Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa21

polska Perfekcyjna Pani Domu

Polecane posty

Gość Agataaaaaaaa21

oglądacie? jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Sama w domku
jest online ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jedno beznadzieja rozenkowa ma głos jak nie przymierzając stalińska dorota nie pasuje do perfekcyjnej amfibji z zagranicznej wersji jakaś taka nie jest perfekcyjna ;) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhg
uwielbiam taki głos - sama bym chciała taki mieć Rozenkowa to śliczna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holota tylko seriale
ja tez podchodzilam sceptycznie do tego, ale obejrzalam zeby sie dowartosciowac, ze ludzie maja wieksze syfy w domach :-0 Patrzcie i sie uczcie, jak sprzatac, a przede wszystkim nauczcie sie wypierdalac wszystkie niepotrzebne rzeczy z domu :-) To jest naprawde dobre. Ja tez jestem takim kurffa chomikiem, a to szkoda wyrzucic, a to sie przyda i bede to ogladac aby sie przekonac ze nic kurfffa nie szkoda i nie warto zasmiecac sobie zycia. Takze sprzatajmy na wiosne laski :-) Mowi sie ze kto ma niepoukladane w domu to ma tak samo w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa odskocznia.
dziewczyny czy wy w to wierzycie ?? ze ktos kot ma taki syf, zglosilby sie do programu i nie wstydzil sie tego, haha , nie wierze,ze w domu walaja sie psie odchody, i kamery to rejestruja, wezcie wreszcie uwierzcie,ze ktos kto sie zglasza do takiego programu bierze za to wielka kase ! no i kto by sie dal tak ponizac przed tv, haha, i tez watpie w taki burdel, to produkcja pewnie dla potrezb tv wytwarza taki syf mam znajomego co wystepuje co jakis czas u drzyzgi w RwT i co? robi z siebie idiote i posmiewisko ale za jaka kase ? hehe, powiedzial,ze kazdy by poszedl i sie blaznil dla takiej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holota tylko seriale
nie wierzysz ze ludzie maja syf w domach?... mysle ze maja. Widzialas poziom intelektualny tych uczestniczek? Ta matka z 4 dzieci i mezem hmmm , wiadomo jaki jest schemat w tym domu, ona zajmuje sie wszystkim a ten tylko piwko i pilot. Widac ze kobieta sobie nie radzi, poza tym ma jakies kompleksy na punkcie ojca. Wiec pomyslala ze taki wystep w tv jej pomoze i tyle. I niewykluczone ze jak wypierd... polowe tych gratow to ma teraz jako taki porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza i starszy to
tez ten głos mnie drażni...sztuczne to wszystko.. Szkoda mi było jak ta matka 4dzieci zrobila kolacje: kanapki i koreczki dla dorosłych facetow :( chyba kasy nie maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuup...........
przepiekna kobieta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
dlaczego nigdzie nie ma online ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa odskocznia.
taki syf nie robi sie w tydzien, trudno na biezaa ogarniac balagan? nie wierzcie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzonego siwego wąsa
no wiec najbardziej przekonujacym zeby wystapic w tym programie jest kasa i tyle. Pewnie dobrze im zaplacili a przy okazji posprzataja troche, przynajmniej na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO olga?
kiedy to leci w tvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie na TVN Style
Program będzie na TVN Style, a pierwszy odcinek i pewnie następne mozna oglądać online na tvnplayer.pl Ja juz niz nie ogladam w TV tylko własnie na tej stronie jak mam czas. A program... trzeba dać mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaAaaaaaaaaaaaaa
Ja daje temu programowi szansę ,zawsze moge sie dowiedzieć jak lepiej zadbać o swój dom ,kazdy odcinek ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na razie
w polskiej wersji był tylko jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Pani Domu
Bardzo fajny program, prawie żadnych różnic w stosunku do wersji oryginalnej, którą uwielbiałam! Pani Rozenek też udźwignęła zadanie, momentami ma dość irytujący ton głosu i trochę niedbale wypowiada słowa, ale da się wytrzymać. Wzruszyłam się. Niestety do idealnego porządku w moim domu jeszcze daleka droga, trochę zyskał przez moje wcześniejsze wstawanie - dodatkowa godzina może naprawdę wiele zmienić. Dwa: nieustająco cierpię na brak miejsca. Napiszcie coś o tym jakie macie sposoby na utrzymanie porządku w mieszkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppdd
Po pierwsze wszystko od razu odkładać na swoje miejsce .Po drugie zrobić przegląd i wyrzucić bez żalu wszystkie niepotrzebne rzeczy,ciuchy ,ksiązki,gazety ,pierdółki itp.Jeśli czegoś przez dłuższy czas nie nosisz (uzywasz) to znaczy,że jest to ci niepotrzebne.Ciuchy sezonowe,buty,zapasowe kołdry ,poduszki ,trzymać w workach próżniowych ,które zabierają mało miejsca.Warto kupić kolorowe kartony na drobiazgi .W szafkach kuchennych trzymać sypkie produkty,przyprawy etc .w pojemnikach lub słoiczkach.codziennie wystarczy poświęcić 20 minut na ogarnięcie mieszkania i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program jest świetny, zawsze mobilizuje mnie do sprzątania :) Ach, mogę sobie pomarzyć o perfekcyjnym porządku :) Małgosia z tym swoim uśmiechem kojarzy mi się z Żonami ze Strepford :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzósska
zdecydownie wolę angielską wersję. jakoś bardziej do mnie trafiała niż ta. z drugiej strony, skusiłam się dzięki programowi na płyn fairy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko byłoby fajnie
gdyby nie to usilne LOKOWANIE produktów... reklamowanie tych samych środków (ręczniki, mleczka, płyny) aż do przesady... w angielskiej wszystko robiła sama, a ta po prostu reklamuje parę marek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepskie...Nie mam porównania z amerykańską wersją, bo widziałam tylko jeden odcinek polskiej. Cała ta szopka ze sprawdzaniem kurzu i przyznawaniem korony w różowych sukienkach jest niestrawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGUSIA1234ccc
Ja polecam serwis WWW.WYMIATAM.COM Perfekcyjna Pani Domu dopiero tam wymiata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm - nie bardzo rozumiem
sens tego programu. bardzo malo w nim konkretnych rad, a te co sa w wiekszosci sa ogolnie znane. Wiadomo,ze najlatwiej jest zrobic porzdek wywalajac polowe rzeczy z domu- mnie to wkurza - gdzie ekologia? Wszytko na smietnik ( bo wiadomo,ze nikt praktycznie nic z tego nie sprzedaje, a oddac tez trzeba wiedzic, komu. Bardziej ciekawiłoby mnie, jak z takich rzeczy moznaby zrobic cois fajnego, jak jezagospodarowac. i co to za jednorazowe sprzatniecie strasznym wysilkiem ( kobiety - bo facet tylko wymaga)- wiadomo, ze kazdy co jakis czas robi generlne poiradki, ktore staraczaja na krotko, poki sie zóiw nie obrosnie w rzeczy i kurz. J mam bardzo czesto tak w domu, jak te kobiety, po czym sprzatam- normalne. Poza tym za nic nie pokazalabym swiatu swojego balaganu w szafach czy brudu w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vagina morszczuka
Bo na tym to polega ze my obrastamy w smieci, ja tez mam to samo, przychodzi taki dzien, najlepiej gdy jestem wqrwiona i wszystko wywalam i wtedy jest porzadek. I jeszcze nie zdarzylo mi sie zebym zalowala ze cos tam wyrzucilam a by mi sie przydalo. My obrastamy w smieci i zostawiamy ten chlam "bo moze sie jeszcze przyda". Fakt ze nie ma takich miejsc gdzie mozna by to bylo oddac czy sprzedac, zostaja tylko smietniki lub pojemniki PCK. Latem probowalam sprrzedawac swoje ciuchy ktorych nie nosze na bazarze. Wszystko po 2 zl. I wiecie co? Troche sie sprzedalo, nie powiem, ale baby kupujace sa tak wredne, ze zaluja i tych 2 zl na kupno jakiej szmatki. Ogladaja wybrzydzaja jakby mialy wydac chociaz 20 czy 200zl. Wiec to sie w ogole nie oplaca. Moje rzeczy znalazly final w pojemniku PCK. Niestety. A smieci trzeba wyrzucac. Inaczej zagraca sie mieszkanie i przestrzen wokol siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość power ranger
Program jest kiepski,Rozenkowa irytujaca. Ma ladna figure ale twarz...jak polaczenie chomika i wystraszonej lub bardzo zdziwionej pszczolki Mai. A juz piertolenie o tym,ze jak posprzatasz w domu, to Twoja rodzina nagle stanie sie idealna, ze zyciowym celem kobiety jest, kurfa, czyszczenie zyrandoli i segregowanie majtek wedlug koloru...niech sobie Rozenkowa segreguje.W zyciu bym na nia uwagi nie zwrocila.No chyba,ze by tylem stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program wiadomo że jest
przerysowane,burdele w tych domach są przesadzone,podkoloryzowane dla potrzeba tv,dla większej oglądalności.telewizja kłamie i to wiadomo od dawna :PMoże te kobiety mają jakiś tam syf,ale dla potrzeba programu rzuci sie pare smieci,zdechlych robakow,posypie kurzem,aby bylo bardziej syfiasto - wtedy lepiej sie sprzeda w tv;0 No,ale oglądam ten probgram dla relaksu,czasem się trafi jakaś fajna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program wiadomo że jest
no i trzeba być niepoważnym,aby naprawde wierzyc,że Rozenkowa sekreguje gacie wg koloru:o Dla potrzeb programu to wymyslają,aby prowadzac byla bardziej "perfekcyjna":P Ale czasem sa normlane rady np.co zrobic aby swieczki nie kapaly woskiem na stol czasie ich palenia sie(trzeba namoczyc siweckzi przed zapaleniem na 24 h w wodzie z solą)sprawdzilam to i działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×