Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ze Śródmieścia Południowego

Kariera w finansach

Polecane posty

Gość ze Śródmieścia Południowego

Witam, skończyłem obecnie kierunek ekonomia ze specjalizacją systemy informatyczne e-biznesu. Wybrałem ta specjalizację, bo chciałem iść bardziej w informatykę w biznesie czyli pisanie aplikacji biznesowych etc. etc. Los chciał, że prace znajdowałem najpierw w zwykłych sprzedazówkach przez telefon a teraz w banku jako doradca. Pomyślałem, że wiek 26 lat to już najwyższa pora na ukierunkowanie się co chcę tak na prawdę robić. Jako, że w bankowości pracuje ponad rok pomyślałem, że idealnie by było zrobić dwuletnie magisterskie z finansów i rachunkowości. Tylko pytanie gdzie? Akademia Leona Koźmińskiego czy SGH? I jaka specjalizacją? AUDYT I KONTROLA W BIZNESIE czy może RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA I CONTROLLING a może właśnie BANKOWOŚĆ? No i między czasie nauczyć się perfecto angielskiego i niemieckiego. Ale czy warto robić drugie studia? Chce zostać analitykiem finansowym w banku bądź audytorem. Ale jak klaruje się branża finansowa? Moja kobieta obecnie prowadzi multiagencję ubezpieczeniową i dobrze Jej idzie. Minus taki, że od rana do wieczora jest poza domem, bo ciągle praca i praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgbdfgvgdvde
masz studia to po co Ci kolejne, ja skończylam rachunkowość i na studiach się nic ciekawego nie dowiedzialam. Idź na dobre kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze Śródmieścia Południowego
Znajomy mi podpowiedział, że lepiej abym zrobił po mojej ekonomii podyplomowe z Finansów i Bankowości na SGGW a także potem na SWPS podyplowe na anglistyce specjalizacja angielski ekonomiczo-biznesowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
polecam karierę w renomowanej firmie doradztwa finansowego OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze Śródmieścia Południowego
OVB? A jakie warunki finansowe, umowa o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×