Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ann_alone

SAMOTNI RODZICE - LEGIONOWO

Polecane posty

Gość ann_alone

Witam, czy są może jacyś samotni rodzice z Legionowa lub okolic?Mieszkam tutaj już 2 rok,sama z dzieckiem,lat 7 i czasami jest mi cholernie ciężko,nie mam żadnych znajomych ( miałam ale bardzo się zawiodłam). Moja rodzina jest ponad 300 km stąd. Pracuję, mały chodzi do przedszkola, każdy dzień wygląda tak samo - praca,dom,praca,dom....weekendy spędzamy tylko we dwójkę.Zaryzykowałam przeprowadzkę bo chciałam odciąć się od przeszłości, z nadzieją na lepsze życie a teraz chyba żałuję bo czuję się bardzo samotna i ta rzeczywistość powoli mnie przygniata. Stałam się też nieufna wobec ludzi bo już kilka razy się zawiodłam. Potrzebuję prawdziwego przyjaciela, który dobrym słowem potrafiłby wesprzeć. Moje dziecko też potrzebuje kontaktu z rówieśnikami poza przedszkolem. Już sama nie wiem co robić, poświęciłam tak dużo żeby tu przyjechać, wyjazd oznacza porażkę i kolejny błąd w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_l
Cześć, Moja sytuacja jest nieco inna, jestem tatą dwóch chłopców w wieku 6 i 9 lat i niestety ja się z nimi tylko "widuję" i dla mnie weekend spędzony z dzieciakami jest cudownym zwieńczeniem tygodniowego oczekiwania. To tak na wstępie. Jeśli chcesz pogadać to odezwij się na maila. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×