Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mineralny

Za co się ma kategorię E w wojsku

Polecane posty

Za co się dostaje kategorię E w wojsku która oznacza trwałą i całkowitą niezdolność do czynnej służby wojskowej zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie mobilizacji oraz w czasie wojny. Mam kolegę zdrowego jak ryba - chodzi do pracy fizycznej, nawet na siłownie a dostał taką kategorie i niby sam nie wie dlaczego, myślicie , że coś ukrywa ? Za co wasi znajomi dostali E na poborze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
przeciez wosjko w Polsce jest zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google gryzie 🖐️ "kategoria E - oznacza trwałą i całkowitą niezdolność do czynnej służby wojskowej zarówno w czasie pokoju, jak i w czasie mobilizacji oraz w czasie wojny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujogrom
Może dostał za kasę. Słyszałem , że za brak jąder też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaki jeden...
Może mieć np jakąś chorobę którą mógłby zarazić inne osoby w swoim otoczeniu, może być choroba psychiczna, albo znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kasę nie bo zbyt dobrze go znam, poza tym wtedy on nie pracował a z tymi jądrami pierwsze słyszę , ale żeby od razu E ? przecież z tym ludzie normalnie żyją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgfesargrea
moze ma raka albo padaczke ale tym sie nie chwali glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w konspiracji
może psychicznie niebardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgfesargrea
nie ma czego zazdroscic mu w kazdym badz razie Mineralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja mu nie zazdroszcze bo za darmo pewnie tego nie ma tylko mnie zastanawia na co moglby byc chory skoro dostal E. Moj inny kolega ma duza wade wzroku na 1 oko a dostal D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilometerr
u mnie jeden koles na pozor sprawny tez dostal kategorie E, bo kiedys mial problemy zdrowotne i mial kilka operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuj
Mineralny nie wnikaj w to, dostal bo miał dostac taka kategorie, wszystkiego sie znajomym nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam nie gadajcie
moze ma platfusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalem tylko z ciekawosci bo jakby np dawali kat E za brak jąder lub jądra i bym sie o tym dowiedzial to nie pojde do niego i nie powiem mu : nie masz jaja. To byłoby poniżej godności.Nawet przykładowo jakbym się coś takiego dowiedział to zachowałbym to dla siebie. Ok koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość major Gruda-Rupieć
zgodnie z tajną instrukcją kategoria E oznacza "przydatność do służby wojskowej jako zastępcza bomba lotnicza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak jader hahahaha to jakis kawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czynski
ja mam kategorie E na chore oczy mam jaskre i pracuje fizycznie i nie nosze okularów widze normalnie . ale ja lecze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już chyba nie dostaje sie żadnych kategorii :p a kiedyś znajomy mojego ojca dostał E z powodu tego, że na jedno ucho gorzej słyszal, ale nie że wcale, tylko gorzej niż na zdrowe ucho...ale podobno nie da sie tego symulować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze się dostaje kategorie, dzisiaj moze nie ma poboru (wcielenia do armi na jakiś tam okres czasu) ale cała reszta procedury jest identyczna, chłopak który rocznikowo ma 18 lat staje na tzw. kwalifikacje wojskową, wypełnia ankiety inne papiery, ma komisje lekarską, badania, w d**e zajrzą, fiuta obejrzą i jaja ci podyndają, wszystko tak jak kiedys, potem trzeba jechać do WKU o przeniesienie do rezerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choroba taka, że bez leków nie da rady funkcjonować i nie przeżyje. Może mieć np. chory żołądek, wątrobę, serce, coś z krążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA WAWRUSZKO 23 LATA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem kolesia siedzącego obok mnie wlepili mu kategorie E za noge w gipsie wysoki napakowany rok 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np za dużą wadę wzroku obydwu oczu dostaje się E, chociaż koryguje się ją szkłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. za jednooczność, kiedy mając dwoje oczu widzi się tylko jednym, a drugiego nie da się leczyć ani korygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojskowa kategoria E to inwalida na rencie chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cou
Ja mam kategorię D, jestem chory na padaczkę miokloniczną z napadami nieświadomości, i także noszę okulary. Nie wiem tylko co oznacza, że ktoś jest ''przeznaczony do służby w OC''. Objawy które tu opisujecie pasują raczej do mnie, i nie widzę powodu by mi dać kategorię E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×