Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elzadinio

28 lat 172 cm 60kg cel I 55kg dieta żm ktos ze mna???

Polecane posty

Potrzebuje wsparcia w kazdej formie - wzajemnej motywacji podobno razem latwiej i milej chcialabym swoj cel osiagnac w miare szybko ale rowniez dlugo go utrzymac :-) moze znajda sie dziewczyny ktore zechca powymieniac sie doswiadczeniami , pomoga przy chwilach zwatpienia jak i te ktore bede sie cieszyc razem ze mna z kazdego nawet malego osiagnietego kroczku w przod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 283784766
juz jestes chuda ,,,,, za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 283784766
może nie za chuda , ale w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniejeboreje
wiesz co... tak sobie mysle, ze wage masz w sumie ok. moze popracuj teraz nad cialem? wiem, ze sie nie chce, w pelni rozumiem (juz latwiej nie jesc, niz cwiczyc regularnie), ale cwiczenia cie wyrzezbia, ujedrnia. wydaje mi sie, ze ty juz nie musisz chudnac.tylko zmienic konsystencje cialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje ci racje i naprawde staram sie duzo ruszac lubie wlaczyc glosno muzyke jak jestem sama i tanczyc nie raz robie to ponad godzinke i naprawde czuje sie po tym zmeczona ,, wracajac wieczorem z pracy pokonuje droge biegnac .. Ale martwi mnie moj brzuch mimo tego ze jest w miare plaski juz nie wystajaca kulka to skora na nim jest taka galaretkowata umiem jej troszke zebrac zastanawiam sie jak bym schudla to napewno bardziej by sie wciagnela do tego moje uda tez sa obszerne wydaje mi sie ze kazde cialo jest inne mam kolerzanke ktora wazy 62 kg przy tym samym wzroscie a wyglada jakby miala 10 kg mniej ...naprawde wygladam nie atrakcyjnie i sie zle ze soba czuje wiem jak wygladalam piec lat yemu przed urodzeniem dziecka i wiem co widze teraz kiedys wazylam 52 kg nie musze wrocic do tego samego ale chce sie czuc dobrze ze sama soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij ćwiczyć z hula hop ! :) skoro chcesz się pozbyć brzucha, to na pewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×