Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiak1988

Mozliwosc zajscia w ciaze w 6 dc

Polecane posty

Gość Kasiak1988

Witam mam pytanie mam 24 lata w styczniu mialam miesiaczke 23 a w lutym 15 moje cykle trwaja od 23 do 28 dni i teraz w 6 dc kochalam sie z nazyczonym i byl to pelny stosunek czy jest mizliwosc ze moglabym zajsc w ciaze dodam jeszcze ze okres trwa u mnie 6,7 dni zadko 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ciąży w ciąży...............
ja z pierwszym dzieckiem zaszłam w 6dc, mamy dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
możliwość jest zawsze. zrób test po 2tyg, od stosunku a najlepiej po terminie okresu. aha i pisze się narzeczony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Aha dodam jeszcze ze 2 dni po stosunku zauwazylam na majtkach troszeczke krwi i nigdy tak nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
skoro to 6dc był a ty masz okres 6-7dni to mogła byc jeszcze jakaś resztka z okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Nawe jezeli po stosunku juz calkowicie mi sie skonczyl i nigdy nie mialam tak tym bardziej ze to byla swieza krew i bylo jej naprawde malutko i pozniej juz nic sie nie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Aha i jezeli okres mi sie konczy takimi uplawami brazowymi tak jak i zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
a nei masz nadżerki? gdyby nawet byłaby ciąża to po 2 dniach od seksu mogło nawet jeszcze nei dojść do zapłodnienia (plemniki mogą przeczekać pewien czas) więc jeśli myślisz że to implantacja to nie bylo to gdyż po dwóch dniach to zdecydowanie zbyt wcześnie. moze to problemy hormonalne. wskazywałyby na to wspomniane brązowe upławy na koniec cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poajushhass
W 6 dc nie można zajść w ciąże tylko jeżeli twoje cykle nie są krótsze niż 26 dni. Ale że ty takie posiadasz to nie można przewidzieć jaki ten akurat będzie. Owulacja następuje zazwyczaj 14 dni przed końcem cyklu (od zdaje się 12-16 dni)więc przy cyklu 23 dniowym owulacja wypada na 9 dc czyli że plemniki spokojnie mogą trzy dni żyć. (mogą nawet i 6!). Takim sposobem można zajść w ciąże w 6 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Chodze do ginekologa jak tylko wracam do Polski na urlop i pytalam sie mojej ginekologa bo martwilam sie ze wlasnie te uplawy to sa dziwne i moge cos mie ale wszystko jest ok i piwiedziala mi ze to normanle i ze to moze nie uplawy tylko taka wydzielina mialam lekkie zakazenie ale bralam globulki dopochwowe i jest wszystko ok w cytologi tez wyszlo ze jest wszystko dobrze a taka wydzieline czy uplawy mam zawsze od kad dostalam okres tzn mam tak przez chwile mam ta wydzieline potem krew i jakies 2 czasem 1 dzien to ostatni znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Z tymi dniami plodnymi to juz sama nie wiem jak to jest dzisiaj czytalam ze jezeli mam przykladowa cylk 25 i jest regularny to pdobno juz od 5 dnia zaczynaja sie dni plodne ale mnie sie wydaje malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poajushhass
To co czytałaś to prawda. przy 25 dniowym cyklu już 5 dc jest płodny ale to zależy jeszcze od tego jak długą masz drugą fazę (12 czy 16 dni) a długość ta jest zawsze stała. No i oczywiście od żywotności plemników bo nie zawsze mogą one długo przetrwać a i jeszcze od śluzu płodnego. Może się tak zdarzać że mimo owulacji śluz płodny jest tylko przez niewielki czas i przez to plemniki nie mogą długo przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona199002
Witam powiedzcie mi, czy myslicie ze jest mozliwa ciaza jesli @ mialam od 11.02 do 15.02 i od razu po @ sluz wygladal mi na plodny (przezroczysty). Do stosunku doszlo 20.02 a owulacje mialam prawdopodobnie wczoraj, gdyz dzis mam sluz bialy. Dodam ze mialam ostatnio cykle 31dni. Kiedy najwczesniej moge zrobic test? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1988
a duza jest mozliwosc ze skoro poprzednio moj cykl trwal 23 dni to i ten tyle bedzie trwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1988
nie wiem co juz sama myslec czy jest jednak mniejsze czy wieksze prawdopodobienstwo ze moge zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
moze i dzisiaj ktos mi odp z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triksli
nie ma co gdybać jak nie chcesz zajść w ciążę to się zabezpieczaj a nie wyliczaj dni, ja miałam cykle nie krótsze jak 28 dniowe od kilku lat a ostatnio współżyłam w 6 dniu i to do końca, zauważyłam trochę śluzu, a potem za 2 dni koniec śluzu, ból jajnika i po 23 dniach okres. Tylko że ja nie martwię się tym że zajdę w ciążę. Jakbym się martwiła to bym się zabezpieczyła wtedy jakoś dodatkowo bo widziałam ten śluz. Co do tych plamień, po okresie to spróbuj na początek magnez +b6 przyjmować, tak się często objawia problem z niewydolnością ciałka żółtego i niski progesteron w drugiej fazie, przez to możesz mieć też takie krótkie cykle. Ja jak miałam ten jeden 23 dniowy to też zauważyłam brązowe plamienie tylko pierwszego dnia miesiączki. To byłby problem jakbyś się starała o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Gdybym byla w ciazy to bym sie ucieszyla napewno bym sie nie zalamala a pytam sie na forum poniewaz ginekolog mi powiedzial ze jest nie mozliwe zajscie w ciaze w miesiaczke a w necie wyczytalam co innego wiec tak gdybam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triksli
ginekolog powinien to bardziej sprecyzować, nie każde krwawienie jest miesiączką. Na koniec miesiączka się kończy krótszymi lub dłuższymi plamieniami podczas których już można zajść w ciąże, a większość dziewczyn myśli że jak pojawia sie u nich krwotok to od razu miesiączka. I do puki się pojawia krew to "hurra jestem bezpieczna" a potem jak to się stało że jestem w ciąży. Wystarczy poczytać o krwawieniach o plamieniach różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baida85
hej, wydaje mi się ze Twój lekarz nie ma racji. moje cykle maja zazwyczaj 25-28 dni, współżyliśmy w 5dc i teraz jestem już w 23 tyg ciąży :) z badań usg, które określają wiek ciąży wynika, że do zapłodnienia doszło tego samego, bądź następnego dnia, co oznacza, że musiałam mieć wtedy owulacje. dodam, że okres mi się wtedy jeszcze nie skończył. miałam tego dnia małe plamienia. tak więc wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
Gratuluje tez bym tak chciala ale kazda kobieta ma inaczej mam nadzieje ze i u mnie bedzie poobniejak i u ciebiejamam cykle od 23 di 28 rozne opinie sana ten temat ale jezeli doyslac sie skoro modgabym miec 23 czy24 dc toi to plamienie co mialam to mogla byc owulacja wiec moglabym byc wciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
czy moze ktoras z was zaszla w ciaze w ten sposob tzn w ost dni miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy tylko dla panny mlodej
moja kuzynka zaszla w drugim dniu okresu, jej maz w ta watpil, bo byl wtedy na wolnym z Holandii, wiec nawet testy genetyczne robil, taki niedowiarek, corka jest jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz cykl np 23 dniowy to owulacja jest na 14 dni przed @ czyli w 9 dc a dni płodne zaczynają się 3 dni wcześniej wiec właśnie. W 6 dc. Wiec mozliwosc zajscia jest i to wcale nie mala. Powiedzialabym, ze nawet duza. Dni plodne moga sie rozpoczac jeszcze w trakcie trwania okresu, wiec nie wiem co ten twoj gin wygaduje...chyba, ze mu nie powiedzialas jak dlugie masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
ja wlasnie sie zastanawiam czy bede w ciazy nie ukrywam ze chcialabym aj ci faceci oni chca zawsze uciekac od odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
on wie ze mam takie cykle wszystko ma zapisane pytalam sie jej czy jest mozliwe a ona ze nie bo okres to zluszczanie sie naskorka czy cos takiego w kazdym badz razie powiedzial ze nie i wierzylam w to dopoki nie zaczelam czytac o tym w necie i ze wlasnie bardzo duzo ciaz jest wlasnie poczete w te dni ost miesiaczki jezeli maja takie krotkie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Jeśli masz nieregularne cykle, jest możliwe, że już wtedy miałaś dni płodne. Dokładnie je sobie określaj na przyszłość by mieć pewność. Ja używam do tego celu afrodyty i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
tak tez zrobie nigdy nie zwrcalam uwagi kiedy mam dokladnie dni plodne i z tego co bylo mi wiadomo to oblizalam sobie je nie mniej wiecej z najkrotszego cylku tylko z najdluzszego ale teraz juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
teraz w inernecie obliczalam sobie dni plodne to wyszlo mi ze od 21 lutego mialam dni plodne i skoro przylkadowo ta moja krew oznaczala koniec owulacji co mialam ja 22 lub 23 wiec calkiem duzy jest procent ze jednak zaszlam w ciaze czy dobrze rozumjue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastaa
heh, jak nic wpadłas ! gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×