Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czar par

okropny kaszel

Polecane posty

Gość czar par

Dziewczyny pomóżcie bo już mi ręce opadają. Syn trzecią noc kaszle, w dzień też ale nie przeszkadza mu to w zabawie za to noce to jakiś koszmar, budzi się co 15 minut z powodu kaszlu, jest bardzo zmęczony. Lekarz kazał podawać biseptol 2x dziennie, eurespal 2x dziennie,dziś kaszel był już mokry odrywający podałam wiec mukosolvan , oprócz tego herbapect i inhalacje z soli fizjologicznej na noc difergan -nic nie pomaga. Nie wiem już jak mu ulżyć, nadmieniam, że sinecod też nic nie daje. Teraz kaszel jest duszący chyba bardziej suchy niż mokry. Macie jakieś sprawdzone domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adra

Polecam inhalacje. Wśród tych inhalatorów, które w mojej ocenie można wyróżnić będzie Silent Mesh to naprawdę dobra opcja, ponieważ można z niego korzystać z akumulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwa

Warto kupić inhalator już abstra...ąc czy będzie to inhalator dla dziecka, sprzęt uniwersalny czy dla dorosłych zawsze będzie to duża ulga w okresie przeziębienia więc warto będzie mieć taki sprzęt w swojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniewko

U mnie kaszel to zazwyczaj pierwszy objaw przeziębienia. Sięgam wtedy po tabletki Pelafen i jestem spokojny, że choroba się nie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×