Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nie chcialabym byc niegrzeczna

co myslicie o butach wojasa?

Polecane posty

Gość gość
Nie miałam ich nigdy, ale z wysokiej półki jakościowej to na pewno różnicę robią buty Amoreshoes. Marki możecie nie znać. To nie jest górna półka cenowa, ale jakościowa już zdecydowanie tak. Zobaczcie sobie w necie np. ich czółenka. Te buty mają w sobie to coś, ten konkret. Ale przecież każdemu może pasować inny styl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana d
ja tam lubię najlepiej zamawiać buty różnych marek na schaffashoes. Jeszcze nie trafiłam tak żebym była niezadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona_Pawełka
Są bardzo wygodne i trwałe. Ja mam jedne już 5 lat i są tylko delikatnie zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszzkatrak
Ja mam pozytywne opinie na temat butów Wojasa , mam parę butów i są nadal w dobrym stanie i nie mam jakiś negatywnego zdania o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jah1958
Fajne, dopóki nie trzeba skorzystać z reklamacji i wtedy wysyłając buty do serwisu Wojasa dowiadujemy się że: - ubieramy je niewłaściwie - użytkujemy je niewłaściwie - ogólnie to nasza wina ze się rozleciały - generalnie powinniśmy ich przeprosić, i podziękować że z łaski nam odpisali wiec jak są dobre buty Wojasa to fajnie, ale jak się psuja to tylko w sądzie się można dogadać - lecz niestety szkoda czasu ... Wiec nie kupować u nich niech zbankrutują złamasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWojtek
Niestety potwierdzam negatywne opinie o butach Wojas.. kiedyś były dobre, ale aktualnie firma prezentuj***ardzo niską jakość... i jak zawsze klient coś źle robił... nie polecam.. byłem stałym klientem i naweet bardzo zadowolonym.. teraz produkują buble.. zalezy jak się trafi, niestety nie uznają reklamacji... są inne firmy.. więc mamy wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary

Miałem do tego roku klapki Wojasa, a mam jeszcze dogorywające już buty zimowe. Wytrzymały sporo lat. Potwierdzam że zapaszku nie ma - co ważne ;) Tylko właśnie. To były buty kupione lata temu. Dzisiejsze opinie nie dają poglądu. Oprócz kilku konkretnych którym widać że na prawdę się buty popsuły, reszta wpisów to walka podstawionych pracowników firmy i ich konkurentów. Wstyd kłamcy ze wszystkich stron. Wstyd. Nie napiszę co zrobię i czy kupię. Może wam nie zapłacą za hejt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty treckingowe

Buty za 350zł po jednym dniu noszenia poraniły mi stopy i wyladowały w smietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarna jakość

Nosiłem buty Wojas od wielu lat, ale od jakiegoś czasu są problemy z podeszwami, które nagle się przecierają, pojawiają się dziury. To nie jest tylko jakiś margines, ale normalka. Szkoda, że ta firma się tak dała sprzedać... Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Wojas oszukuje lydzi na godzinach, wprowadzili przymusową godzinna przerwę w ciągu dnia, ale kiedy są dwie osoby to żadna nie może opuścić stanowiska pracy, więc nie może wykorzystać tej przerwy. Dzięki temu każdy pracownik kilkanaście godzin miesięcznie pracuje za darmo. Przez rok składa się to na dodatkowy miesiąc pracy w nadgodzinach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedyś miałam buty wojasa i długo w nich chodziłam, były super. Niestety obecnie to jest kpina. Ostatnio reklamowałam torebkę zakupioną za 500 zł, po 3 miesiącach zaczęła pękać skóra. Reklamacja oczywiście nie uznana, gdyż stwierdzono, że to uszkodzenie mechaniczne. Mam zamiar reklamować ją jeszcze raz, ale czytając powyższe komentarze zastanawiam się czy to jest sens skoro wszystkie reklamacje odrzucają. Jedno jest pewne-już nigdy nic tam nie kupię i wszystkim będę odradzać tą firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedyś miałam buty wojasa i długo w nich chodziłam, były super. Niestety obecnie to jest kpina. Ostatnio reklamowałam torebkę zakupioną za 500 zł, po 3 miesiącach zaczęła pękać skóra. Reklamacja oczywiście nie uznana, gdyż stwierdzono, że to uszkodzenie mechaniczne. Mam zamiar reklamować ją jeszcze raz, ale czytając powyższe komentarze zastanawiam się czy to jest sens skoro wszystkie reklamacje odrzucają. Jedno jest pewne-już nigdy nic tam nie kupię i wszystkim będę odradzać tą firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhhh

Ceny z kosmosu i wszystkie w miarę fajne buty robią z tego badziewia crazy horse (podobne do nubuku), które się łatwo niszczy, co widać nawet na butach z ekspozycji, które niszczą się od samego przymierzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient

!!! - SKLEP  WOJAS NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW W SKLEPACH STACJONARNYCH , A W MOIM PRZYPADKU OD MOMENTU ZAKUPU DO MOMENTU ZWROTU NIE MINĄŁ 1 dzień – ŻADNEJ INFORMACJI W SKLEPIE ANI OD SPRZEDAWCY .SKLEP CHCIAŁ TOWAR PRZYJĄĆ , ALE PIENIĘDZY NIE ZWRÓCI , TYLKO DA W ZAMIAN KARTĘ PODARUNKOWĄ Z WYPISANĄ SUMĄ , ZA KTÓRĄ JESTEM ZOBOWIĄZANY DO ZAKUPU TYLKO W SKLEPIE "WOJAS"  TOWARU !!!! NIE OTRZYMAŁEM JEJ GDYŻ NIBY Z POWODU BRAKU ŁĄCZA Z SIECIĄ NIE DAŁA SIĘ WYGENEROWAĆ !!!  LUDZIE !!! -  SKLEP OBRACA MOIMI PIENIĘDZMI !!!! - DLATEGO OSTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W SKLEPACH "WOJAS" - BRAK ‘’DOBREJ WOLI PRZEDSIĘBIORCY”!!!!!! NAJLEPIEJ ROBIĆ ZAKUPY ONLINE GDYŻ ZAWSZE MASZ MOŻLIWOŚĆ ZWROTU LUB WYMIANY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisi

Nie polecam! Kupiłam w tym sklepie sandały , które okazały się z krzywo przyszytym pasem , co powoduje dyskomfort, nie prawidłowe układanie stopy w sandału i ból przy chodzeniu. Następnego dnia od momentu zakupu złożyłam reklamacje ale ona została odrzucona przez producenta. Nie tracąc nadzieje spróbowałam zadzwonić na odział reklamacji, z tej strony Pani odpowiadała  bardzo nie miło , zauważyła mój akcent i nie wiadomo z jakiego tematu zarządała do siebie i Polski większego szacunku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Porażka !! Nie polecam, po czterech miesiącach nieznacznego użytkowania, zaczęły się przecierać podeszwy. Reklamacja została odrzucona gdyż stwierdzono że jest to powodem użytkowania. Jeżeli ktoś potrzebuję buty na wystawkę a nie do chodzenia to są doskonałe, natomiast jeżeli ktoś chce w butach chodzić to ODRADZAM!!! Od dzisiaj markę Wojas omijam szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatalna jakość obuwia i obsługa klienta. Reklamacje odrzucane, sprawa skończy się w sądzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×