Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieperfekcyjna pani domu

Perfekcyjna Pani Domu-program tv

Polecane posty

Gość nieperfekcyjna pani domu

jakie wrazenia?:) przyznaje...czekalam na polska wersje z utesknieniem,ale...zawiodlam sie..Program nie na polskie realia.... i pani Rozenek sztuczna jakas...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też kiepskie wrażenia
Pani Rozenek trochę sztuczna też tak uważam. Program był raczej nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyu
program mnie nie powalił ale pani Rozenek sliczna i ma fajny przechrypły głos natomiast dziwię się uczestniczkom ze sie nie wstydzą pokazaywac takiego syfu na cala polske :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieperfekcyjna pani domu
nooooooooooooooo,sliczna jest-trzeba jej przyznac.ogolnie "nic do niej nie mam",ale w tym programie jej nie widze:(. to jej ciagle kreowanie sie na PPD,opowiesci o wylizanym domu;) wiadomo,ze sama domu nie prowadzi i ok-ma do tego prawo,ale problem w tym,ze ona ciagle podkresla to iz sama daje rade ze wszystkim:) ja myslalam,ze Polska nie pokaze chlewu:)ze tylko Anglikom wszystko jedno;) myslilam sie:)jak to dla kazdego z nas pojecie "brudno"oznacza co innego;)))))))) te sterrty brudnego prania(o zgrozo!)w kuchni:Ofuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyu
mo8m zdaniem to mozliwe ze sama zajmuje sie swoim domem - przeciez zrezygnowala z pracy zeby zajmowac sie domem i dziecmi. w mediach wypowiadali sie tez znajomi rodziny i potwierdzaja ze zawsze p. Małgosia byla porzadnicka taka - a moze to tylko element PR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też kiepskie wrażenia
Ona rzeczywiście jest bardzo ładna ale trochę sztywna taka. Jak zobaczyłam ten syf u tej dziewczyny co ma 4 dzieci to aż mnie zemdliło. Biedne dzieci w takim brudzie :( dywan z sierścią, ta KUPA którą bawił się kot :o bleee . Dywan to chyba z miesiąc był nieodkurzany ;/ Rozumiem ,że ktoś żyje skromnie/biednie ale takiego brudu to już nie pojmuję . Są ludzie którzy żyją na skraju ubóstwa ale mają naprawdę czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie tego typu programy
jak PPD czy Superniania są gorsze od tokszołów typu rozmowy w toku W talk show widać, że to spreparowane historie, a ludzie dostają za to kasę. A w PPD czy superniani ludzie dobrowolnie obnażają przed całym krajem swoje porażki wychowawcze czy to, ze są syfiarzami. Straszne to i obciachowe.. i smutne Po co te programy są? Chyba tylko po to, żeby inni pomysleli - ojej, mam lepiej od nich uff, jaka ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dajcie spokój taki syf, przecież to nieprzyjemnie nawet telewizję oglądać ani nic, nie mówiąc o jedzeniu w takiej kuchni a fuj!!! Nie rozumiem tego, ażeby kobieta nie mogła poradzić sobie z porządkiem w domu, ja rozumiem praca, dzieci ale miliony ludzi je ma a mimo tego mają porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czekałam na ten program wyszła jedna wielka kicha. Angielską wersję oddalam z checią. A polskiej wersji już raczej nie obejrzę. Wiecie jak to jest musieli kogoś znaleźć na szybko wzięli tą Rożenek. PORAŻKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ;-) (albo i nie) ale ja nie znam tej kobiety kim ona jest? to jakas celebrytka, czy dziennikarka? czy wylowiona z tlumu na castingu na prowadzaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Rozenek świetna w tej roli, dobrze, że nie wzięli jakiejś nadętej celebrytki, ona prowadzi dom od 5 lat, widać, że jet perfekcjonistką. Bożee! daj mi jej figurę. A co do syfu, pani z czwórką dzieci-ewidentna depresja, nikt jej nie pomaga, tylko ją krytykują, a Pani z Siedlec, milion innych ciekawszych rzeczy do zrobienia i tu ją rozumiem, jak sprzątam to myślę, że mogłabym wtedy książki czytać, a sprzątam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Ja myślalam, że Przybylską wezmą, bo słynie z tego, że jest pedantką i lata ze ścierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melody 26666
Lubię angielską wersję Anthea Turner jest świetna :-) Prowadząca kiepska moim zdaniem ale jeśli sama prowadzi swój dom to wyrazy szacunku :-) Dom piękny i zadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy gdzies mozna to online
zobaczyć? sprawdzałam na tvn player-nie mają, kupiłam kiedyś płytę z Antheą sezon 1 fajnie mi sie przy niej sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awangarda jest ok
Malgorzata Rozenek to jak dla mnie ideal kobiecej urody Ta figura,wlosy,oczy,styl...cod ,miod Wiec mam w nosie caly ten program(choc uwazam ze nie jest zly a Pani Malgosia ma charakter i daje rade) I bede ogladala program tylko dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
Nie podoba mi się ta polska wersja. Prowadząca jest sztuczna i ten jej głos jak po "przepiciu" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
przegapiłam, kiedy to leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieperfekcyjna pani domu
to co,ze nie pracuje zawodowo?ale obowiazki to ma pewnie od rana do nocy... sama widze po sobie jak to jest,nie pracuje ale do szkoly pozawozic dzieciarnie 18km w jedn str trzeba,dom,zakupy,sprawy" zlecone" przez meza,znowu po dzieci...zajecia pozalekc...lekce z dziecmi-niby nic a jednak czlowiek zajety.. a ja jestem zwykla kura domowa:)moj dom ma 160 m,jej pewnie z 300....ogrod....ja nie robie doktoratu-ta pani owszem...nie prowadze programu w tv,nie mam nagran...nie udzielam sie w roznych "komisjach"(sama mowila:))...u kosmetyczki bylam rok temu:) wiec nie sadze by znalazla czas na skladanie recznikow w kostke i pucowanie garnkow oliwka dziecieca;) co nie zmienia faktu,ze b ja lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
jasne sama ogarnia ten dom na szpilkach i w takich eleganckich sukienkach z kokiem ktorego zrobienie zajmuje wiecej niz zwykly obiad. Molgi chociaz inaczej ją ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgana Fata
Przecież to na cele programu taki burdel...A program do dupy,zreszta ten angielski nie lepszy.Wielkie perfekcyjne -kto by myślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowala, sie, Rozenek
stuczna 9 czule obejmowanie obcych kobiet na potrzeby kamery, nawet zdziwione miny przekalkowane z angielskiego programu), rad zadnych, oprócz powszechnie znanych, kobiety po prostu raz posprzataly ze strasznym wysiłkiem,więc wiadomo,ze za miesiac bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tam, czepiacie sie, pani Rozenek jest super, podziwiam, ze zrezygnowala z kariery prawniczki zeby zajac sie domem, u mnie to nie przejdzie za zadne skarby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
dom z programu jest wynajęty na potrzeby programu. Anthea też ma wynajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do tego że w tych domach burdel jest robiony pod publiczkę to mogę się NIE zgodzić,niestety ale moja szwagierka ma taki syf w mieszakaniu że szok!! byłam kiedyś u niej i niewiedząc do jakiego mieszkania wstępuję z grzeczności zdjęłam buty(akurat była zima) i zonk,w kuchni przykleiłam się do podłogi :o dosłownie(na podłodze stało opakowanie płatków nesquik,częściowo rozsypanych i na to wylał się jakiś sok) W zelewie i na blacie piętrzyły się stosy brudnych garów,talerzy.Na sofie kupa prania,na szczescie wypranego.Szafa to dla nich obcy mebel.Zrozumiałabym laskę(lat wtedy 26) gdyby miała dziecko i jednocześnie pracę na etat,ale nie ona wtedy nie miała dziecka.Ona poprostu była strasznie leniwa,dodatkowo jej chłop ograniczał się do chodzenia do pracy i robienia bałąganu w mieszkaniu.Teraz ona ma dziecko i aż się boję pomyśleć jaki ma syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×