Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa21

polska Perfekcyjna Pani Domu

Polecane posty

Gość program wiadomo że jest
szkoda tylko,że nie ma tej parodii w tv,mogliby ją puszczac zaraz po normalnym odcinku "PPD" ;) No,ale to w tv nie przejdzie:o Dobrze,że jest net;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififififif
widac ze power ranger to paszczur syfiarz i zazdrosnica. ty mialabys uwage zwracac na rozenkowa? lesba zasyfiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam papryke
nooo i mowia,ze ma 34 lata, a ona ma 43 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
A ja uważam, że program jest ok. Lubię go, oglądam z przyjemnością, tylko ciężko mi uwierzyć, że niektórzy mają takie zapuszczone domy... Ale wiele rad Rozenkowej sprawdziłam w domu z pozytywnym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Uwierz, że są takie zasyfione. Naprawdę, widziałam na własne oczy. Tylko po co ci ludzie się tam zgłaszają?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez widzialam taki
syf u kilku moich znajomych... jedna z nich to nawet dobra przyajciolka. nic sobie z tego nie robi, dobrze sie z tym czuje, ludzi do siebie zaprasza :\ jest przyzwyczajona wie na ktorej kupie rzeczy ma szukac nozyczek a gdzie bedzie szczotka do wlosow. mowi mi, ze jak na swieta ma posprzatac to potem zyc nie moze, nie wie gdzie co ma nie umie sie odnalesc :D no ale tak, taka racja, ze przed kamerami tym syfem sie nie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiouy
Uwierzcie, ze niektórzy ludzie naprawdę tak mieszkają i nic sobie z tego nie robią. Nie rozumiem tylko jak można siebie pokazywać w tv z takim syfem... :o no ale po to takie programy. Rozenkowa jest prześliczną kobietą, zastanawiam się tylko, czy dostaje scenariusz i tak ma prowadzić program czy sama wymyśla wszystkie porady i sposoby prowadzenia domu. Bo z wieloma rzeczami się zgadzam, ale niektóre moim zdaniem to już przesada. Kobieta pracująca zajmująca się po pracy domem i dziećmi nie musi aż tak dokładnie dopasowywać kolorów zastawy i dobierać sztućców - błyszczące czy matowe. Chyba trzeba też jakoś normalnie żyć i czasem polegać na spontanie nie udając że wie się absolutnie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjljk
Bardziej debilnego pomysłu na wymyślenie programu nie widziałam. Rozenkowa wygląda jak Pani domu wartego chyba z 2 mln zł i która sama zatrudnia w niej Panią Domu, która za Nią sprząta, pierze, gotuje. A te jej rady? Chyba już nie wiedzą co wymyślić żeby sprzątanie trwało w nieskończoność. Kto ma czas na układanie ubrań kolorami i to wszystko w obcasach i nieskazitelnym makijażu. To nierealne. Mam nadzieję, że TVN zdejmie jak najszybiej ten "program" z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzz
Super program. Oglądam go, aby się pośmiać. Powaga w tym programie jakby mówili co najmniej o tym, że wynaleźli lek na raka :haha:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jak tak?
W wojsku mieliśmy sierżanta "białą rękawiczkę" który sprawdzał "rejony" tak jak ta pani w serialu. Potrafił łapę wetknąć za kaloryfer by wyciągnąć jakiś pozostały a niemal niemożliwy do usunięcia stamtąd kurz. Jednego razu gdy znów przejechał w sobie lubiany sposób zdziwił się bardzo, bo komuś "wpadła" za ten grzejnik żyletka. Nie muszę chyba wspominać że była to ostatnia taka kontrola z jego strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfekcyjny Pan Domu
Odcinek z 08-04-2013 Witajcie:) Tu Perfekcyjny Pan Domu, chciałbym tylko wyrazić swoje niezadowolenie z powodu wyboru Agnieszki w ostatnim odcinku. Według mnie powinna wygrać Maria:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Piszę pracę na temat 'Perfekcyjnych Pań Domu' w opozycji do programu pani Rozenek. Bardzo zależy mi na Waszych doświadczeniach związanych z prowadzeniem domu i opinią dotyczącą tego programu. Jeśli któraś z Was, znalazłaby chwilę by się ze mną skontakować, byłabym wdzięczna. Oto mój e-mail: mmalwina@autograf.pl (tak, e-mail przez dwa m jest poprawny, to nie literówka :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfekcyjna Pani Domu TV
Uwaga! Rusza casting do nowej edycji PERFEKCYJNEJ PANI DOMU! Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, masz 20 czy 50 lat, mieszkasz sam czy z rodziną - zawsze jest czas, żeby odnaleźć porządek w życiu! Małgosia Rozenek, Perfekcyjna Pani Domu, jak zwykle bez chwili wahania, wkroczy do akcji i odwiedzi kolejne rodziny - to możesz być także Ty i Twój dom! Szukamy ludzi ciekawych świata, gotowych na zmianę! Daj sobie szansę i zaprowadź porządek w swoim życiu i domu! Dzięki udziałowi w programie uwierzysz, że można okiełznać domowy bałagan i mieć czas dla siebie i rodziny. Aby zgłosić się do programu wystarczy wysłać SMS o treści DOM pod numer 7222. Opłata za każdy SMS wysłany pod numer 7222 wynosi 2,46 zł brutto (2 zł + VAT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandeta :D gdzie biedota w typie rozenków robi kasę na głupocie polaków dla mnie żal i do odstrzału :D i ona i on wyglądają jak biedne żebraki dobrze ubrane :D żal i żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert K
Dobrze ze takie programy istnieją. Tylko 1 nikt absolutnie nikt nie jest w stanie przejść testu białej rękawiczki sprzątając tym czym się sprząta. Założę się że jak ja bym poszedł do domu Perfekcyjnej to tez by go nie zaliczyła. Jak sprząta zwykłym odkurzaczem i używa ściereczek to nie dość że robi Syzyfową prace to za każdym razem niszczy powierzchnie. Jak będziecie ciekawi jak naprawdę profesjonalnie sprzątać i efekt utrzymał się nawet do tygodnia zadzwoń do mnie (601 865 418 Robert). Działam na terenie województwa Dolnośląskiego, przyjadę do Ciebie i wszystko wyjaśnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfekcyjny Pan Domu
Witam, Jestem Perfekcyjnym Panem Domu, mogę Wam wszystkim zdradzić jak powinno się robić aby w domu był zawsze porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola529
Program masakra. Prowadząca sztuczna i do d**y. Nic ciekawego nie uczy raczej cofa współczesne kobiety do epoki kamienia łupanego gdybym miała tak sprzątać dom jak ona pokazuje musiałabym zwolnić sie z pracy i od rana do wieczora za szmata latać.W domu mam porządek ale pamiętam ze to dom nie muzeum. Sama pewnia ma kogoś kto sprząta jej dom niech sobie w sadzi w tyłek te swoje dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland Berger
Drogie Panie, Drodzy Panowie! Każda osoba, która weźmie udział w badaniu, ma szansę na wygranie kolacji o wartości do 200 EURO w wybranej restauracji. (rozlosujemy ją 16 kwietnia po zakończeniu zbierania akiet) Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie internetowej w ramach projektu naukowego z Roland Berger Strategy Consultants na SGH w Warszawie! Oto link do badania: https://www.surveymonkey.com/s/2ZBJJ76 Takiej okazji nie można przegapić! Pozdrawiamy! :) Klaudia, Betty i Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że mając taki syf te kobiety sprzątają te domy w tydzień. Tak się składa że pod wpływem programu to sama się wzięłam za gruntowny porządek wszystkiego. Szukam pracy i chcę się czymś zająć i jeden pokój mi zajął 5 dni. Oczywiście stoi tam szafa gdzie było wszystko, reszta po tym pokoju już poszła z górki ale w kuchni też łatwo nie było, drugi pokój gdzie urzęduje mąż, mimo że wyglądał najprzyzwoiciej to był największą zmorą przez wszędobylski kurz. Przez 3 lata się zarzekałam że nie będę mu sprzątać i oto efekt. A przyznam szczerze że mój dom nawet w zakamarkach wyglądał dużo lepiej niż domy na filmach, z wyjątkiem szafy zmory i pokoju męża drugiej zmory bo dużo rzeczy jest robionych a bieżąco. Dlatego tydzień na ogarniecie. całych domów to mało dla jednych kobiecych rąk, chyba że właśnie się dużo rzeczy wyniesie, wyrzuci a większości nie pokazuje sie to może i by było to wysprzątane na błysk. Ale szczerze wątpię. nawet w programie były takie wpadki gdzie niby jest 7 dni a jedna babka mówi ze mąz ma wrócić za 3 tygodnie z zagranicy i raptem wraca jeszcze w czasie tych 7 dni i jest na uroczystej kolacji albo go jednej babki córka z zagranicy z wnuczką wpada na dzień i jedzie z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie drażni pani Rozenek, te powolne mruganie powiekami, mowa, czasami wygląda jak zasuszona staruszka z wypolerowaną buzią, dla mnie ogólnie wygląda staro i mało kobieco, bo jest za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esececva1986lwvip
Bo na tym to polega ze my obrastamy w smieci, ja tez mam to samo, przychodzi taki dzien, najlepiej gdy jestem wqrwiona i wszystko wywalam i wtedy jest porzadek. I jeszcze nie zdarzylo mi sie zebym zalowala ze cos tam wyrzucilam a by mi sie przydalo. My obrastamy w smieci i zostawiamy ten chlam "bo moze sie jeszcze przyda". Fakt ze nie ma takich miejsc gdzie mozna by to bylo oddac czy sprzedac, zostaja tylko smietniki lub pojemniki PCK. Latem probowalam sprrzedawac swoje ciuchy ktorych nie nosze na bazarze. Wszystko po 2 zl. I wiecie co? Troche sie sprzedalo, nie powiem, ale baby kupujace sa tak wredne, ze zaluja i tych 2 zl na kupno jakiej szmatki. Ogladaja wybrzydzaja jakby mialy wydac chociaz 20 czy 200zl. Wiec to sie w ogole nie oplaca. Moje rzeczy znalazly final w pojemniku PCK. Niestety. A smieci trzeba wyrzucac. Inaczej zagraca sie mieszkanie i przestrzen wokol siebie. Jasne http://activ.me/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clubanelid1978ppbkt
sens tego programu. bardzo malo w nim konkretnych rad, a te co sa w wiekszosci sa ogolnie znane. Wiadomo,ze najlatwiej jest zrobic porzdek wywalajac polowe rzeczy z domu- mnie to wkurza - gdzie ekologia? Wszytko na smietnik ( bo wiadomo,ze nikt praktycznie nic z tego nie sprzedaje, a oddac tez trzeba wiedzic, komu. Bardziej ciekawiłoby mnie, jak z takich rzeczy moznaby zrobic cois fajnego, jak jezagospodarowac. i co to za jednorazowe sprzatniecie strasznym wysilkiem ( kobiety - bo facet tylko wymaga)- wiadomo, ze kazdy co jakis czas robi generlne poiradki, ktore staraczaja na krotko, poki sie zóiw nie obrosnie w rzeczy i kurz. J mam bardzo czesto tak w domu, jak te kobiety, po czym sprzatam- normalne. Poza tym za nic nie pokazalabym swiatu swojego balaganu w szafach czy brudu w kiblu. Jasne http://ref.pw/MMK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjnaraz
A czy jest wśród forumowiczów ktoś kto brał udział w tym programie? Jak to wszystko wygląda od kuchni? Jakie są Wasze wrażenia po programie i spotkaniu z Małgosią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie brałam udziału w tym programie ale po prostu też jestem co do tego jak to wszystko wygląda włąśnie od podstaw : ) czy ktoś może przedstawić to po prostu ? Chodzi mi o te osoby co w tym uczestniczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olila
mnie rozwala to jak w każdym praktycznie odcinku same patole sie pojawiaja, masakra widac ze patologiczne rodziny, brud, stare meble ubostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś oglądałam stary program z hotelem,który w ub.sezonie prowadziła Rozenek...co ona zrobiła z twarzą,ustami to jakieś koszmarne wstrzyknięcia w celu poprawienia /dla mnie pogorszenia wyglądu, jak ją przybliżyli i mówiła,to było obrzydliwe i nienaturalne.Ciekawa jestem jak taka nadmuchana,podstarzała lala będzie wyglądać za kilka lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program "Perfekcyjna......." jest stworzony dla kobiet, ktore chca pokazac swiatu jakimi sa ulomnymi istotami, ze 20 czy 30 letnia babe trzeba uczyc sprzatac. Robia z siebie idiotki na ekranie, a te sztuczne lzy i mina jakby zaraz sie mialy zesrac ze szczescia ze im ktos zaklada korone na glowe za to ze posprzataly to szok. Jeszcze ten denerwujacy, skrzypiacy glos Rodzenkowej....... Program dno. To pokazuje, jakie nieporadne sa kobiety w dzisiejszych czasach, ze trzeba je uczyc sprzatac. To takze wydaje opinie dla rodzicow, ktorzy wychowali takich ulomow. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×