Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak schudnac 5 kilo

jak schudnac 5 kilo w miesiąc?

Polecane posty

Gość lalama
tez mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac 5 kilo
to jest juz nas kilka,moze cos razem wymyslimy i bedziemy sie dopingowac tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 5 kg to jkaies przeklete jest , jestem na diecie 1000 kcal i nic stoi w miejscu waga ani nie drgnie, ani w gore ani w dol juz mam dosc tych diet i tych 5 kg tez mysle co tu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac 5 kilo
nawet na 1000 kcal nie chudniesz?dziwne bardzo,moze powinnas jesc wiecej i cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia*b
racjonalne żywienie + aktywność fizyczna. 1 kg tygodniowo gwarantowany, gdy zapotrzebowanie kaloryczne zmniejszysz o 1000 kcal + ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jesli schudlas juz duzo to wydaje mi sie, ze powinnas poprostu uzbroić się w cierpliwość i dasz radę z 5kg. Ja w 2008r odchudziłam sie jedyne 4kg, bo więcej nie potrzebowałam i w sumie w miarę sprawnie mi to poszło, ale nie pamiętam jak w czasie to wyglądało, ale napewno nie powinno się chudnąć bardzo szybko i sądzić, że to na stałę, bo kg szybko wrócą. Najważniejsze to chyba 5 posiłków dziennie, pić dużo wody, jakiś ruch, ćwiczenia, nie jedzenie po 18, ograniczenie słodkości i pilnowanie przemiany materii, bo głównie to powoduje, że chudniemy. Byłam wtedy też na fajnym topicu na cafe, gdzie wszystkie się dzieliłyśmy swoimi spostrzeżeniami i zapisywałyśmy postępy, to też pomaga, ja obecnie zrzucam 2kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac 5 kilo
Dirty_south masz racje,chyba powinnam uzbroic sie w cierpilowosc i robic co dotychczas robilam i waga poleci jak 15 kg,pewnie te ostanie kilogramy spadaja najwolniej,ja sie odchudzam juz dobrych pare miesiecy i schudlam po 3 kilo na miesiac,moze troszke mniej jak byly swieta ale to wiadomo,chyba nie ma co wydziwiac i marnowac dotychczasowy efektow,zeby pozniej byl efekt jojo,a tego nie chcemy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakschudlam7kgwmiesiac
polecam ograniczyć się do jednego posiłku wartościowego dziennie, do 500kcal i pić świeże soki i wodę! 7 kg w miesiąc dla tych, co nie bardzo umieją głodować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac 5 kilo
500 kcal dziennie? to chyba jakas kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajsik pe el
Te laska od tych 7 kilo - po technologii zywienia w dodatku - przestań promować "Andżelinodżulową" modę. Masz niedowagę babo i się podniecasz? 500 kalorii? Jesteś okazem zdrowia. No i powodzenia kiedyś jak będziesz chciała mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie jak schudnac te
te 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A myślałaś może o turnusie odchudzającym? Powiem Ci, że w Primavera SPa mają ciekawą ofertę w tym zakresie. Można tam przejść dietę strukturalną, a przy okazji też skorzystać z wielu przydatnych zabiegów. Takie odchudzanie może być całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullka37
Hej :) Mi się udało pozbyć 5, a nawet 6 kilogramów w miesiąc :) Myśle, że wreszcie trafiłam na odpowiednią dietę i to był klucz do sukcesu. Dietę znalazłam przypadkiem, jak przeszukiwałam stronę www.sklepdiety.pl i bardzo mi sie spodobał opis last minute. Była krótka i skuteczna. Coś ,czego mi zawsze bylo trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamow sobie catering dietetyczny! Ja zamawiam www.fitandeat.pl od Brzezińskich, jest to bardzo skuteczny catering, jesli chcesz schudnac, to schudniesz na pewno. Mnie się udało a catering zamawiam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdziła się Slimunox ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Slimunox efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 11kg. Brałam tabletki Foreverslim przez lekko ponad 3 miesiące. Miałam przerwe z powodu choroby. Po ukończeniu hamowanie łaknienia mniejsze ale silna wola pozwoliła mi utrzymać wagę. Nie mam już problemu. Opinie mam bardzo dobrą o tych tabletkach.Foreverslim działa tak jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawojek

dobra dieta + ćwiczenia i regularność w przyjmowaniu posiłków to klucz do sukcesu - mi w tym pomaga catering dietetyczny bo niestety ze wzgledu na prace nie mam kiedy przygotowywac sobie jedzenia ;/ od nie dawna jadam z cateringiem wysmakowani.waw.pl na diecie fit i kilogramy powoli ale zdrowo lecą w dół 😄 na święta dyspenza a potem znowu dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112

Nie wiem czy 5kg to nie za dużo jak na jeden miesiąc... Później nietrudno o efekt jojo. Moim zdaniem grunt to chudnąć zdrowo i powoli, wtedy efekty też są bardziej długotrwałe. Osobiście polecam dużo ruchu i catering dietetyczny, który zadba o odpowiednią ilość kalorii w posiłkach. U mnie dobrze się sprawdza dieta fit z Diet4U i trening mniej więcej 3 razy w tygodniu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Można sobie pomoc rozwiązaniem z zielonym jęczmieniem: zbijaniewagi.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Slimunox to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza

Jak ja wybierałam suplement diety to również kierowałam się składem. Najobszerniejszy i najbardziej przemyślany skład miały tabletki Foreverslim. Wiem bo trochę się znam na tym. Stosowałam 3 miesiące. Ten okres potwierdził mój dobry wybór. Tabbletki Foreverslim skutecznie pozwoliły mi pozbyć się nagromadzonego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie jak Foreverslim. Wiem, ze bez zastosowania tych tabletek to nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, to uprawiać sport i zdrowo jeść. U mnie sprawdzają się treningi z trenerem personalnym i stałe korzystanie z cateringu. Posiłki w Diet4U zamawiam, więc też jestem pod dobrą, dietetyczną opieką. Posiłki są smaczne, zdrowe i dobrze zbilansowane :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8

No u mnie to była kwestia jedynie zdrowego jedzeni i ćwiczeń, żeby nie podjadać i nie kupować śmieci, to zamówiłam sobie przepyszny catering od food and life, dzięki któremu z 90 kilogramów już zeszłam na 75 kilo, picie dużej ilści wody z cytrynką tez pomaga 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące i tyle czasu wystarczyło by pozbyć się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ze względu na brak czasu do przygotowywania posiłków, korzystam z cateringu dietetycznego Pracownia Smaku z Gdańska. Zmieniłam swój styl życia, lepiej się czuje i lepiej wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×