Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolesna prawda

25letni syn nie ma baby a co jeśli jest pedałem

Polecane posty

Gość bolesna prawda

jeszcze oznajmil mi ze wnukow z jego strony nigdy nie doczekam bo chociaz mialby kobiete to podda sie zabiegowi wazektomi, ja kleczalam przed nim i prosilam zeby tego nie robil. Ale on nie sluchal tylko powiedzial ze zrobi po swojemu a co jeśli jest gejem, mam nadzieje że nie, nie zniosłabym tego. Ja chce by syn się ożenił, miał dzieci, pracował, stworzył taką normalną polską rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolesna prawda
Ale ja musze miec wnuki a to jest moj jedyny syn. Moj brat ma juz dzieci ozenione i wnuki Drugi brat nie ma jeszcze dzieci ozenionych ale ma wnuki I siostra tez ma wnuczke Tylko moj syn nie spelnia swojego obowiazku, obowiazku wobec rodzicow, obowiazku wobec obywateli i obowiazku wobec Boga. Wiele razy umawialam go z dziewczynami ale on zadnej nie chcial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taja jednaaaa
Marne PROWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacja jak nic...komus sie nudzi w nd. poza tym takie zachowanie wynika z dziecinstw, pewnie cie ktos molestował seksual, i teraz masz uraze do dzieci i kobiet...współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży w ciąży...............
może i prowo ale to jest argumentem dla którego warto mieć więcej niż jedno dziecko. Nasze dzieci mogą nie chcieć mieć potomka albo mogą mieć problem z płodnością, wtedy przy co najmniej dwójce dzieci jest większa szansa, że jednak zostaniemy dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×