Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WreszcieSchudne

Zaczynamy Odchudzanie !!!

Polecane posty

Cześć kobitki ! Zakładam ten temat z jednego problemu, jakim jest brak motywacji. Nie wiem sama ile tygodni odkładam już przejście na dietę :/ A ja chcę zacząć równo od poniedziałku, dieta 1000kcal i a6w + oczywiście jakieś brzuszki itd. Mam 16 lat, i ważę 64. Moim celem jak na razie będzie 55 do wakacji ! Tak strasznie chciałabym schudnąć, ale motywacja jest na serio słaba :/ Myślenie o tym jak to będzie jak już schudnę też nie nie dajee.. wczoraj był poniedziałek jakoś poszło , natomiast dzisiaj już nie wytrzymałam i objadłam się tak, że to porażka :( Zakładam ten temat dla dziewczyn które mają podobny problem.. odchudzanie w grupie idzie lepiej ! będziemy się wymieniać wszystkim co zjadłyśmy, co robiłyśmy, będziemy poruszać różne problemy! ale przede wszystkim razem przeżywać wszystkie sukcesy i .. porażki niestety też:p To coo? Która jest ze mną? ;) Na razie proponuje, znów przez te kolejne 5 dni powoli się przygotowywać do diety, ale od kolejnego poniedziałku (tj.05-03-2012) WZIĄC SIĘ W GARŚĆ I ROZPOCZĄĆ ODCHUDZANIE Z grubej ruryy ;) możecie pisać na gg. 41256688 ! czeekam naaa was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×