Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elffiee

opinie 30-latek o 20-letnich dziewczynach

Polecane posty

Gość elffiee

do zalozenia tego tematu sklonila mnie obserwacja wspolczesnych dziewczyn majacych 20- 27 lat, ja mam 34 lata i wczesniej pracowalam /przebywalam z ludzmi w moim badz starszym wieku. ostatnio realizowalam jednak zlecenie z grupa malolat /byl to kilkumiesieczny wyjazd/ i jestem w szoku! pamietam jaka bylam ja i moje kolezanki majac te 24- 28 lat. obecne malolaty sa skoncentrowane na sobie- to plus- dla odmiany my szukallysmy partnera do zalozenia rodziny- one kogos do zabawy,sponsora, ale one sa na pierwszym miejscu, ale sa agresywne jezeli chodzi o kariere, daja d..py na prawo i lewo i sie tym chwala, jezeli chodzi o sex to zero uczuc, priorytet to wyglad / niska samoocena- potwierdzana przez sex/. najwazniejsze to dobra zabawa, kasa- kupowanie, czasami kariera, zadnych szczerych ,glebokich relacji. zaden problem sie prostytuowac, bylam naprawde w szoku. o komentarze prosze tylko after 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tylko 34 lata
a już ględzisz jak stara baba co to "za jej czasów" nawet niebo było bardziej niebieskie. Poza tym, te 27 letnie "gówniary" to przecież twoje pokolenie. Jaka to różnica te kilka lat ? I nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :O Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaaaa
dokładnie. Poza tym kim jesteś żeby oceniać innych? Każdy ma swoje życie i nie powinien wciskać nosa do cudzego. Twoje widocznie jest wyjątkowo nudne skoro nie masz co robić tylko robić OBSERWACJE małolat TWOJEGO pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgd
ja mam 24 lata i kasa nie jest dla mnie najwazniejsza. jestem w powaznym zwiazku (8letnim a wiec od 15 roku zycia z jednym facetem), nasze uczucie jest glebokie i szczere, do glowy by mi nie przyszlo szuaknei sponsora czy przygodny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 32
jestem singielką i dobrym seksikiem nie pogardzę z moim fucking friend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrttyty
to zalezy od czlowieka, wiele 30latek tez sie puszcza, poczytaj choćby tematy na forum, desperatki idą do lozka na pierwszym spotkaniu z facetem bo tak bardzo chcą zalozyc rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to tak samo jak z nastolatkami.... ja sie zaczelam malowac jak mialam 15... teraz widze juz 12lati z makijazem. czasy sie zmieniaja, ludzie wczesniej dojrzewaja... ale nie ma co uogolniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się w tym
są to zwykłe luchudry, które odbierają nam facetów, bo puszczają się za kasę albo za darmo. A kogo wybierze 30 l. kawaler? Młode, świeże mięso, naiwne, bez przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że się bardzo mylisz
i na dodatek bardzo wulgarnie wypowiadasz się o tych kobietach. A kobiety, jak to w każdej grupie wiekowej, są różne. Ja jestem z Twojego punktu widzenia "na granicy wiekowej" mam bowiem 29 lat. I owszem, zależy mi na pracy, jestem w niej doceniana, dużo pracuję, a równocześnie mam męża, którego nie zdradzam i dwoje fajnych dzieci..... To, jakie masz spostrzeżenia wynika pewno ze środowiska... być może jakiś choy wyścig szczurów odczłowiecza akurat te kobiety, ale nie wszystkie są takie, wierz mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×