Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agaczar13

lodówka z systemem NO FROST

Polecane posty

Hej mam zamiar kupić nową lodówkę, mam pytanie czy warto dokładać do funkcji bezszronowej NO FROST???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Też niedawno miałam ten dylemat, ale ostatecznie wybrałam lodówkę bez tej funkcji. Użytkuję ją od połowy grudnia i jak dotąd nie mam zarzutu, na ścianach nie ma szronu, w zamrażarce również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto:-) mam taką lodówkę z LG już prawie 2 lata. Nie wiem, co to rozmrażanie. Dodatkowo np warzywa dużo dłużej są świeże. Trzeba tylko pamiętać , że wędliny czy ser trzeba przechowywać szczelnie zamknięte najlepiej w pojemnikach bo zaraz wysychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taka lodowke od ponad 3 l
nie bylam pewna czy pozegnam sie z rozmrazaniem na 100 proc,ale ta technologia okazala sie super! nie rozmrazam, nie martwie sie tym. lodowka sprawuje sie tak jakby jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina.G.
no frost bez-szronowa lodówka i jest ze nie trzeba zamrażarki odmrażać a w tych bez funkcji No Frost zamrażarkę niestety trzeba manualnie odmrażać nie chłodziarkę tylko zamrażarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że warto kilka groszy dorzucić i mieć z tym święty spokój. u mnie w trakcie rozmrażania starej lodówki zawsze był straszny sajgon - mięso dawaliśmy do przechowania sąsiadce :D kabaret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłaś już jakąś? Ja wiem jak trudno jest wybrać dobrą lodówkę i nie przepłacić za nią. Dlatego polecam zakupy na stronie internetowej Magicznej Planety - szeroki wybór i niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technologia No Frost jest świetnym rozwiązaniem, pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i cierpliwości :) Zyskujemy trzy podstawowe "bezy": - bez szronu na na przechowywanych produktach - bez lodu na półkach - bez czasochłonnego rozmrażania. Fajnie, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×