Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza1191

Po jakich studiach można pracować w LABORATORIUM ??

Polecane posty

Gość henryk345t5
No generalnie to wydaje mi się, że głównie po jakiejś chemii lub fizyce. Ewentualnie może po analityce medycznej, ale to już tak bardziej w służbie zdrowia. W sumie chyba też technicy mogą pracować w laboratorium, wiem ze u nas w http://bridgestone-poznan.pl/kariera właśnie szukają technika do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dronka

hej, podbijam temat.

12 lat temu skończyłam biologie, nie pracuje w swoim zawodzie i nigdy nie pracowałam. Zawsze podobała mi się praca w laboratorium, ale w sumie nie robiłam nic żeby jej znaleźć.

Od razu po studiach załapałam się do biura: sprawy handlowe, zaopatrzeniowe, sprawy celne. Wydawało mi się ze złapałam Pana Boga za nogi. Początkowo było ok, ale potem wpadłam w rutynę, powoli wypalałam się, bo tak naprawdę nie lubię tego, a nawet nienawidzę!! Jak rano wstaje do roboty to krew mnie zalewa... po dłuższym wolnym mam nieprzespaną noc,  ze znowu ta robota. Nie mam jeszcze 40 -tki i  tak sobie myślę ze chciałabym robić to co zawsze mi się podobało. Praca w laboratorium. Osoby wypowiadające się  tutaj  piszą ze praca jest ciężka, słabo płatna...ale przynajmniej robi się to co się lubi. Ciężko pracować mogę....gorzej z wypłatą, ale z drugie strony czasem warto zrobić krok do tylu niż tkwić w marazmie.

Potrzebuję porady: od czego zacząć. Czy jakiś kurs obsługi sprzętu laboratoryjnego? czy może już od razu podyplomówka... czy waszym zdaniem całkowicie wypadłam z rynku? - zero doświadczenia, zero praktyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Pracuje w laboratorium, niestety teraz mamy remont, ordynator szpitala zamówił nowy sprzęt chłodniczy, firma nas oszukała, zamówił z Bolarusa, polecamy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×