Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sothana

nie mogę znaleźć koleżanki

Polecane posty

Gość sothana

Jedyną przyjaciółkę miałam w liceum, a to było wieki temu :( Po maturze nasze drogi się rozeszły. Na studiach sytuacja wyglądała tak: wszystkie dziewczyny miały już swoje przyjaciółki, nie mogłam się do żadnej zbliżyć, mimo że bywałam nawet u 2 z nich w domu. Nienawidziłam przerw między zajęciami, nie miałam z kim wyjść do sklepiku po chociażby sok czy z kim iść do ksero. Wszystkie chodziły parami, a ja byłam sama. A gdy już gadałam z dziewczynami, to z każdą po trochu, albo w większych grupach. W międzyczasie dawny znajomy zaczął mnie zapraszać na imprezy, tam poznałam jego nowych znajomych, w tym wiele dziewczyn. Ale znów nie potrafiłam do żadnej się zbliżyć, były jakby niezainteresowane albo miały swoje przyjaciółki. Przez ten cały czas miałam swoich chłopaków, więc dochodzę do wniosku że o wiele łatwiej jest znaleźć miłość niż przyjaźń. W tej chwili mam narzeczonego (za kilka miesięcy męża), z którym mieszkam już kilka lat. On ma swoich kolegów, ja nie mam nawet jednej koleżanki. On wielu kolegów poznał przez swoje forum tematyczne, potem były jakieś zloty itd... Pomyślałam więc, że poznam może jakąś dziewczynę na jakimś forum. Parę tygodni wkręcałam się na jedno forum zgodne z moim zainteresowaniem - owszem, nawiązałam parę kontaktów, wymieniłam sporo maili, zwłaszcza z jedną dziewczyną, ale widzę że kompletnie tam nie pasuję. Ona ma swoje koleżanki, dziewczyny z forum z którymi się widuje. Jest wprawdzie miła, ale jednak zdystansowana. Wszędzie gdzie bywam widzę że są "kółka wzajemnej adoracji", ludzie którzy się znają, a ja nie potrafię się wbić. Nigdzie nie ma takiej "samotnej bidy" jak ja. Teraz jestem w okolicach 30-tki. Pracę mam taką, że pracuję w domu a zamówienia realizuję przez internet, więc naprawdę nie mam gdzie poznać koleżanki. Smutno mi. Tak strasznie mi brakuje przyjaciółki, chociażby przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morkiskalo
a moze popelniasz jakis blad w nazwiazywaniu tych znajmosci??ja zawsze mialam przyjaciolke w lpodstawowce, potem inna w liceum z ktora dalehj mam dobry kontakt i teraz mam nowa na studiach..dodatkowo mam duzo kolezanek i zawsze to bylo hmm zachodizlo bardzo naturalnie ot tak bez zadnego wysilku z mojej strony, jednak kazda relacja musi rozwijac sie powoli nei da sie z kogos obcego z dnia na dzien zrobic przyjaciolki;)a masz rodzenstwo siostre?warto moze z jakas spotkac sie na kawe byc soba itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w młodości też miałam nie wiele koleżanek. Gdy zerwał się z nimi kontakt, nie miałam już nikogo, tylko swojego męża. Wiesz co zrobiłam? Zapisałam się na zajęcia w fitness clubie. Tam poznałam nowe koleżanki. Z jedną nawet się przyjaźnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _INTROWERTYCZKA_
jestem w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 569
sothana ja też nie mam przyjaciółki. Może pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sothana
Ok, zostaw jakiś kontakt do siebie, odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkakakakakakakaka
Ahaha MAM TEN SAM PROBLEM !!! 30, pracuje w domu, od 4 lat w innym miescie. Nawet nie mam z kim pogadac na zywo oprocz pani w sklepie czy usmiech do innej w przedszkolu .. zenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo ez poszkuje bratniej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej i ja też poszukuje...jest ktoś z okolic Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepiej....Marki Radzymin Zielonka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Hej czy jest ktoś że Szczecina na wspólne plotki, moze fitness lub impreze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam tak samo jak wy, jestem z okolic Poznania.szuka ktoś koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pomysł

chyba się nie znajdziecie nawet przez internet, bo każda czeka na inicjatywe tej drugiej. Może wymieńcie się np skype i możecie się na pogawędke umówić nawet będąc odległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.03.2019 o 10:06, Gość Anna napisał:

Hej czy jest ktoś że Szczecina na wspólne plotki, moze fitness lub impreze. 

Hej ja jestem z okolic Szczecina, a ile masz lat? Tez szukam koleżanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Może  ktoś  jest  że Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 15.03.2019 o 10:06, Gość Anna napisał:

Hej czy jest ktoś że Szczecina na wspólne plotki, moze fitness lub impreze. 

Hej ja jestem że Szczecina ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dnia 24.04.2019 o 07:04, Gość Gość napisał:

Hej ja jestem z okolic Szczecina, a ile masz lat? Tez szukam koleżanki 

Hej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem z okolic Szczecina, napiszcie do mnie na adres: Malutka468@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×