Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

womanontheway25

kto chce sie ze mna odchudzac? szukam dziewczyn powyzej 70kg!

Polecane posty

razem bedziemy sie wspierac, mailowo albo tutaj ja ide na silownie od jutra Zaczynam swoja diete koncze z cola ktora dziewczyna chce powaznie do tego podejsc? bedziemy sie wazyc , mierzyc i mozna powiedziec ze scigac szukam kolezanek po fachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skulla
Ja mogę tylko ze ja waze 116.9 wiec nigdy cie nie dogonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skulla
chciałabym tyle ważyć co Ty seksowna i powabna. Byłabym już wtedy chuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna i powabna
Nic prostszego, odchudzaj się z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie musimy sie scigac Od czego zaczac? ja teraz wracam do pracy Po pracy mojej,wieczorem ustale plan diety na tydzien , cwiczen i bede sie tego trzymac chce schudnac 15/ 20 kilo Wygonic lenia z siebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też zrobię bo w maju 2013 r biorę ślub i schudnąc to mój cel główny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona wśrod hollywod
przyłanczam sie do Was jaką dietę proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja ważyłam zaczynając dietke 76 kg=)))odchudzam się od 8 lutego więc mogło mi troszkę zejść=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bedziemy pisać tutaj czy przeniesiemy się na forum diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczka...
JA TEZ CHCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tutaj lepiej? nie bedzie tak tloczno! Ale szukam osob ktore naprawde tego chca i nie zawala macie jakies wskazowki jak? Rady 1000 kcal?? nie chce glodowek.... ja myslalam 1000 kcal jesc godzina marszobieg, pozniej bieg, plus gimnastyka. Rower w weekend jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze niech kazda napisze cos z Was jak a pozniej ulozymy wspolny plan na tydzien napiszcie co lubicie jesc co jest zdrowe ja np. zawsze na sniadanie: serek wiejski lekki tylko 120 kcal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona wśrod hollywod
ja stosowałam diete plaż południowych i schudłam w ciągu 2 tyg 2 kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm=)) ja jestem ponad 2 tyg na 1000kcal i jest ok=)) jem 3 razy dziennie bo więcej mi nie pasuje=)) nie jemm białego pieczywa i słodyczy=))czasami gorzką czekoladę ale to góra 2 kostki albo np batonik mussli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowna i powabna
Piszczcie, piszczcie... Zjem prosiaka i zaraz do was dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie chcę żadnej diety rozpisanej przez kogoś, bo na tym owszem się chudnie, ale potem jojo gwarantowane bo się tęskni za swoimi smakami. Myślę, że mozna jeśc wszystko tylko w rozsądnych ilościach. Biorąc pod uwagę wszystkie diety jakie znam mój dzisiejszy jadłospis wyglądał tak: Śniadanie: 2 kanapki z razowym i wędliną II śniadanie Jogurt truskawkowy 200 g Obiad : pierś kurczaka, ryż, sałatka szwedzka Myślę, że dziś nic więcej nie zjem. Powinna być jeszcze kolacja i podwieczorek ale z tego co zjadłam wychodzi i tak już z 1400 kcal więc nie będę ryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegowata tośka
Jogurt owszem, ale naturalny. Owocowe są słodzone, maja barwniki i inne parchy! Taki czerwony kolorek w jogurcie powstaje miedzy innymi dzięki suszonym muszkom jakimś-tam ( nie pomnę nazwy tych żyjątek). Od kiedy dowiedziałam się o tym nie ruszam kolorowych jogurtów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasasa
Nie idż na tą siłownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u mnie ciezko z cwiczeniami, mam młodego w domu i to po nim w sumie musze sie odchudzic ( w ciazy mi sie przytyło) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasasa
E441 to znajdująca się w większości jogurtów żelatyna, produkowana z kości i skór różnych gatunków zwierząt. Wegetarianie powinni więc raczej szukać jogurtów, które zagęszczane są pektyną (E440) lub skrobią (E1400 do E1500). Warto wspomnieć, że odpowiedzialna za piękny kolor jogurtów smakowych substancja E120 to nic innego jak kwas karminowy, barwnik pozyskiwany z odwłoków jednego z meksykańskich gatunków pluskwiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasasa
Mi tez po ciąży ,chociaż nie tylko! Siłownie odradzam! Kiedyś miałam 36 troszkę mi sie przytyło i z 38 chciałam wrócić do 36 Poszłam na siłownię ! Pół roku trzy razy w tygodniu po dwie godziny w tym sauny ! W połowie przestałam wchodzić w swoje ulubione dżinsy(bez streczu,całkowicie nierozciągliwe) Kiedy rzuciłam siłownie miałam już rozmiar 40 w porywach do 42 Koszmar w miedzyczasie ciąża i 44 W tej chwili 42 ale na siłownię sie nie wybieram! Nie będe żreć po 18tej Za dwa lata może wróce do dawnej wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ebdzie tak zle ewelina, u mnie rozmiar 44-46 spodnie. Nie wchodze w nic sprzed porodu a i czuje sie nie soba:/ miałam cc i ciezko było z gojeniem sie rany wiec dopiero teraz po 8 miesiacach zabiore sie za siebie ale ja mam 20 kilo do zrzucenia...10 bym chciaął chociaz do wiosny :(*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota80kg
Czesc Przygarniecie mnie do swego grona kobietki? Ja od dzis zaczełam diete Kopenhaską-przy wzroscie 164 cm waze 80 kg Tak wiec MUSZE schudnąć 20 kg,ale na początek jak sie uda 5 to bede bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej kobieto, kopenhaska to nie dla mnie.... dla mnie najgorsze jest to ze ja nie wiem w jaki sposob mam sie odchudzac....myslałam o Dukanie ale tez nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota80kg
ja jestem zdecydowana na d.K Moja szwagierka byla na niej i schudła 12 kg,trzeba tylko umiejetnie potem wyjsc z diety,ona sie potem b.zdrowo odżywiała i łącznie w 6m-cy schudła 30 kg. Ale startowała z prawie 100 kg. Ja mam bite 80,rok temu urodzilam,po porodzie wazyłam 68 i w rok utyłam 12 kg :/ i zaznaczam,ze wszystko u mnie ok z hormonami,z tarczycą-zwykłe obżarstwo,zwłaszcza wieczorami ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest wszytsko ok ze zdrowiem po prostu brak dyscypliny i tyle :/ nawet ruchu mam dosc jak to przy dziecku ale nadrabiałam szczegolnie słodyczami i fast foodami. Ja zaczynam od 96 niestety przy wzr 170...nigdy tyle nie wazyłam :/ musze schudnac ale potrzebuje wsparcia bo moj facet sam nie wie czego chce, jak go pytałam o to to powiedział ze mnie kocha taka jaka jestem ale dla zdrowia pare kilo mniej nie zaszkodzi ;) i gadaj tu z facetem, dał mi jasno do zrozumienia:) wiec ja zaczynam od dzisiaj....juz kawe wypiłam z mlekiem bo musze, inaczej sie nie obudze tylko nie wiem co dalej:) chyba zero słodyczy, soków, ziemniaków, chleba i MZ wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najfajniejsze jest to ze nie mam wagi w domu:) ''waze'' sie na starych dzinsach zprzed ciazy.... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu jakies odchudzaczki? :) czy zaszyłyscie sie przed lodówkami:) hehehe:) ja juz po sniadaniu, 3 kromki ''wasy'' z cienko posmarowane serkiem ze szczypiorkiem i plasterkami ogórka swiezego. No i porannna kawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×