Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julcia1204

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży przed miesiączką?

Polecane posty

Gość Julcia1204

Hej, staram się z mężem od 7 miesięcy o dziecko. Na razie bez rezultatów. Kolejnej @ spodziewam się 4 marca. Z tym że od 2 dni piekły mnie od czasu do czasu sutki czego w życiu tego nie doświadczyłam. Mam zero objawów przed @, co zawsze miałam. Dzisiaj kawa mi nie smakuje - wydaje się być kwaśna, i chyba jej nie dopiję :o. Nie chcę się rozczarować, ale byłabym szczęśliwa gdyby w końcu nam się udało :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
nie miałam żadnych -cykl jak co miesiąc. I to tak samo miałam przy obu ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia1204
I dodam że w tym cyklu zażywałam wiesiołek i stosowałam testy owulacyjne i pokazał mi 2 kreski co do zbliżającej się owulacji, i staraliśmy się, tzn kochaliśmy się z przyjemności, a nie żeby dziecko zrobić. Dam znać jak poszło :). Napiszcie jak u Was było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
a miesiąc wcześniej nim zaszłam to miałam jak nigdy wcześniej ból piersi od prawie połowy cyklu. myślałam że się udało a tu okres nadszedł jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggbf
stan podgorączkowy i mrowienie w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka-śniegotka
Julcia, ja miałam normalne bóle jak przed @, z tym że miałam dużo białego śluzu a zawsze jestem raczej sucha na 2-3 dni przed @. Ból, powiększenie piersi i smaki - niesmaki zaczęły się ok 6-7 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki01
a jakie testy owulacyjne stosowalas ?? ja kupilam teraz ten clarblue digital - ktos go stosowal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia1204
Ja kupiłam jednocześnie na allegro u sprzedawcy zostanmama oraz w Rossmannie LH Test, i na pewno są lepsze wg mnie te z Rossmanna - są dokładniejsze, bardziej przejrzyste. Więc lepiej dopłacić dużo, ale mieć bardziej pożądany wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erertryty
W obu ciążach miałam objawy typowe dla nadchodzącej @ - ból brzucha i lekki ból piersi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia1204
Dla mnie zastanawiające jest to że kompletnie nic nie czuję przed @ w tym cyklu, jedynie co to te sutki piekące, czego nigdy nie miałam. Jejuś ale bym była szczęśliwa jeśli okaże się że będzie dzidzi :). Piszcie jeszcze kobitki, czy zauważyłyście zmiany w swoim organizmie przed spodziewaną małpą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amphetamine
hej. 13 dni temu miałam stosunek z facetem. od około 5 dni mam bóle podbrzusza,( od czasu do czasu odczuwam jak by mi ktoś szpilki wbijał ), mdli mnie i jestem osłabiona... Czy możliwe,że mogę być w ciąży? okres powinnam dostać 8 kwietnia. pomóżcie! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest mozliwe to zebys juz miala objawy ciazy. Skoro okres masz dostac 8 kwietnia to oznacza ze owulacje mialas ok 25 marca. Stosunek byl 13 dni temu czyli okolo 15 marca. Prawdopodobienstwo bardzo male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorkowass
ja mialam białe upławy i bol piersi mocniejszy niz zazwyczaj przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnych objawów. Pojawiły się dopiero koło 6 tygodnia ciąży- głównie mdłości i nadwrażliwość na niektóre zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromne zmeczenie i apetyt, juz w pierwszym miesiacu ciazy, i takie dziwne laczenie jedzenia. Zjadlam zupe ogorkowa zagryajac paczkami. A paczki nie cierpie i nigdy ich nie jem. Bylam wtedy chyba w 2-3 tyg ciazy. I ciagle chcialo mi sie spac, ale tak powaznie , mocno spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzsssssdee
ja mialam, a zawsze mowilam ze nie ma objawow przed@u mnie to bylo, wlasnie tez kawa nagle przestala mi smakowac, brodawki zrobily sie ciemniejsze, gruczoly na sutkach sie powiekszyly, parcie na sikanie, zolty dziwny kolor moczu, sliniotok, bolace piersi ale nie jak na okres tylko jak by rosly, powiekszenie wzgorka lonowego, uderzenia goraca,temperatura ciala wysoka, normalnie jak ktos mnie dotknal to sie dziwil dlaczego taka goraca jestem,problem z jelitami,mialam i nawet do tej pory mi sie zdarzaja rozwolnienia, wzdecia brzucha,mdlosci,pierwszy raz mi sie zdarzylo zebym miala tyle objawow przed@to nie jest moja pierwsza ciaza i moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzsssssdee
a i po zakonczeniu dni plodnych , duzo bialego mokrego sluzu, normalnie mokro w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczek cwiklowy
Jestem bardzo na bieżąco dlatego postanowiłam opisać moje objawy potwierdzonej już ciąży. W 21 dniu cyklu (przy cyklach około 27 dniowych) ból obu jajników kilka dni potem ból jak na miesiączkę - byłam pewna, że znowu ją dostanę - skurcze brzucha i ból jajnika raz jeden raz drugi. Zmian koloru piersi nie zauważyłam, ale były takie jak zwykle przed miesiączką czyli trochę ociężałe i może troszkę większe sutki. Podobnie z wydzieliną - u mnie tak jak przed miesiączką. Test zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny (w sumie potem wpatrując się dostrzegłam bardzo bladą drugą kreskę). Pamiętam, że rano trochę zakręciło mi się w głowie. Test 2 dni później odczytany po wskazanych na teście 5 minutach jak najbardziej widoczne 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×