniecać jak synek otrzymawszy resoraczka. Kapejszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Elokwentnie pruderyjny Widzisz ja nie mam problemu z analizowaniem czy też cenzurowaniem wypowiedzi innych osób. Do życia podchodzę tak, że to co daję od siebie, otrzymuję również od innych. Staram się więc być osobą pozytywnie nastawioną dożycia. Nie szukam napierdalanki, znam swoją wartość i wiem, że niczego nie muszę udowadniać. PS. nie jestem tu od tygodnia, piszę zaledwie, od dwóch, trzech dni. a to czy jestem napalony to moja sprawa. Z reguły jestem napalony. Zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Elokwentnie pruderyjny Masz coś do mnie? Nie ma problemu, ustawimy się, przyjadę do Ciebie Audi na numerach wwl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, jaki szczekacz? Chcesz to się pobawimy na ostro, jestem z Wołomina, możemy się ustawić na zajebistą napierdalanklę? Wiesz w Wołominie rożnie bywa, chłopcy czasem legną w gruzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski koperek :)
kretyn :O lody puściły to i w wołominie odmroził się jakiś neandertalczyk:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz jaki cienki bolek z ciebie? Przez net jesteś cwaniak, a w realu wymiękasz niczym lamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Elokwentnie pruderyjny Wieśniaczek, frajerze to cię zrobił i uważaj bo nie jesteś anonimowy, zostawiasz na tym portalu dane, które mogą być pomocne w odnalezieniu ciebie i twojego nędznego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monarii33
po ile wy macie lat dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Elokwentnie pruderyjny Sam się pogrążasz, jeśli zaczynach konwersację od ubliżania drugiej osobie , to nie mamy o czym rozmawiać. Podszywy tu nic nie zdziałają...Każdy ma swój honor i swoje ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×