Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MICHAŁ_LUBLIN

ALIMENTY A PREZENTY

Polecane posty

Gość MICHAŁ_LUBLIN

PROSZĘ O POMOC I RADE. MAM WYROK-ALIMENTY. ALIMENTY PŁACIŁEM PRZEZ 4 LATA RAZEM OK. 28.000,00 MAM PRZELEWY. MOJEJ EKS ODBIŁO I PODAŁA SPRAWE DO KOMORNIKA, MÓWIĄC IŻ NA PRZELEWEIE NIE MA SŁOWA ALIMENTY A ONA TO POTRKATOWAŁA JAKO PREZENTY!!!. CO MAM ROBIĆ. JA UCZCIWIE ZAPŁACIŁEM A ONA RŻNIE GŁUPA. PROSZE O PORADE, BOKOMORNIK MI SIE DOBIERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE OCIEC
A NIE PRZYSZŁO CI DO ŁBA ŻEBY ZAMIAST DRZEĆ RYJA NA BABSKIM FORUM, ODŻAŁOWAĆ STÓWKĘ I UDAĆ SIĘ PO PORADĘ DO PRAWNIKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa85
tak jak mój poprzednik napisał udaj się do prawnika, on Ci najlepiej doradzi. Ale powiem Ci co ja o tym myśle... ona Ci gówno może zrobić. wpłacałeś jej pieniądze na konto, masz pokwitowania, a że nie ma tam napisane, że to alimenty to nic nie znaczy. Twoja była nie ma prawa decydować co jest "prezentem" a co alimentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE OCIEC
O widzisz. Już ci jedna niedouczona byle-co gada. Zakładaj sprawe w try-miga!!! Bo to co ci komornik weźmie, to już do ciebie nie wróci. A nabierze ile zdąży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiesz nie radz
istnieje cos takiego jak tytul przelewu .Tylko prawnik poradzi , nie kafe . tu kazdy bardziej madry od madrzejszefo .A poniewaz jestem ex obiektyenie radze udaj sie do prawnika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiesz nie radz
sorry okropne literowki popelnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę współczuje takiej eks... nie wiem jak można w taki sposób się zachowywać. Nic dziwnego, że później faceci traktują nas tak jak traktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×