Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

incognito99

ILEŻ MOŻNA SZUKAĆ PRACY ?

Polecane posty

JUZ SZUKAM DŁUGO ,JESTEM Z GÓRNEGO SLĄSKA I CHCE WRESZCIE ZNALEŚC ,CZY KTOS MA TAKI SAM PROBLEM JAK JA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfwersa
to zalezy co szukasz, jesli jestes przypieta do muru i nie masz kasy na zycie prace jako wykladacz towaru itp. idzie znaelzc raz dwa. jesli marzy ci sie natomiast praca umyslow to niestety mozna szukac w nieskonczonosc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamella
Ja bardzo długo szukałam pracy.Nie miałam ani praktyk ani doswiadczenia. Pisałam tutaj kiedyś - doradzali brać cokolwiek - nawet robotę sprzątaczki.Jak pisałam ze nie po to tyle lat się uczyłam by teraz miećk oleżanki z pracy na poziomie gimnazjalisty któremu w głowie chłopcy i dyskoteki....Usłyszałam ze jestem pusta i sie wywyzszam. I wiesz co?Ja dalej uparcie szukałam swojej pracy - wymarzonej.I w koncu znalazłam! UWAGA!BEz doświadczenia,znajomosci i układów. Pracuję dopiero 4 miesiące - mam umowę na stałe,zarabiam 4200zł miesięcznie i jestem zadowolona. Do czego zmierzam. Chcę Ci uświadomić bys w rozpaczy,ze tak długo szukasz nie brała pierwszej roboty z brzegu.Szukaj do skutku-zgodnie z kwalifikacjami,sumieniem i tak byś dobrze się w danej pracy czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamella
Najgorsze co mozna zrobic to po długim szukaniu wziąć byle jaką robotę. Moje zdanie jest takie: sprzatac mają sprzątaczki,w sklepie stoją ludzie po zawodówkach handlowych, fryzjerem jest fryzjer nie piekarz - szukasz pracy zgodnej z wykształceniem i najlepiej do skutku! Chyba ze przymierasz głodem - wtedy wyboru nie ma........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamella
Na kasach w biedronce siedzą ludzie po studiach i blokują miejsca specjalistom w tej dziedzinie Tymaczesm ich posadki zgarnia ktos inny - a to kolezanka szefa a to bratanek.Badz tez pierwszy lepszy leszcz - NIE TRAC WIARY W SIEBIE I W SWOJE UMIEJETNOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaselka
Cześć, Powiem Ci, że ja dopiero na III roku studiów dostałam pracę w biurze, z polecenia. Wcześniej pracowałam na produkcji. Miałam tylko staż z urzedu pracy. Wiem, że jest ciężko znależć pracę, dlatego może na początek mogłabyś spróbować skorzystać ze stażu, czy przyuczenia zawodowego, zawsze można się zaczepić, może pracodawca doceni zaangażowanie. Czytałam też, że są organizowane praktyki płatne dla absolwentów szkół śednich, trwają 3 m-ce np.: w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×