Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiak1988

Mozliwosc zajscia w ciaze w 6 dc

Polecane posty

Gość Jastaa
no to gratuluje bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
haha nie dziekuje bo to za wczesnie jeszcze i nie chce zapeszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfggehehh
alez mi topik wpadl w oko... ja mam tak samo,dokladnie chodzi o 6-ty dc.stara juz dosc ze mnie baba i az wsztyd przyznac ale do tej pory myslalam ze tuz po okresie nie mozna zajsc w ciaze.schizuje teraz.kiedy najwczesniej mozna zrobic test?czy po nastepnej @ czy tez juz wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
ja zawsze myslalam ze w ciaze mozna zajsc tydzien po okresie tzn ze sa dni plodne i jak zaczelam to wszystko czyta to zdziwilam sie i to mocno ale i tak bebe szczesliwa jezeli okaze sie ze zostane mamusia a test wszyscy pisza inaczej ja zrobie sobie gdzies za nie cale 2 tyg a pozniej jaj nic nie wyjdzie w kilka dni po spodziewanej jezeli nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
a jezeli moge wiedziec to ty tez masz takie krotkie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfggehehh
wlasnie mam dluzsze cykle i nadzieje,ze nie zaszlam w ciaze.Bo jjuz mam male dziecko ,z nastepnym ewentualnie wolalabym poczekac.Choc wierze,ze bedzie co ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
u mnie tutaj w 1 topiku pisze ze skoro sa cykle nie krotsze niz 28 to nie zajdzie sie w ciaze u mnie akurat bywaja krotkie nawet 23 i to coraz czesciej mi sie one zdazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
mam jescze takie pytanko przez caly dzien czuje sie jakos dziwnie czuje sie rozpalona ale podwyzszoneej temp nie mam mam za to obniozona 1 raz 35,6 i przed chwila 35,7 czy moze to miec cos wspolnego z zaplodnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
a w pochwie 37,1 dziwne powyzsze temp biora sie spod pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrych
Hdghf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
prosze o odp dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triksli
Kasiak po pierwsze temperatury nie mierzysz pod pachą i nie po południu, ja po południu czasem mierzę i mam zawsze powyżej 37 nie ważne jaka faza cyklu, mierzę pod językiem. Po drugie nie nakręcaj się bo to nie służy ewentualnemu zajściu w ciążę, a nawet jak uprawiasz seks w dni płodne to nie znaczy to automatycznie ciąży. No i po trzecie warto wiedzieć ile dni trzeba do tego żeby zaistniała ciąża. Plemniki moga od stosunku przeczekać max 5 dni do owulacji, mówi się o 7 nawet ale to juz przesada. Od owulacji do zagnieżdżenia mija od 6 - 10 chyba dni i wcześniej nie ma mowy o żadnych objawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
teraz juz wszystko rozumiem dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
mam pytanko dzisiaj zaczelam czuc tak jakby parcie w dole brzucha czuje jakby byl napiety czy moze to byc zwiazane z pytaniem jakie zadalam oprocz tego sluz bialy ale wodnisty tzn czuje mokro ale na majtkach nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
aha i czy za 2 dni moge juz zrobi test dluzej nie wytrzymam moze juz os wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
hej dziewczyny dzisiaj a wlasciwie z godz temu zrobilam test i niic nie pokazalo czy juz 10 dni po stosumku moze byc wiarygodny powtozyc go w dzien spodziewanej @ czy da sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik dobry jak wszystkie inne
w 10 dni od stosunku to tylko pozytywny jest wiarygodny. Powtórz po miesiączce jak jej nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tak wczesnym stadium ewentualnej ciąży, test robi sobie z pierwszego porannego moczu - wtedy jest największe stężenie gonadotropiny kosmówkowej, czyli enzymu ciążowego, który te testy wykrywają;) Poleca się też nie pić za wiele wieczorem przed zrobieniem testu, żeby mocz był jak najbardziej zagęszczony rano. A na zajście w ciążę w Twoim przypadku to raczej nikła szansa :) ale cuda się zdarzają .. Ale nie sugeruj się tym, że ktoś zaszedł w ciąże po okresie, ba! w czasie okresu.. zwykle są to krwawienia śródowulacyjne, mylnie brane za okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno, przecież nikt ci
tego nie powie,bo nikt Bogiem nie jest. Szczerze wątpię, nawet jeżeli przyjąc że plemniki przetrwały te parę dni w drogach rodnych. Chociaż kto wie, rozne rzeczy sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno, przecież nikt ci
i nie wkręcaj sobie objawów bo to nie ma sensu. teraz cokowiek cie zakłuje zaboli, poczujesz jakis zapach to od razu sobie ciąże bedziesz wkrecac, daj spokój. to twoja autosugestia. poczekaj az ci sie okres spozni i wtedy bedziesz wiedziala. Mi objawy najwcześniejsze zaczęły sie w okolicach spodziewanej @ a mdłości i inne takie od 7 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w życiu nie mogłaś zajść w ciążę w 6 dniu cyklu autorko pewnie teraz już wiesz że to jest niemożliwe, jeżeli masz cykle 23 dniowe to na 100% są one bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×