Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

DZIWNY FACET

Polecane posty

Na nk napisał do mnie znajomy mojej koleżanki ze bardzo mu sie podobam , chce mnie poznac itp. itp. czy dam mu swój telefon itd. Odpisałam mu ze nie znajomym nie podaje swojego numeru... napisał mi ze to rozumie, ze kiedy bym sie chciała spotkać...zebym go pytała jesli mnie coś będzie interesowało. Słuchajcie...nie odpisałam mu przez jeden dzien bo mam studia, nie mam czasu na siedzenie na nk, a ten napisał mi z pretensjami...ze jak ja moge nie odpisywac i czy go olewam..:( no myslałam ze padne. facet mnie nie zna a pisze takim tonem ze szok:( sama nie wiem co mam mu napisac, bo denerwuje mnie taki nachalny ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie odpisuj
albo napisz że nie jestes zainteresowana, masz chłpaka itd. ten facet jest zdrowo walniety emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania15frombork
on ma rację zachowałas sie jak ostatnie dno jestes z patologicznej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kniiggyb
Ja pie.rdo.le. I juz wiesz, ze nie masz po co mu odpisywac. Niedorozwoj jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedouczona
Hahaha a to dobre, ale sama miałam jeszcze lepszą sytuacje, jakiś palant napisał do mnie na fb, ja go zlałam i napisał do mnie, że jestem blond szmatą i na dodatek pisać nie umiem :P hahahha Padły jeszcze inne, ciekawe epitety hahah jakas urażona duma, czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evilonarski
niedouczona - po prostu jakiś prostak. Jak chcesz poznać stabilność emocjonalną danej osoby, to nie odpisuj przez jakiś czas. Ja ostatnio podałem maila takiej jednej dziewczynie i dwa dni już czekam - za żadne skarby nie napiszę znowu, bo sobie jeszcze pomyśli, że jestem jakiś psychol, czy coś w tym stylu, cierpliwie czekam :D Ale suka mogłaby już odpisać, ile kurwa można czekać? :D :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×