Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoświadczona mama mamiko

czy wasze dzieci też tak czasem mają?

Polecane posty

Gość niedoświadczona mama mamiko

Moja 4 letnia córka podczas zabawy w barbie powiedziała coś co ją chyba zawstydziło i ja to ze zdziwieniem powtórzyłam ,nagle spuściła głowę i zaczeła płakać ...i tak przez 10 minut ,próbowałam z nią rozmawiać dlaczego tak się zachowuje i czemu płacze a ona mnie odpychała .Zgasiła światło i mówi że idzie spać...długo się dąsała ...nie wiem martwie się czy to normalne zachowanie??? czy dzieci moga tak reagować na wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiapa
Bardzo normalne i może byc tego co raz wiecej,czym starsza tym może wiecej sie wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiapa
Tylko,że jak moja córka się wstydzi czegoś nie robie z tego żadnego problemu,moja reakcja na jej wstyd zawsze była taka jakby nic złego się nie stało,że nie ma powodu do wstydu i dlatego teraz przy mnie nawet jak coś powie czy zrobi przez co mogłaby sie zawstydzić to sie nie wstydzi na nawet sie z tego śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona mama mamiko
powiedziała że lalka barbie się upiła...ija z niedowierzaniem spytałam się co zrobiła upiła?(zdziwiło mnie to skąd zna takie słowo ,u nas nikt nie pije)mówimy tylko czasem przy niej o sasiedzie że jest pijakiem i może stad to wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×